PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Problém s "Príspevok Ďakujem Hack 7,82"

trevis
08-05-10, 21:35
dobrý deň!"Post děkuji Hack 7.82" nefunguje, ak návštevník je zobrazenie stránky v inom jazyku ako predvolené.Existuje spôsob, ako to spravit? : zameniť: Ďakujem, Rafael.

trevis
08-05-10, 21:51
Som pridal riadok "post_thanks.php" v sekcii "Ignore URLs" ale to ešte nefunguje. Vidím, že adresa URL už obsahuje informácie o jazyku, ale stále nefunguje.[] s.

vBET
08-05-10, 21:57
Prosím, dajte mi URL - uvidím ho.

trevis
08-05-10, 22:11
Veľmi podivné... v Chrome funguje v akomkoľvek jazyku, ale nie v IE. Je tam vysvetlenie pre to?Webová stránka: Mandela Community-The Front Page (http://www.mandela.org) som vám prihlásenie na skúšku pre PM

vBET
08-05-10, 22:52
Ospravedlňujeme sa, ale stránka, ktorú ste mi dal prekladá. Uveďte presný odkaz, ktorý spadne po preklade, rovnako ako si to popísal - nie som oboznámený čarodejnice mod by ste popísať, takže potrebujem presné miesto.

O IE a ďalších prehliadačov: VB má špeciálny bloky kódu pre "zvláštne" prehliadač;) Takže áno - niečo sa môže stať pre IE.

trevis
08-05-10, 23:10
Táto správa je napísaná v portugalčine (http://www.mandela.org/showthread.php?t=8) takto http://www.mandela.org/tks.jpgEu obraz. nie je možné priložiť obrázky v tomto fóre...: ()

vBET
08-05-10, 23:21
Tiež potvrdil, pracujúci pod Opera.

Vidím problém v IE - stránka sa generuje dobre, ale skripty pre pridanie / odobratie vďaka ktorej nefungujú správne. Vidím, že sa niečo stane, tak prehliadač pozri skriptov - pravdepodobne dôjde k chybe na strane servera.

Nemožno povedať nič konkrétne, bez možné písať nejaké protokoly a analyzovať ty. Prosím PM ma prístupové údaje k FTP.

Ak chcete inverstigate sami potom ako náznak pridám, že keď ďakovať potom na strane servera sa používa súbor post_thanks.php kód a hodnotenia žiadosti, ak v tomto bloku:

if ($_REQUEST['do'] == 'post_thanks_add')

vBET
15-05-10, 00:49
Akúkoľvek spätnú väzbu? Môže byť problém uzavretý?

trevis
15-05-10, 01:01
Akúkoľvek spätnú väzbu? Môže byť problém uzavretý?
Budem pracovať na tom tento víkend, dajte mi ešte pár dní ... Prosím. [] S!

vBET
15-05-10, 01:04
Žiadny problém - vám môžeme ponúknuť podporu v tejto oblasti, ak chcete:)

trevis
15-05-10, 01:11
OK! Tie sú skvelé ****** chýba pár detailov na mojej stránky pôsobiace v režime:)

vBET
20-05-10, 17:18
Len pre kontrolu, pretože je ťažké udržať synchronizáciu medzi stĺpikmi a PMS (mnoho klientov). Moja otázka vyriešená, alebo ešte na palube?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.2