PDA

View Full Version: Kje je indeksiranje?



dsimms
18-03-11, 19:04
Vem, da sem nov forum, ampak enega od svojih terjatev, kot je bilo
število delovnih mest x 52 = veliko povezav ...

Ker sem prišel brezplačno različico za delo, mi res ni res
videl vseh dejanj v zvezi z indeksiranjem, nekaj prevodov urls
so se indeksira, če pa pomnoži moje prispevke x 52 potem bi
več kot 187k urls .. jih je videti na yahoo eksplo, so bile moje povezave
nekaj manj kot 2000 v zadnjih 1 teden ali tako, in bi to pomenilo vključitev vseh
prevod urls tudi ... trenutno povezave kažejo 1884 ali o

http://www.ongsono.com/check_backlinks.htm?domain=vipmoneymakersclub.com

tako da, kjer je indeksiranje ukrepanje?

sem kaj spregledal?

vBET
25-04-11, 21:11
Hi:)

Iščem na URL boste dali. Kot vidim Google indeksira 142 000 straneh in Yahoo samo 1 700 - to izgleda kot nekaj narobe z Yahoo ...

Prepričajte se, da ste ne blokira Yahoo vaš robots.txt Če je odgovor pritrdilen - stop. Če ne - ne moremo vam povedati, zakaj je Yahoo leni v tem primeru. Google je razvidno, da je vse v redu z vašim forum in prevedenih strani so tudi indeksirane.

Prav tako ne zaupajo rezultati na stran, ki jo je dal. Tam je napisano, da je Google indeksira 142 000 strani na vašem forumu, pa si oglejte rezultat te poizvedbe v google:
site:vipmoneymakersclub.com Vidim tukaj samo 47 700 rezultate ... Torej rezultati prikazani na ongsono se precej razlikujejo od pravega.

Prav tako sem preveril vaše prevedenih strani, in sicer:
site:vipmoneymakersclub.com/fr/
Okoli 150 rezultate - to res ni impresiven, vendar kaže, da je Google res indeksiranje vaše prevedenih strani. Lahko bi bilo hitreje, tj z dodajanjem prevedenih strani na vaš site.xml Prav tako vas prosimo, ne pozabite, da Google je, kako hitro iskanje in indeksiranje strani je odvisen od strani PR in Chow hitro spreminja. O drugih robotov - verjetno podobno.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1