PDA

View Full Version: Rešeno Nova namestitev Napaka



KOF
05-12-10, 00:31
Hay sem namestiti Automatic Prevodi Paid Mod. Sem dobil napako

Fatal error: Call na vbet_global_bootstrap_init_start undefined function () v / xxxx / forum / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd koda na line 3

Ko sem onemogočite forumih dela lep.

Prosimo, da se lahko u preverite, kaj je problem.

Thanks

vBET
05-12-10, 14:07
Hi:) Če to ni problem, bo naše osebje rešiti jutri - v ponedeljek. Mi smo pripravljeni, da začnete polno podporo tudi ob koncih tedna in bom poskrbel o tem prav zdaj, tako da se začne naslednji teden bomo tudi v celoti podpreti ob koncu tedna (mogoče izključiti vikende na počitnicah).

Žal mi je za težave ta čas. Prosim, če me PM tem primeru je nujen za vas.

kamilkurczak
06-12-10, 11:48
Hello,

Prosimo, pojdite na admincp-> Plugins & izdelki-> Plugin Manager in najti plugin global_bootstrap_init_start v izdelku vBET.

1. edit ta plugin
2. Najdi:

vbet_global_bootstrap_init_start();
3. paste PRED to kodo:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');
4. Kliknite gumb "Shrani".
5. Je Test.

Ali lahko razložite, kaj moram storiti, da se razmnožujejo na moj test forum?

KOF
06-12-10, 20:54
Hay zdaj sem že.

Fatal error: Call na vbet_global_bootstrap_init_start2 undefined function () v / xxxxxx / forum / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd koda na line 3

kamilkurczak
07-12-10, 10:23
Prosimo, pošljejo me vaše admincp in FTP podrobnosti PM bom popraviti.

mateuszr
16-12-10, 09:45
Ko ni odgovora v tej temi, tako rešiti (vgradnje služba je bila odrejena v tem primeru)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1