Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 7 z 7

Závit: Ako sa dostať preklady vlajky do ibproarcade??

  1. #1
    Nováčik
    Dátum registrácie
    Február 2015
    Príspevky
    3

    Question Ako sa dostať preklady vlajky do ibproarcade??

    Dobrý deň,
    Mám problém s BB. Nemôže mať preklad vlajky objaví na ibproarcade. Ja viem, mohol použiť $vbenterprisetranslatorflags na to. Mohol pomôžte mi prosím a dajte mi vedieť hwere presne som ju umiestniť? Skúšal som už to v šablóne pasáž tesne pred $navbar a to len nezobrazovali. Akákoľvek pomoc s to by bolo fantastické. Potrebujem sa uistiť, že to funguje aj v Arcade pred i zakúpiť verziu Pro.

    S pozdravom

  2. #2
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Ak máte vB 2.3.13 umiestniť vlajku na ľubovoľnom mieste potom budete musieť nastaviť -> AdminCP BB - > vlajky -> vlajok miesto na Zvyk a dať šablónu frázu: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Nováčik
    Dátum registrácie
    Február 2015
    Príspevky
    3

    Default

    Ďakujem vám za odpoveď. Mám ju len do vbulletin šablóny alebo tiež v ibproarcade kože? Mohol by mi poradiť konkrétnejšie prosím? Kde presne mám umiestniť frázy?

    Ďakujem vám vopred

  4. #4
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Musia byť umiestnené v šablóne, ktorá je viditeľná a telo.
    Napríklad, môžete si dať to v prvom riadku šablóny navigačnej lišty AdminCP -> štýl Manager -> upraviť šablóny -> Navigácia / strúhanka šablóny -> navigačný panel.

  5. #5
    Nováčik
    Dátum registrácie
    Február 2015
    Príspevky
    3

    Default

    Ďakujeme vám za vašu odpoveď. Áno som umiestniť ho do navigačnej lišty šablóny. A to objaví všade, ale nie v vbandvanced portálu a (dôležitejšie) v mojom ibproarcade. Keď kliknem do mojej pasáž do inštalácii vbulletin. potom preklad vlajky zmiznú. Neviem prečo, ale moje arcade.php musíte ignorovať $vbenterprisetranslatorflags. Viete, ako dostať prekladateľ do mojej pasáž? Videl som iné stránky, ktoré majú vo vnútri pasáž.

  6. #6
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Prosím pošlite mi PM prístup detaily na Admin CP. Bude kontrolovať to, čo sa tam deje

  7. #7
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Žiadna reakcia - za problém je preč. Ak nie, prosím napíšte sem.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •