PDA

View Full Version: Rešeno Bela strani, ko umirja.



Taurus
03-11-10, 12:25
OK, sem našel nekaj ven. Nisem 100% prepričan, ampak mogoče lahko vi to test.

Imel sem 3 od mojih Moderatorji pritožujejo o selitvi delovnih mest in pridobivanje belih strani. Del je bil določen z Kamil določi na mojem prejšnjem nit. Ampak na normalnih ne prevedenih strani so nadaljevali dobili bele strani. Edina stvar, ki te 3 Moderatorji so v skupnem je bilo dejstvo, da je bila njihova privzeti jezik ni nastavljen. Ko sem jo nastavite, niso imeli več belih strani.

kamilkurczak
03-11-10, 15:01
Hvala za to info. Ga bom test:)

mateuszr
18-11-10, 16:10
Ali ste prepričani, da pišete o Moderatorji? Kot sem poskusil, sem bil še vedno preusmerjen na UserCP kot Moderator / SuperModerator dokler ne nastavite privzeti jezik

Edit: Brez odgovora. Rešeno za zdaj.
Razlog: ne more ponoviti težavo zaradi zahteve po privzeto nastavitev jezika, ki jih vsak uporabnik.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1