PDA

View Full Version: Že storili Izjeme za: "zaupanje Google"



CThiessen
26-09-10, 09:58
Zdravo, najbolje najdem nastavitev: "Google ko rezultat je zaupanja vreden zaupanja" lahko ne vklopim pa kot pisno v moj foruma v več jezikih. V moji forum v nemščini, angleščini in Portugiesisch.Es bi bilo lepo če za funkcijo »Zaupanja Google« ko rezultat je zaupanja vreden jezikov lahko določi nikoli prevedejo.GrussChristian

vBET
27-09-10, 07:25
Ne razumem, je jasno. Želite dodatne možnosti nastavitev, ki vam omogoča, da povem vBET, da če je sporočilo ugotovljeno, da je napisana v posebnih jezikih (nastavljiv), potem ne želite, da to sporočilo, ki se samodejno opaqued ga lang BBCode. Je to tisto, kar potrebujete?

CThiessen
27-09-10, 15:35
Hi,
Všeč mi je, da imajo možnost nastavljena na:


Trust Google, ko rezultat je zaupanja vreden

In poleg polja ali polje ali kaj kdaj.
Ampak ne, če Google mislim svoje, je: de (standard), en, pt

to jezike samo kot primer. To je koristno za forume z večjezičnim uporabniki. Torej, "normalno" Uporabnik se lahko napisali, tudi v tujih jezikih. Vendar bo treba prevesti uporabniki z neke vrste eksotičnih jezikov.

Lep pozdrav
Christian

vBET
29-09-10, 18:59
Upoštevali bomo, da bi bilo mogoče konfigurirati.

V tem trenutku lahko naredite preproste spremembe imajo to. Če želite, vas prosimo, praha teh navodil:
1. Odpri / includes / vbenterprisetranslator_functions_detection.php
2. Najdi:

if (!vbet_isLangSupported($lang)) {
3. Zamenjajte z:

if (in_array($lang, array('de', 'en', 'pt')) || !vbet_isLangSupported($lang)) {

Prosimo, upoštevajte, da ni bil preizkušen.

CThiessen
30-09-10, 10:35
Hi,
Spremenil sem kodo, nekaj minut nazaj.
Prvi test videti dobro. Pa poglejmo, kako deluje pri normalni uporabi.

Thanks
Christian

kamilkurczak
05-10-10, 11:55
Hvala za odgovor.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1