PDA

View Full Version: Rešeno Thread naslovi niso prevedeni



Simon Lloyd
06-10-10, 19:18
Hi, žal, še enkrat post, sem že imel poljski oseba post tukaj problem z pewnym wykresem delovno mesto je preveden, ampak po naslovu je še vedno v nohte, bi lahko nekdo poglej prosim?

S spoštovanjem,
Simon

vBET
06-10-10, 23:28
Prosimo, pojdite na urejanje nit možnost, pojdite na napredne in preverite pa naslov je notranjost bbocde langtitle. Če ne - potem prosim dodajte (uporaba jezika parameter - tako kot za lang). Najverjetneje je to to.

Takšne stvari se ne bi zgodilo, če bi vBET opaquing sporočilo (Glej vBET Google možnosti za podrobnosti). Toda, če bo nekdo neprozorne sporočilo z roko v lang BBCode, nato vBET videli, da je nekdo že skrbel o tem in ne na kakršne koli spremembe.

Obvestite se je to pomoč in se je rešil vprašanje.

Simon Lloyd
07-10-10, 06:59
Dodal sem jezik oznake in nit titile izgleda to sedaj
problem z pewnym wykresem

EDIT: Se opravičujem sem dodal oznake, kot je to sedaj problem z pewnym wykresem in naslov preveden v redu, kako lahko najdem to, da se avtomatsko kot oznake niso bili prisotni, preden sem uredil naslov?

S spoštovanjem,
Simon

vBET
07-10-10, 07:56
Tako kot sem napisal - glej Google Možnosti za vBET v Admin CP. Lahko se odločite strategijo, kako se samodejno doda jezik tag. Priporočamo, da uporabite Google Trust, ko zaupanja vredni, pragovi je pametno, da se glasi opis vseh strategij in izbrati najboljše eno za vas:) Cela opis je v opisu parameter - tako da samo na mestu, kjer ste bolni, da nastavite:)

Simon Lloyd
07-10-10, 08:12
Izbral sem Trust uporabnika (kot ste priporoča programsko opremo), praviš, da je tag langtitle ni dodal avtomatično?

vBET
07-10-10, 08:55
Zaupanje uporabnikov je najboljša za uspešnost, ker ne sprašuj Google mnenje o tem, kaj je potreben čas (poslali zahtevo, da Google - čakati na odgovor).

Še vedno od uporabniku prijazna stran je najbolje uporabiti strategijo, ki zaupanje Google. To je zato, ker niso vsi uporabniki, ki svoje privzeto jezik, ali včasih uporabnike je set, ampak tudi vedeti, forum jezik in pisati v jeziku forum - v tem primeru vBET bo neprozorna točke jeziku, ki ga uporabnik privzeti jezik. Tako imate lahko objavite v angleščini, vendar so označene kot francoska, saj uporabnik, ki kot njegov privzeti jezik.

Če želite uporabiti možnost zaupanje uporabnikov - toplo priporočamo, da sile uporabniku, da določi svoje privzeti jezik. To lahko storite to zelo enostavno - je nastavljiv v vBET. Tako lahko vBET preusmeriti na uporabnikov profil stran, če si uporabnik ne določi njegov privzeti jezik. Za nekatere uporabnike je to lahko ne preveč udoben, vendar pa bo preusmeritev prenehati, ko je nastavljena uporabnikov privzeti jezik. Lahko se celo odločite želiš preusmerijo uporabnike šele po prijavi, ali znova in znova, dokler ne nastavite parameter (potem uporabnik ne more storiti ničesar na vašem forumu, dokler je njegov privzeti jezik).

Torej, kot vidite, je vBET visoko prilagodljiv in pripravljen za različne scenarije. To je vaša izbira strategije, ki jo želite uporabljati:)

Simon Lloyd
07-10-10, 10:11
Michal, hvala za odgovor, sem že "Force uporabnik .." nastavite in uporabniku, ki je svojo privzetega jezika na poljskih o registraciji in ga objavili v poljščini tudi jaz ne razumem, zakaj naslov ne sme imeti prevedeno?

Res ne želite delovanja strmina in čakati na google, kot včasih forum čaka iskanje Goole meri, da se naložen, čaka bi mesto prevod slabo!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1