PDA

View Full Version: Že storili Nastavitev privzetega jezika privzeto za uporabnike, ki ni naredil še



Cybershaolin
17-11-09, 04:28
Kot je omenjen v post # 16 tukaj:

Mogoče, še ena možnost, da poskrbite, da imajo uporabniki nastaviti privzeti jezik, bi lahko obstajala možnost, da bi se zazna, če je uporabnik to storil, ko je v prijavi na forumu? Če je privzeti jezik zazna bile določene, bi uporabniki lahko nadaljujejo postopek prijave kot običajno, če pa je to odkrivanje kot je to storil, ne, ne bi bilo sporočilo, ki zahteva uporabnika, da gredo v svojem profilu (kar mu je tam avtomatično) in ga prosi , da izberete eno privzeti jezik, preden lahko šel nikjer drugje na forumu.

To bi se prepričajte, vsa sporočila, bi bila prevedena (vključno z BB kode) na forum, ker bi bili vsi uporabniki izbrali svoje privzeti jezik. :)

To bi res super addon. :)

vBET
17-11-09, 13:21
Dobra ideja:) sprejeta.

Cybershaolin
18-11-09, 05:16
Great, sem vesel, da vam je všeč moj predlog. V bistvu, s to izvaja, to ne boste odgovore na mnoga vprašanja o tem "zakaj ni nič prevedeno" ali "ne deluje" malo, kot nekaj mojih lastnih vprašanj v preteklosti. : D

Ali je to bo treba izvajati v naslednji različici? 3.1.3? Vidim, da ste že teče 3.1.3 tukaj, ampak to ni predlagano v področju za prenos še ni.

vBET
19-11-09, 23:58
DONE - po tem, ko uporabnik prijavi, ne da bi privzeti jezik nastavljen je preusmerjen, da uredite stran s profilom, kjer je primerno, glej sporočilo mu krepitev da jo nastavite. To je nastavljiv (omogočeno / onemogočeno). Bo treba vključiti v vBET 3.1.3

Cybershaolin
20-11-09, 02:29
Wow, ne more čakati, da bi dobili 3.1.3! lol Hvala veliko!

vBET
20-11-09, 11:48
Načrtujemo, da dajo v 3.1.3 funkcijo avtomatičnega priznavanja jezika. Po tem bomo pripravljeni za javnost. Seveda je mogoče načrte spremeniti, če nekateri še briljantno idejo, prihaja iz naše stranke. Raje prožnosti ključnega pomena za resnično dober izdelek:)

Cybershaolin
21-11-09, 06:25
Razumem. To je le, da sem čakal, da uvede svoj kramp uradno na mojo spletno stran in zahteve Naredil sem bi res mi pomaga, da se prepreči nekaj zmede o jeziku defaut, itd bi res moram to izvajati ASAP. Ali je mogoče za vas, da 3.1.3 na voljo in izvaja samodejno prepoznavanje jezika v prihodnosti javnost? Ta funkcija je vrsta velikih, ne bi bilo treba vključiti v glavni nadgradili, kot so 3,2 ali kaj podobnega?

Kakorkoli že, to nič ne stane, da zahteva, ampak jaz bi zares cenili, da bi dobili 3.1.3 čim prej, prosim.

atakansonmez
21-11-09, 15:41
To je tudi zelo okusen mislim, da je najboljši način, upam, da sem dobil dovoljenje, bi bilo koristno.

vBET
21-11-09, 19:07
Ta funkcija je vrsta velikih, ne bi bilo treba vključiti v glavni nadgradili, kot so 3,2 ali kaj podobnega?

Vi ste popolnoma prav:)

Cybershaolin
04-12-09, 04:30
OK je bilo izvajanje tega storiti, vendar: Registracija za nove uporabnike so v redu, ko pa uporabnik foruma član že dolgo časa, da je problem z njim:

Deluje tudi na način, ki ob prijavi, uporabnik, ki niso oblikovale njegov privzeti jezik še samodejno preusmerjeni v okoljih, kjer se je postavil svoj jezik. Problem je tudi, če mu ne spremeni ničesar (kar pomeni, ni spremenilo njeno jezik) informacije so shranjene kot je ta, in uporabnik še vedno ne bo imel svoj jezik nastavljen! Torej, bi bilo treba sporočilo, pove uporabniku, da mora določiti svojega jezika, potem ko je shranjuje podatke, če tega ni določena. Torej, kaj hočem reči je, da mora to veljati uporabniku, da nastavite jezik. Got moj point?

vBET
04-12-09, 13:14
Zdaj je redirects šele takoj po prijavi. Torej je nekdo skip vrednosti nastavitev on bo ponovno preusmerjen po naslednji prijavi.

Želite preusmeriti uporabnika znova in znova, dokler ne nastavite jezik. Torej, dokler je naredil, da je celoten forum blokiran za njega. Sem dobil svojo točko?

Cybershaolin
05-12-09, 02:19
Da, vendar ne samo preusmeritve, sem si, da bi se sporočilo o napaki (popup ali karkoli način), dodal pa, če uporabnik ne določi svojega jezika, če je poskušal pobegniti od te strani. Torej, zagotovo bi bil jasno videti, da se mora določiti na to, da bi nadaljevali.

vBET
10-12-09, 21:31
Sporočilo je dodal prav zdaj v obliki črke v rdeči barvi - preverite. Bo treba dodati "Brutal prisili", da nastavite jezik.

Cybershaolin
11-12-09, 03:16
Vem za rdeče sporočilo, uporabniki pa lahko še vedno bi se temu izognili, če ne določi njihov jezik. Če se doda brutalno silijo, to je v redu preveč. Hvala, da ga dodate.

Cybershaolin
11-12-09, 04:45
Ali bi bilo možno, da bi dobili hitra rešitev za dejanski različico, kot tudi ali je ta, da je preveč zapleteno?

vBET
11-12-09, 05:16
Tole mora biti nastavljiv, tako da je preveč sprememb, da bi preprosta navodila.

Cybershaolin
11-12-09, 05:43
OK, vidim. Ni problema. Povejte mi, ali mislite, da javnost 3.3.0 pred božičem?

vBET
11-12-09, 23:31
No smo načrtovali še veliko sprememb za 3.3.0, vključno s cache datotek in funkcija zahteva od uporabnikov, tako da ne bo pripravljen do božiča. Najverjetneje bomo javnost 3.3.0 v januarju, vendar ne more dati poseben dan.

3.3.0 Potem ko bomo začeli delati na 4.0.0, ki bo integriran z vBulletin 4:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1