PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Problem so štýlom loading ..

VGF
19-05-10, 23:03
Mal niekto iný má problém s ich štýl nie je načítanie pri importe XML?

Akonáhle som vBet import XML súboru, je môj štýl / koža úplne rozbité.

Vypnutie vBet nepomôže. Musím úplne odinštalovať XML súboru, na veci pozrieť sa opäť normálne.

Bol to rovnaký výsledok pre všetky štýly na fóre mojich webových stránok. Dokonca aj predvolený vBulletin jeden.

Jeho hnací ma šialenstvo ...

VGF
20-05-10, 00:16
Nevermind ... svoje pevné.

Mal som -

Uložiť ako súbory CSS štýlov .... som to ako číslo

Prešiel som to áno, a teraz všetko funguje. (Tiež 777'd príslušné zložky)

Niekto mal rovnaký problém pred -

vBET
20-05-10, 17:13
Vďaka za naše poznámky. Ako sme chnged informácií PM po inštalácii vBET odkazy na CSS bola vytvorená inak VB sám. Teraz už vieme, ako reprodukovať to - vďaka! Budeme reprodukovať na našom testovacom serveri a skontrolujte, či nie je nejaká chyba vBuletin - vBET by nemali v css generácie prepojení, najmä, že ste mali problém ešte s vBET zakázané. Stále budeme skúmať to byť istí, to nie je naša chyba, a v prípade, ak je BB, ale budeme upozornenia vB tímu. Ešte raz vďaka a dúfam, že radosť forme s vBET na palube sa bude vzťahovať na také malé problémy pri inštalácii:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.2