PDA

View Full Version: Rešeno cachecleaner



chick
08-01-11, 17:44
vb 3,8 z uporabo najnovejših vBET za VB3

Prebral sem, čeprav sem prispevke in nič je določen s tem, prosim pomoč. Kaj lahko storim, da popraviti to?

Warning: require_once ([pot] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: ni odprlo tok: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / xxadmin / misc.php (1932): eval () ' d koda on line 61

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed odpiranje potreben "/ home / z / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ") v / home / z / public_html / xxadmin / misc.php (1932): eval () 'd kode on line 61

Fatal error: Call na nedefinirane funkcije can_administer () v / home / xxxxxxx / public_html / zadmin / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php on line 18

kamilkurczak
09-01-11, 11:29
hello,
Prosimo, opišite tukaj, kaj moram storiti, da se razmnožujejo na moj test forum .. saj ne morem reproducirati zdaj.

Thanks

chick
13-01-11, 20:39
Pod vBET TOOLS v adminCP ko kliknem na Cleaner Cache daje to sporočilo.

Warning: require_once ([pot] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: ni odprlo tok: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / xxadmin / misc.php (1932): eval () ' d koda on line 61

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed odpiranje potreben "/ home / xxxxxxx / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ") v / home / xxxxxxx / public_html / xxadmin / misc.php (1932): eval () 'd kode on line 61

Ne vem, kako lahko reproducirajo to?

Moja admin imenik ustrezno preimenoval in zdi se, vBET ne more razumeti admincp je xxadmin NE admincp

kamilkurczak
14-01-11, 10:09
Ok razumem zdaj. Ga bom test in prišel nazaj z rešitev za vas, prosim dajte mi nekaj časa.
Thanks

kamilkurczak
14-01-11, 11:27
ok tako da, če ste preimenovali ime mape admincp morate dati to sliko:
vbenterprisetranslator_cachecleaner.php in vbenterprisetranslator_ignoredwords.php
v svojo novo mapo admincp, saj je vse naše (vBET) datoteke.
tako da:
1. odprt upload / admincp mapo prom vBET paket
2. kopijo te dve datoteki v vašo novo mapo admincp.

:)

chick
17-01-11, 13:02
To je že kje so te datoteke (v mojem preimenoval mapo XXADMIN ********** drugače druge funkcije admin vBET ne bi delovalo ******!

Vse deluje ... tudi vse funkcije cron delo ... tudi vbenterprisetranslator_ignorgedwords.php deluje dobro ....

... To je samo vbenterprisetranslator_cachecleaner.php od xxadmin / da ne deluje.

kamilkurczak
17-01-11, 16:36
tako da moram spremeniti url z admincp v datoteki vBET. Bom preveril in napišite tukaj hitro lisica za vas.

kamilkurczak
18-01-11, 15:08
Jaz sem še vedno delajo na tem. Rad bi, da ga test. Hvala za vaše potrpljenje.

kamilkurczak
19-01-11, 11:04
hello,
Imam rešitev za vas.

1. pojdite na admincp-> Plugins & izdelki-> Upravljanje izdelki->
2. v izdelku vBET našli admin_maintenance plugin
3. v tem plugin našli:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. in Zamenjaj z:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. Shrani plugin
6. je test.

Rešeno bo, vključene v naslednjo SPROŠČANJE.
Hvala za to info:)

chick
10-04-11, 14:06
Najlepša hvala ja, ki je delal super:) izdaja fiksno

kamilkurczak
10-04-11, 21:40
hvala za vašo potrditev.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1