PDA

View Full Version: vBET ni dobro? je pravi ...



newsoftw
15-09-10, 19:15
Hi vsak od ...

Najprej sem sem resnično žal za ustvarjanje to nit.

Jaz sem z uporabo vBET kot prost prevod od zadnjih 6 mesecev.
ko sem posodobiti vBulletin od vb3.x do vb4.0.6 z vbseo 3.5.2 po tem vBET 2.4.3 ne deluje pravilno.
za podporo sem nit na vBET mestu kot ime "" besedo "AF", v sredini z URL-"" URL, ki je: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-4-x/961 -word-af-sredine urls.html
zgoraj nit sem na 26-08-2010 za rešitev in danes je 15-09-2010, ampak moj problem še vedno ni razrešila, in prav tako podpira vBET ekipa ustavila za mano potem malo pomoči.

in tudi jaz sem z novim pravilom ali sejo vbseo v nadaljevanju nit:
vBSEO 3,5 Release Candidate 1 je tu! - VBulletin SEO Forum (http://www.vbseo.com/f5/vbseo-3-5-release-candidate-1-here-39776/index10.html # post254125)

v tej temi sem rabil / forumih (ali drugo ime mape) vb4 namestite pravilo in sedel tudi po tem sedel vBET ne deluje pravilno z vbseo 3.5.2 z novimi pravili in sedel.

i dvakrat časa odstranjen vBET iz moje forum, potem pa sem ponovno namestiti s svežim sedel, vendar ne deluje.
i sledil celotno navodilo, ki se zagotavljajo z vBET, vendar še vedno ne deluje, in dodam celotno navodilo, ki sem sledil, kot v nadaljevanju nit:


vendar še vedno ne deluje in še vedno ne odziva ekipe vBET.
jaz sem izgubil veliko članov in iskalnikov prometa.

moj forum link:
http://www.newsoftworld.com/forum/
prevedeni link:
http://www.newsoftworld.com/forum/af/

tako da, zakaj sem ustvariti to nit za vse, ki se uporabljajo nova pravila vbseo in sedel kot za raztopino.

Jaz sem zelo žal za mojo slabo angleščino.

hvala

basketmen
16-09-10, 04:41
Mislim, da ta forum je samo za plačljivo različico, i samo z uporabo vBET (plačljivo različico, seveda), saj je nekaj dni, pojdi in dovolj dober rezultat, o tem ni dvoma koncept izdelka in podporo, vse je super

vBET
16-09-10, 14:08
Hi. Prosimo, uporabite pravi forum za pravico sporočila - niti premakniti v poglavje o brezplačno različico.

Prosimo, upoštevajte, da se nismo ustavili vas podpirajo. Rad bi vam opravičujem - ne vem, kako bomo pozabili zadnji 2 sporočil. Boril sem se, da je vprašanje smo rešili in vBulletin niso pokazali me novo sporočilo (brez rumenem ozadju), tako da sem nehote izpustili. Dvakrat ... In Kamil je zdaj na dopustu. Torej, vas prosimo, da moje opravičilo. Jaz bom prebral celotno zgodbo še enkrat in vam odgovor danes.

Skrbimo o vseh naših uporabnikov - za plačano in brezplačno različico. Seveda plačan prevod ima prednost, vendar brez enega preveč podpira:)

newsoftw
16-09-10, 19:32
hvala za odgovor gospod.

ja in desno sem bil prispevek to temo v napačen oddelek zaradi če dodam to temo v prostem oddelku različici tako vBET ekipa še vedno ne zdi coz brezplačna različica ni prva prednostna naloga za preverjanje, kot na podporo in tako zaradi i to delovno mesto nit na izbranega območja za preverjanje, kot na podporo coz ekipa vBET ne me podpira že od zadnjega tedna ali več.

tudi jaz sem res žal, če je to vaš um, in se opravičujem za to.

še enkrat jaz sem zelo hvala za g. vBET za pomoč.

Thanks

vBET
16-09-10, 20:10
Razumem. Ne appologise - sem bil tisti, ki zamudite vaše prejšnje sporočilo, zato sem si appologise. Vprašanje je zdaj v akciji, tako da upamo, da bomo rešili to kmalu:)

newsoftw
17-09-10, 06:54
hvala za veliko pomoč.

sem našel boljšo rešitev je, da sem odstranil vBET iz moje forum in sedaj obremenitve strežnika in podatkovne baze napake so tako rešili coz kdaj koli organa odprta nato nastati povezavo mojega forum, tako da bo zelo veliko časa, ni na voljo, in ko je povezava tako da ne kažejo nobenega stilov na prevedenih strani.

tako da zdaj samo do mene, kako ustaviti google redirection prevedena povezave pomenijo, ko sem odstranil vBET google še vedno iskanje prevedeno povezavo mojega foruma.

tudi jaz sem zelo hvaležen, ki mi je pomagal pri tem vprašanju.

hvala

vBET
17-09-10, 13:02
Samo uporaba reditect v. Htaccess z vseh strani s kodo jezika na stran brez njega.

Kot razumem, nimamo več, da delo na vašem 2. izdaje s slogi.

newsoftw
17-09-10, 18:28
hvala za odgovor gospod.

jaz ne understtand "Just uporabo v reditect. htaccess z vseh strani s kodo jezika na stran, ne da bi jo"

in tudi sloge vprašanje zaradi i odstraniti vBET in po odstranitvi vBET vbseo kazalo delovni zagon.


hvala

vBET
20-09-10, 12:42
Ne razumem vašega stavka okoli kazalo.

Pravilo, ki bo preusmerjen vse prevedenih strani, da ne prevajajo eno:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2 [L,QSA]

Prosimo, da ga sprejme na svoj poseben primer in ga test.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1