PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Inštalácia udržuje opačnom prípade!

tbl33
02-07-10, 01:27
Snažil som sa nainštalovať túto aplikáciu Firefox. Inštalácia by sa dokonca začať.

Prešiel som na Internet Explorer a mod od inštalácie.
To bežalo bar v hornej obrazovku.
Potom sa v dolnej časti okna prehliadača, sa modrá bar začal zmršťovanie sprava doľava. Po asi hodinu a 20 minút, bar prestal pohybovať a nehýbal sa znovu.

Nič sa ukáže, ako nainštalovaný plugin časti.
Žiadne AdminCP -> vBulletin Options -> vBulletin Options -> vB Enterprise Prekladateľ v mojej možnosti.

Používam phpBB 4.0.4
na 2x Xeon 1.60GHZ s kmitočtom FSB 1066 MHz a
8 GB v pamäti RAM
73 GB SCSI 300 10,000 RPM disk

Jedná sa o veľmi rušné doska s viac ako 1,2 milióna pracovných miest a 150 tisíc členov.

Prosím poraďte,

kamilkurczak
02-07-10, 16:02
Ospravedlňujeme sa, ale neviem, moc o tom, čo sa deje.

všetko, čo potrebujete urobiť, je popísané v readme.html v vBET Do-Not-upload zložky.

1. ulpoad všetky súbory z priečinka, nahrať do adresára forum_root
2. Prejsť na admincp -> Zásuvné moduly a produkty, a pridá vBET xml súbor z Do-Not-upload zložky
3. vhodné integrácie je popísané v súbore readme.html

It ran a bar across the top of my screen.
Then at the bottom of the browser window, a solid blue bar started shrinking from right to left. After about an hour and 20 minutes, the bar stopped moving and didn't move again.

Ako sa vám spustiť túto inštaláciu? Prosím, vložte tu adresu URL fórum.

tbl33
03-07-10, 05:26
forums.sawomatang.com

kamilkurczak
03-07-10, 14:29
Máme tento problém prvýkrát. Možno, že váš server je veľmi nabitý.
Takže navrhujem toto riešenie:

Po prvé: skúste vypnúť fórum. Prejsť na admincp -> Nastavenia -> Voľby -> Zmeňte svoj vBulletin a vypínanie a vyberte možnosť Nie.
Ak toto fórum bude zakázaný, skúste preinštalovať vBET (import XML súboru)
Potom, ktoré Vám umožnia forum znova.

Ak to nebude fungovať.
Po druhé: Možno, že v rozpore s inými mod? Mali by ste vypnúť iné módy a inštalácia vBET. Potom sa môžete obrátiť na mods znova.

tbl33
03-07-10, 18:20
Fórum bolo zakázané prvýkrát.

Nemám žiadne iné mody nainštalovaný, takže tam, tam nikto zakázať.

Fórum klesla takmer 1 1 / 2 hodiny pri inštalácii bežala a nikdy dokončená.

Aký je časový rámec, že by mal inštalovať to na fóre s 1,2 miliónmi pracovných miest?

Má to niečo do databázy, alebo len nahradiť súbory v adresári fórum?

kamilkurczak
03-07-10, 21:58
Dobrý deň,

Musím skontrolovať, čo je zle.
Takže potrebujem prístup k svojmu fórum admincp a FTP. Prosím, pošlite tento prístup sa mi PM. Pokúsim sa to napraviť.

tbl33
03-07-10, 22:14
Myslíte si, stačí obmedzený prístup k admincp pluginy časti alebo celej admin prístup k celému admincp?

vBET
04-07-10, 23:17
Aký je časový rámec, že by mal inštalovať to na fóre s 1,2 miliónmi pracovných miest?

Nie je tam žiadny časový rámec - inštalácia trvá len niekoľko sekúnd. A počet pracovných miest nemajú čo robiť, lebo preklady sa vykonáva, keď používateľ navštívi vaše stránky preložené do väzby. Inštalácia len pridáva pluginy, frázy, šablóny a cache tabuľky.

Takže prosím, danielej návod Kamil - poďme zistiť, čo sa deje tam. Tiež prosím, na vedomie, že inštalácia je vykonaná na vBulletin. Pokiaľ teda potvrdiť, že stále nie je potom s najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť spýtať vBulletin tímu pre podporu - vBET súbor s produktom je správne - žiadna chyba sa stane. Takže ak inštalácia jednoducho nechcú dokončiť potom asi niečo nie je v poriadku s vaším vBulletin. Ale najprv - dajte nám prosím skontrolovať.

Prosím PM ma plný admin prístup - môžete odstrániť potom, čo sme skončiť. Ja naozaj neviem, to bude nutné, ale ak sa bude musieť kontrolovať niečo, čo potom to bude oveľa rýchlejšie než sa opäť pýtať, pretože nie je dostatok oprávnenia. Tiež pošlite ho FTP prístup budeme môcť overiť, že vBET súbory boli nahrané na serveri.

Tiež si môžete z jednoduchý test a pokúste sa importovať súbor s produktom pre iné mod iba skontrolovať to bude fungovať.

tbl33
08-07-10, 01:43
Stále ešte čaká na príležitosť používať softvér, na ktoré som už zaplatil. :-(

kamilkurczak
13-07-10, 13:20
Snažil som sa prihlásiť do svojho admicp, ale nemohol som. Môže potvrdiť svoje heslo?

vBET
20-07-10, 15:45
Podľa informácií hodín ktoré ma môžem povedať, že ste jednoducho ladom návod na inštaláciu. Vy ste nenahral požadované súbory na požadované miesto. Prosím, len si readme.html ladom a pokyny na inštaláciu. Tiež prosím ladom tento návod pre import tovaru súboru - ako ste hodin mi, že bol zle tryig importovať súbory (správca CP).

Prosím, povedzte to funguje, keď ladom návod na inštaláciu a prvým preciselly nahrať potrebné súbory do adresára reruired a import tovaru súboru. Majte na pamäti tiež abour konfiguráciu, kedy bude pripravený.

vBET
21-07-10, 07:14
Len si potvrdenie, PM, že inštalácia je v poriadku:) Ospravedlňujem sa, že trvalo tak dlho, ale máte vhodné riešenie v prvej odpovedi - tieto pokyny boli ignorované. Mysleli sme si, že ste fallowed, a ešte mal problémy - ktoré z nás zmätený a otáča, hľadá tému, ktoré nie je v skutočnosti neexistuje;) V budúcnosti prosím ladom inštalácia / návod na upgrade a bude potrebné urobiť okamžite:)

Skvelé, že si môžete vychutnať vBET teraz! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2 brings automatic translations