PDA

View Full Version: Integracija z MGC_Chatbox_Evo



Simon Lloyd
05-10-10, 18:04
Hi Imam MGC_Chatbox_Evo na moji strani, prevod mod prevaja obvestil ... itd pa ne prevaja klepetalnici svojem polju za vnos sporočila, da tudi ne prevajajo sporočila v okno s sporočilom, je torej nekako, da se ti za prevod preveč ?

S spoštovanjem,
Simon

vBET
05-10-10, 18:29
V tem trenutku nismo povezani s tem mod. Lahko vam pomagamo mod avtor je integracijo na njegovi strani, če bo zanimalo.

V tem trenutku imamo dolg seznam funkcij za avtohtone vBET, ki jih bodo uporabljali vsi uporabniki. Še vedno imamo v mislih, da podpre vsaj nekaj mods za klepet, če bo možno (lahko zahtevajo spremembe v kodo).

Integracija primerih imajo ločen forum na spletni strani - tako da sem premakniti na ustrezno mesto:)

Simon Lloyd
05-10-10, 18:35
Hvala in moje opravičilo:)

vBET
05-10-10, 18:56
Nič se opravičujem - mi smo tukaj za vas pomoč in vodenje, da na forum:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1