PDA

View Full Version: Rešeno ne more spremeniti jezik v forum in sukanec



Schmike
29-01-11, 10:27
ko sem spremeniti jezik iz mojega privzetega jezika v drugega lanugage na forum ali nit, se stran ni prevedena.

url ni v redu:

forum:
/ Forums / forumdisplay.php? 29-Welcome-to-PredatoryFishKeepers.com & jezik = de

nit:
/ Forums / showthread.php? 2806-Hello-I-uživati-a-različne-of-ribe & jezik = hi

kamilkurczak
31-01-11, 10:05
katero različico vBET uporabljate? Prosim prilepite tukaj vaš forum url in bom preveril.
Hvala.

Schmike
31-01-11, 17:24
to je verzija za vBulletin 4.

url je tukaj:
http://www.predatoryfishkeepers.com/testvb/forums/

kamilkurczak
01-02-11, 12:01
hello,

Bil sem na vaši strani in sem opazil, da le ni prevedeno stran, ki jo ima to povezave z:
& notranjosti.
Če uporabite na primer ta URL:

http://www.predatoryfishkeepers.com/testvb/forums/showthread.php?2868-For-all-tough-dr%C3%B8ftelser-about&language=da
imate dobre povezave. Lahko ga test.

Torej, vas prosimo, če ste uporabili nekaj mods. Onemogoči vse mods enega po enega in poskusite obvestila dobre povezave (brez in v notranjosti).

Schmike
01-02-11, 13:49
to kar opazim preveč. vendar ni bilo druge mods nameščen, ko sem preizkušen. šele pred kratkim sem omogočil funkcijo facebook v vBulletin.

kamilkurczak
01-02-11, 14:10
hmm hvala za potrditev. Bom poskusil najti rešitev za vas .. Hvala za vaše potrpljenje.

Schmike
01-02-11, 15:05
dobrodošli.

to zgodilo le, ko sem spremembo od mojega privzetega jezika, ki je angleščina. Mislim, da je samo manjka url kodiranje, ker "&" je v bistvu "&". ne vem kakšen izraz za to v php.

kamilkurczak
02-02-11, 10:07
hello,
Ne morem reproducirati to na moj test forum zato vas prosimo, pošljite mi (po PM) svoj FTP in admincp podrobnosti in bom popraviti na strežniku.
Hvala.

Schmike
02-02-11, 12:00
ki so datoteke, ki jih potrebujete? na koncu bom moral to storiti na mojem forumu v živo. Mogoče mi lahko poveste, katere datoteke in line namesto tega spremeniti?

kamilkurczak
02-02-11, 12:20
Jaz ne vem, kje je zdaj vprašanje. Moram narediti dnevniki in preverite. Bo bolje, če bom sam (hitreje).

Sem vas vprašal o konfliktu v vašem previost post - ste rekli, da ni konflikta, tako da moram pogledat na vas server.

Schmike
02-02-11, 12:25
poslanih podatkov.

kamilkurczak
02-02-11, 12:53
Hvala. Začel bom delo na vašem strežniku.

kamilkurczak
02-02-11, 13:05
Prav tako lahko poskusite uporabiti SEO povezav (brez vBSEO).
pojdite na admincp-> vBET-> Glavni in nastavite možnosti:
Prevajanje povezave tipa ustvariti URL, v skladu s SEO povezavo soglasje (tj. "/ en / naslov ')

potem bi morali dodati, da vas htaccess datoteke v mapo forumih tem pravila.:

#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

kamilkurczak
02-02-11, 14:05
Hello,

Prosimo, poskusite zdaj - naj zdaj deluje. Ali lahko to potrdite?
Drugič - to vprašanje je lahko značilne samo za ta test forum. Na glavni forum bi to deluje odlično.

Schmike
04-02-11, 05:43
izgleda zdaj v redu.

hvala.

bo prehod na moje življenje forum kmalu.

poskusili z uporabo SEO, ampak sem dobil 404 error:
Not Found

Zahtevanega URL-ja / testvb / forums / pt / forum.php bilo mogoče najti v tem strežniku.

Poleg tega je bilo 404 Not Found se pojavile napake, medtem ko poskuša uporabiti ErrorDocument za obravnavanje prošnje.

Schmike
04-02-11, 06:19
Samo namestitev v mojem živo forum, prav tako imajo isti problem. kaj se je spremenilo, da to popravimo v moj test forum?

Sem onemogočil v mojem živo forumu.

Youngster
04-02-11, 09:06
i bo prešla na Kamil, ko bo Kamil se bomo razmišljali o tem
Thanks

kamilkurczak
04-02-11, 09:31
Hello,

Prosim, pošljite mi PM z vašimi podatki admincp - I bodo to vBET samo za mene in jaz bom popraviti za vas.

kamilkurczak
04-02-11, 12:49
Torej, če želite, da jo uredite manualy, morate:

1. odprto in naredite kopijo te datoteke:
forum root / inlcudes / vbenterprisetranslator_functions_url.php

2. v tej datoteki našli:

$amp = (THIS_SCRIPT == 'external' || THIS_SCRIPT != 'blog_external') ? '&' : '&';
3. in Zamenjaj z:

$amp = (THIS_SCRIPT == 'external' || THIS_SCRIPT != 'blog_external') ? '&' : '&';
4. Shrani datoteko
5. ga test

Toda to ni prava rešitev. To odpraviti nekatere funkcije na vaši strani. To vprašanje je značilno na vašem forumu (ne morem reproducirati na moj test forum), tako da sem lahko le to reši na strežniku (moram admincp podrobnosti preveč).
Če želite, lahko uporabite to rešitev - to deluje, vendar bi rada, da preverite druge rešitve na strežniku.

Prosimo, da potrdite.

Hvala.

Schmike
05-02-11, 03:34
, ki dela za mojo živo forum zdaj.

Če želite preizkusiti vse druge resolucije, vas prosimo, da to storite na poligonu. hvala.

kamilkurczak
07-02-11, 11:19
Da, rad bi preveril.
Hvala za potrditev:)

Schmike
12-02-11, 11:11
kako je test prihaja skupaj? ste storili z njim?

Youngster
12-02-11, 20:10
Kamil je odsoten za vikend, on bo v ponedeljek, tako čakati ali jih poslati, da me:)

kamilkurczak
21-02-11, 09:13
ja, je to storil sedaj:) hvala

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1