Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 3 z 3

Závit: Dôležité chybu v BB!

  1. #1
    Člen
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    90

    Default Dôležité chybu v BB!

    Dobrý deň,
    im pomocou vBulletin, vBSEO a vBet.

    Som povolil "intern no-nasledovať za (zobraziť iba) post" na vBSEO. To funguje veľmi dobre, ale problém je z dôvodu vBet, jeho nepracujú pre/en /. Takže musím platiť za veľa prekladov, ktoré nebudete potrebovať. Skontrolujte všetky "zobraziť len príspevok" nofollow (!) alebo "meta noindex" to je to, čo mám na mysli: WoW fórum | WoW WoW Fairplay fórum - zobrazenie jedného Post - Bot / MMO klzák stiahnutie (všetky verzie a verzie beta vrátane) to by nemal byť indexovaný pretože jeho len duplicitné obsah!
    Naposledy upravil vBET; 03-01-14 v 13:35. Dôvod: BBCODE korekcie

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Nie som si istý rozumiem vám správne. Kde je bug v vBET? Čo je zlé je to stránka, ktorú ste nám dali? V prípade, že 'no-ľadom' by mali byť zahrnuté? Toto by sa malo na odkaz na stránku ste nám dali sa na stránku sám. Na vašu pôvodnú stránku môžete tiež nemajú žiadne 'meta noindex' - prosím všimnite si, že vBET sa pridá obsah len preklady. Ak chcete, aby sa 'meta noindex' je tu len uplatňovať na pôvodné stránky a bude pobyt na každý preložiť stránka

    Je tiež stránky, ktoré odkazujú na stránku, môžete nám ukazujú, pod tento odkaz "nofallow", potom po preklade "nofallow" budú tiež zahrnuté. Takže tam, kde je problém? Prosím opíšte ďalšie podrobnosti. V tomto momente som nevidel problém.

    Upozorňujeme, že BB nemá možnosť, ktorá umožňuje ignorovať preklad pre zadanej stránky. Táto možnosť bude prekladať akejkoľvek stránky, ktorá obsahuje v URL text pridaný BB konfigurácie. Na stránke vám dal by mohlo byť"-stránky"Takže ak pridáte tento Admin CP - > vBET - > Preklad – možnosti - > ignorovať URL potom akúkoľvek stránku, ktorá má "-stránky" v URL sa neprekladajú, odkazy na tieto stránky sa zvýši nie kód jazyka, príznaky sa negeneruje tam a dokonca aj vtedy, ak niekto pridá kód jazyka na URL z rúk, potom je čas od času sa presmerovaní na pôvodné jednu.

    Prosím, povedzte potrebujete viac pomôcť tu?

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Odpoveď - Predpokladám, že vydanie Poznámka už existuje

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •