PDA

View Full Version: Rešeno Config problem po instalacija ...



legendofmir
13-11-10, 21:20
Jaz instaled vBET 4.0.0 na moj forum in v jeziku, EN, delo v redu, ampak v vseh jezikovnih drugi pravijo, da me:




Fatal error: Call na curl_init undefined function () v .... \\ forum \\ vključuje \\ vbenterprisetranslator_functions.php on line 647



Mislim, da je treba za namestitev tega izdelka somewere, vendar nisem razumel kaj je treba storiti, branju tega v readme.html od do_not_upload:





Nekateri koraki so označena kot (SAMO za utf-8 charactersets) ali kot (Required za NE utf-8 charactersets) - to pomeni, da boste na ta korake glede na tvoj forum characterset (kako preveriti moj forum characterset).

(Obvezno) Set "Meta Description" - tudi če ste uporabili nekaj mod ki spremeni meta opisa za teme, vas prosimo, postaviti nekaj vrednosti tu - sicer lahko razbije RSS.
(Obvezno) Set "uveljavitev Canonical URL", da "Stroga" - sicer se lahko vBuletinTM odmor nekateri znaki, ki več kot 1 byte (tj. od japonske).
(Obvezno za NE utf-8 charactersets) Set "Število znakov Pred zavijanje Text", da 0 "- sicer se lahko vBuletinTM odmor nekateri znaki, ki več kot 1 byte (tj. od japonske).
(Obvezno za NE utf-8 charactersets) Clear "Blank Character Stripper" vrednost - drugače lahko vBuletinTM odmor nekateri japonski znaki (ti znaki so del japonske znakov)


Kje je to ... bolj enostavno pomoč, so za to coz v moji LanguageManager dont pojavljajo:

Meta Description

samo angleško in EDIT / Prevedi ....

Mora dodati vse jezikovne tam, manualy?

Kaj storiti, da delo in za jezik drugih, kot so grški, romunski, ... več?

Na 647 linije so to v vbenterprisetranslator_functions.php:


$connection = curl_init();

PS: No vBSEO instaled, le forum in nekaj izdelkov ... z mojim gostitelja (posvetil)

vBET
14-11-10, 05:56
Prosimo, da naš forum URL - Rad bi videl to vedenje.

legendofmir
14-11-10, 18:52
Coz neposredno povezavo jaz vekanje pišete tukaj, coz i dont imajo zadosti teme, bom pisal takole

forum. (myname). ro

Ko poskušate spremeniti v vseh jezikovnih drugih ... boste videli napako. Za vrnitev na privzeti jezik (en), domačo uporabo in spremenite jezik.

Hvala.

kamilkurczak
15-11-10, 09:02
Hello,
Ne morem reproducirati to vprašanje na moj test forum. Če prilepite tukaj svoj forum url in povezavo na to vprašanje (pisanje, kako ga reproducirati) bom popraviti za vas.

legendofmir
15-11-10, 10:05
Jaz dont razumeti, kaj ste rekli, vseeno ... Kako sem rekel moj forum povezave so

http:// forum. legendofmir. ro
Ne morem pisati tukaj neposredno povezavo coz i dont zadosti teme tukaj, ampak mislim, da ste to razumeli ... povezavo, so ta, a brez presledkov:)

Normalno delo v angleškem jeziku čisto v redu, če pa želite spremeniti jezik, drugi
in se bo pojavilo to napako ...



Fatal error: Call to undefined function curl_init() in ....\forum\includes\vbenterprisetranslator_functions.php on line 647



PS: sem onesposobiti z AdminCP / Option vse izdelke (Hacks), vendar napake so enake.
To se zdi, če ste na moj forum, in če spremenite v jezik druge.

Povezavo so zelo preproste.








================================================== ========================

Uredil danes 2010/11/17

OK, saj dont to mod dela za mene, sem se odločil, da onemogočite ta kramp, ker niso dobra izbira, za mene ... tako da je povezava
za moj forum, so na voljo brez prevajalec jezik ... nekako ga poskusite narediti nekaj, kar s svojim izdelkom.

Uživajte ur za življenje,

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1