PDA

View Full Version: Rešeno Po dolgem času, da ne deluje več



wowglider.de
14-01-11, 18:57
Hi,
Pred kratkim sem ugotovila, da vBET ne deluje, kot bi morala več.

Warden wird geupdatet?!? (Http://wow.glider-forum.de/allgemein/33360-warden-wird-geupdatet.html)
-->
Warden bo posodobljen? (Http://wow.glider-forum.de/en/allgemein/33360-warden-wird-geupdatet.html)

Tudi jaz bi rad, da se odstranijo "Samodejni prevodi, ki jih podpira vBET 3.3.6", ja sem kupil branding brez možnosti.

Še ena stvar, sem ugotovil je, da jaz vekanje storiti ničesar preko admincp, je bilo vedno, da vBET imenom link, zdaj pa svojo spremenilo .. pogled na sliko
ImageShack ® - Online Photo in Video Hosting (http://img841.imageshack.us/i/erroreg.jpg/)

Hvala za vsako pomoč.

vBET
14-01-11, 20:04
Hi

To bo spet delo:) Vem, da vprašanje - to je na Google strani, tako to je tisto, kar morate storiti:
1. Preverite vas blokira Google ali prejel napačne rezultate. Za to uporabite Google tester:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728
2. Prosimo, da nam rezultate.
3. Če vse izgleda v redu - potem preverite prevod, ko ste prijavljeni Če dela, potem to pomeni, da ste imeli začasno težavo z Google in napačne strani, rezultat je bil cached s Cache gost (sem samo opozoriti na seznamu TODO da ne cache v takem primeru ). Torej, prosim, čisto celo cache gost (najbolje storiti ročno - glej pojasnilo v Tools vBET).

O branding free - Oglejte si PM in upoštevajte, da se bo v naslednji izdaji tega je treba odstraniti privzeto:)

In o tem ni tezt v meniju Admin - izgleda, kot da ni ustrezno besedno zvezo. Prepričajte se, da je vaš obrat primeren - samo na posodobitev - naložite vse datoteke spet in uvoz proizvodov datoteke znova. To bi moralo pomagati:)

wowglider.de
16-01-11, 04:26
Živjo, hvala za vaš odgovor.

Sem ga tryd in zdi ok:
Začetek Prevod
Rezultat testa: {"responseData": {"translatedText": "mile widziane"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test napaka:

In jaz tudi tryd da reupload jo, vendar ne deluje. Gost Cache ni aktiven, saj so njeni res slabo za namene SEO.

wowglider.de
16-01-11, 05:13
Ne vem, zakaj se zdi, da zdaj dela. Sem vstopil vBET Možnosti skozi vBulletin možnosti, se zdi, da deluje, ampak jaz vekanje najti to neposredno, vendar se zdi, da prevesti zdaj, vendar res počasi. Zdi se, kot vsi moji cache je prepisana z "nič"

vBET
16-01-11, 19:57
Živjo, hvala za vaš odgovor.

Sem ga tryd in zdi ok:
Začetek Prevod
Rezultat testa: {"responseData": {"translatedText": "mile widziane"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test napaka:

In jaz tudi tryd da reupload jo, vendar ne deluje. Gost Cache ni aktiven, saj so njeni res slabo za namene SEO.

Torej vaš Google povezava je v redu. In kot vidim, da je dela zdaj v redu. Torej, verjetno si imel nekaj začasnih vprašanje s povezavo Google, ki je iz našega sope in ne moremo storiti ničesar na tem področju. Great, da je zdaj dela:) Prav tako sem dodati TODO naloga za pošiljanje pošte, ki jih upravne vBET ko Google ni mogoče doseči:)

Gost primeru ni nič škodljivo za SEO. To je še boljše za SEO, saj omogoča indeksiranih strani prineslo veliko veliko hitreje in za Google je pomembno. To je velik napredek in predlagamo, da jo uporabljajo.

Prosim povej, zakaj misliš, da je gost Cache je slabo za SEO? ...

vBET
16-01-11, 20:02
Ne vem, zakaj se zdi, da zdaj dela. Sem vstopil vBET Možnosti skozi vBulletin možnosti, se zdi, da deluje, ampak jaz vekanje najti to neposredno, vendar se zdi, da prevesti zdaj, vendar res počasi. Zdi se, kot vsi moji cache je prepisana z "nič"

Ne razumem, kaj točno vas pomeni, da predpomnilnika je prepisana z "nič". Ali nove evidence, ki ne prihajajo v cache, ali v cache imate narobe zapise (s prazno prevodi).

Pravkar sem preveril stran, ki jo je dal kot primer in ga prevaja dobro in zelo hitro. Morda je bilo preverjanje stran, ki ni bila cached še - v tem času primeru generacije odvisen odzivni čas Google ne na vBET in mi ne more nič s tem. Vedno lahko preverite samo z ustvarjanjem iste strani dvakrat. 1. čas, se lahko ne cached še, ampak naslednjega vam bo dala pravi generacijski čas:) Podatki v cache ostane za 15 dni (nastavljiv), tako da vaš forum res ustvarja hitro:)

Obvestite pa boste potrebovali pomoč prav zdaj? :)

kamilkurczak
25-01-11, 16:35
brez odgovora-rešiti. Če ne, napišite tukaj in bom odpreti to temo še enkrat.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1