Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie Skontrolujte vBET na vBulletin 5

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 2 z 2

Závit: PhotoPost pre otázky

Nováčik
    Dátum registrácie
    September 2010

Default PhotoPost pre otázky

Ahoj, pri výmene sa slová "ďalší adresár" v prepísanie súboru. Je to celý adresár? Alebo len ->> / Galéria /? Dostávam interné chyby servera, ak chcete navštíviť môj PhotoPost pre stránku.

Ďakujem vám, super tovar!

Som upravil, v vBET >> Hlavná>> Majte Directory>>> / Galéria /

V mojom hlavnom. Htaccess som pridal pravidlo, kde som zmenil slovo "ďalšie adresár" do galérie

Dal som vbenterprisetranslator_front_controller.php zmeny "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" do mojej galérie zložky. Zmenená cesta k adresáru s použitím nástroja nájsť svoju cestu. pripočítať aj pravidlá pre prepis. Hehehehe, a napriek tomu sa interná chyba servera stránke. Som zmätená.
    Naposledy upravil El Caballo; 22-09-10 v 16:34.

Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Blogu
    1

Áno - integrácia PhotoPost môže byť bolesť. Vieme to, ale nemôžeme robiť to jednoduchšie. Je to preto PhotoPost nepodporujú normálne vBulletin spôsob generovanie stránok (hák global_complete nie je podporovaný).

Prosím, dajte nám celý obsah vášho. Htaccess v hlavnom adresári a photpost z adresára. Preveríme to.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

• Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33