Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie Skontrolujte vBET na vBulletin 5

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 3 z 3

Závit: vaultwiki integráciu

Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Blogu
    1

Default vaultwiki integráciu

To je zvláštny prípad integrácie iba vaultwiki. To je potrebné len preto, že vaultwiki nie je kompatibilný s vBulletin v areáli BB kódy a zmeny API pridanie nových parametrov na BBCode parser funkcie. To je dôvod, prečo normálne integrácia s analyzátormi vBulletin je neúčinný a dá varovanie:
    Upozornenie: Chýba argument 2 pre vB_WikiCodeParser:: handle_bbcode_code (), tzv in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 25 a sú definované v / trezore / trieda / bbcode.php on line 1488

Upozornenie: Chýba argument 2 pre vB_WikiCodeParser:: handle_bbcode_html (), tzv in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 28 a sú definované v / trezore / trieda / bbcode.php on line 1506

Upozornenie: Chýba argument 2 pre vB_WikiCodeParser:: handle_bbcode_php (), tzv in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 22 a sú definované v / trezore / trieda / bbcode.php on line 1470
    Ak chcete vyriešiť problém, čo musíte urobiť pár jednoduchých krokov. Budete musieť opakovať po každom vBET update.

Integrácia kroky:
    1. Otvoriť / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
    2. Hľadať:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_php(&$parser, &$value) { 
    3. Pridať po:
    PHP Code:
    if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_php(0$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

4. Hľadať:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_code(&$parser, &$value) { 
    5. Pridať po:
    PHP Code:
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_code(0,$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

6. Hľadať:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_html(&$parser, &$value) { 
    7. Pridať po:
    PHP Code:
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_html(0,$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

Ďalšie kroky sú VOLITEĽNÉ - Používať len v prípade, že používate virtuálny adresár, ktorý je presmerovaný do súboru htaccess pre showwiki_proxy.php a len v prípade, že používate. vBET SEO odkazy:
    1. Otvoriť súbor showwiki_proxy.php
    2. Hľadať:
    PHP Code:
    define('VAULT_FRIENDLY_ENTRY'1); 
    3. Pridať po:
    PHP Code:
    if ($_REQUEST['language']) {
    $_SERVER['REQUEST_URI'] = str_replace('/'.$_REQUEST['language'].'/''/'$_SERVER['REQUEST_URI']);

4. Open. Htaccess
    5. PRED Wiki pravidlá Vložiť toto pravidlo:
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/YOUR_WIKI_DIRECTORY(.*)?$ YOUR_WIKI_DIRECTORY$2?language=$1 [QSA]
    6. Zmena pravidiel YOUR_WIKI_DIRECTORY do virtuálneho adresára wiki (v búdke miest)
    Naposledy upravil vBET; 14-07-11 v 12:53.

Člen
    Dátum registrácie
    05. 2010

Len som upgradovať vbet z 3.3.6 na 3.5.3

po tomto, náhle som nemôže vytvoriť novú stránku v vaultwiki, toto chybové hlásenie po kliknutím na tlačidlo "Post nový článok":

Fatal error: povolené pamäti veľkosť 33554432 bytes vyčerpané (snažili rozdeliť 131072 bytes) v /home/username/public_html/vault/class/revision.php riadku 33
    NB.
    -Nemôže vytvoriť novú stránku vaultwiki a získať vyššie chybové hlásenie, ale já jsem stále možné úpravy vaultwiki správu s žiadny problém
    -Ak som so zdravotným postihnutím vbenterprisetranslator výrobku, môžete vytvoriť novú stranu v vaultwiki znova
    -som už vyskúšali, pridajte tento riadok v súbore vault/class/revision.php, po začiatku <? php, ale stále rovnaký:
    ini_set('memory_limit','1024M');
    -Som pomocou vaultwiki 3.0.13
    -Už vytvoriť závit v vaultwiki fórum príliš https://www.vaultwiki.org/threads/5265/ , ak môžete pomôcť, alebo dať stopa od ich strane, takže teraz som požiadala ak existuje nejaké rýchla oprava z vbet strane najprv o tom. To môže pomôcť iným členom že pomocou vbenterprisetranslator mod vaultwiki príliš

regrads
    Richie

V dôchodku;)
    Dátum registrácie
    08. 2011

Už ste vyskúšali ste zvýšiť limit pamäte na celé servera, stačí urobiť toto nastavenie globálnych?

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

• Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33