Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 9 z 9

Závit: vBET-Výsledky CoinForums.com inštalácia

  1. #1
    Člen
    Dátum registrácie
    04. 2010
    Príspevky
    34

    Default vBET-Výsledky CoinForums.com inštalácia

    Aj run Forum mince - mince zbieranie informácií o minciach, mena a poštovej poukážky. - Nové fórum zamerané na mince, meny a ďalšie položky. Práve sme začali pred pár mesiacmi.

    Po inštalácii vBET Minulý týždeň sme sa už začína dostávať veľa hitov, a to najmä pre našu galériu, z ďalších krajín okrem USA v ich rodnom jazyku.

    Výsledky už boli veľké, a Google ani index všetkých našich stránok.

    miesto:Forum mince - mince zbieranie informácií o minciach, mena a poštovej poukážky. 5840 sa vracia as zo dňa 25. apríla 2010 v Google. Výsledky v posledných niekoľkých týždňoch bolo asi ~ 350.

    Skvelý produkt, bude mať k dispozícii aktualizovaný.

  2. #2
    Člen
    Dátum registrácie
    04. 2010
    Príspevky
    34

    Default

    Stránky sú teraz ukazuje: Výsledky 1 - 10 z približne 16.200 z coinforums.com. (0,21 sekúnd) na Google.

    Nárast dopravy bol takmer 3x teraz a my sa stále zobrazuje nárast. Naše stránky je nový a je to forum + galériu mincí a meny. Teraz sme sa dostať hity z 85 rôznych krajín, v porovnaní s približne 20 pred inštaláciou.

    Výsledky sú veľmi priaznivé.

  3. #3
    Člen
    Dátum registrácie
    04. 2010
    Príspevky
    34

    Default

    Quote Pôvodne odoslal JinLeeHui View Post
    Dobrý deň,
    Je nám ľúto, Im nového fóra. Mojou úlohou je kompletný prehľad o ekologickom čínskej čaje zelené.
    Ak máte chvíľku, by potom mohol by ste mi prosím napíš mi, ktorá je vaša najobľúbenejšia značka zeleného čaju?
    Vďaka vopred,
    Yours Jin
    lol ... to je sprcha. Teraz budem musieť starať o medzinárodné spamerov a myslím, že ..

    Quote Pôvodne odoslal Jesh View Post
    Stránky sú teraz ukazuje: Výsledky 1 - 10 z približne 16.200 z coinforums.com. (0,21 sekúnd) na Google.

    Nárast dopravy bol takmer 3x teraz a my sa stále zobrazuje nárast. Naše stránky je nový a je to forum + galériu mincí a meny. Teraz sme sa dostať hity z 85 rôznych krajín, v porovnaní s približne 20 pred inštaláciou.

    Výsledky sú veľmi priaznivé.
    Jesh, to je úžasné. Som dostaniu väčšie pokušenie skúsiť to.

    btw, ak to nebolo uvedené pred ... Michal, si génius na vymýšľanie tohto. A ja sa čudujem, že nikto si kúpil ya vonku.

    Mohol som len vidieť, že ešte viac populárny v priebehu nadchádzajúcich rokov.

    Hľadal som na nete na druhý deň, a zistil, že je veľmi ťažké nájsť prekladový software pre bežné webové stránky. (Bez vBulletin), alebo niečo, čo je spoľahlivé a populárne. Všetko, čo som mohol nájsť niekoľko pochybných spoločností, sem a tam. Možno, že obchodnú príležitosť pre niekoho iného využiť. Ja by som naozaj rád previesť na moje ďalšie stránky niekedy v budúcnosti. (Bez vBulletin súvisiace)

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Sme už v pláne vytvorenie všeobecných prekladateľ, ktorý povedie každý web Budeme používať tam dobre vyskúšané a vysoko optimalizáciu motora od BB, takže budeme dávať našim klientom kvalitu a výkon vzrástol softvéru v nových produktov. Prvý chceme podporiť súbor cache a pripravený cache motory BB - tak to bude tiež podporovať všeobecne prekladateľ. Neexistuje žiadny plán pre túto doteraz.

  5. #5
    Člen
    Dátum registrácie
    04. 2010
    Príspevky
    34

    Default

    Mieste musí byť indexované mnoho ďalších vyhľadávačoch tento týždeň. Sme až 199,10%, tento týždeň na návšteve.

  6. #6
    Nováčik
    Dátum registrácie
    05. 2010
    Príspevky
    1

    Default Úžasný

    Text automatically translated from: Arabic to: Slovak
    Translated text
    To je naozaj nádherné

    Ďakujem
    Original text
    Naposledy upravil vBET; 11-05-10 v 19:58.

  7. #7
    Senior Member
    Dátum registrácie
    03. 2010
    Príspevky
    116

    Default

    Mám v pláne sa dostať 100.000 návštevníkov Uniqa / deň
    Možno, že by v rámci 1 rok

  8. #8
    Člen
    Dátum registrácie
    04. 2010
    Príspevky
    34

    Default

    Ako veľa hitov prevažne z iných krajín.

    Priemerná zobrazenia sa trochu ponoriť, ale myslím, že to má čo do činenia s inými vecami deje. Snažím sa prísť na to, či je to z dvojitého meta tagy, alebo nie.

  9. #9
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    September 2013
    Príspevky
    1

    Default

    Teraz sme boli stále hity z 85 rôznych krajín, v porovnaní s asi 20 pred inštaláciou.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •