PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené VBET Potrebujeme vás

hotslot
03-05-10, 22:44
2 vysoko hodnotené vbulletin.org kodéry sa pokúsili vyriešiť havárii povedali vbet a vBSEO sú na omyle. VBSEO šiel vlákna sa pozrieť okolo seba a pevné pár drobných vecí, ale povedal to nie je, a že sme potrebovali kontaktovať.

tak pretrvávajú problémy

1. Google chýb značiek ", ktorú ste uviedli niekoľko temp kódy" to nefunguje
2. Vbet nefunguje

Žiadame Vás človek sám prihlásiť a opraviť tieto otázky, prosím.

vBET
03-05-10, 22:50
Ahoj

1. Nechápem, môžete to vysvetliť viac? Možno, že nejaký odkaz na miesto, kde sa to stane, a opis, kde hľadať.
2. Čo presne sa stalo?

Dôležitá vec - to, čo bolo zmenené na fóre, od minule, kedy vBET pracoval?

Úpravy:
Všetko je v poriadku - že ste odstránili vBET pravidlá tak, odkazy nie sú funkčné. To je v poriadku a bolo by divné, keby to bude fungovať v túto chvíľu. vBET budú pracovať znova, keď dáte vBET pravidlá. súboru htaccess. Niekto rozbil si htaccess pravidlá -. Požiadať ho o opravu, alebo to ladom pokyny pre vBET htaccess pravidlá.

Tiež vidím, že ste vBSEO zakázaný (alebo tiež nefunguje propertly), v tejto chvíli, pretože odkazy sú v surovej forme.

hotslot
03-05-10, 23:25
Paxel program, vBSEO zamestnancov a borbolo nemôže prísť na to. Proste zakázané vBSEO chrániť PR a komunikácie v súčasnej dobe.

Google chýb značiek ", ktorú ste uviedli niekoľko temp kódy", nemôžeme ich prinútiť k práci ..

Pýtala som sa niekoľkokrát, aby si šiel a rýchlo opraviť, pretože si ako jediný vie, ako tento program naozaj funguje. Teraz už chápem, prečo Nemáte poskytnúť podporu pre svoj vlastný produkt som zaplatil za ohľadom tejto veci je nemožné: (

Úpravy: (odsťahoval sa z samostatné vlákno admin)

Tu sú najnovšie informácie o situácii. Po vyčerpávajúcom hodinách bol sám na to prísť na to, vBet problémy vBSEO (http://www.vbseo.com), rozhodol sa venovať toto v maximálnej možným spôsobom.

Dali mi novú verziu vBSEO to nie je ani zverejnená, ale 3,50 zlato! Ako sa cítila som bolesť. Teraz, keď je veľmi láskavý, ale aj šiel a opravil a zavrtel niečo cez asi sa tam dostať program fungoval bez problémov vbet.

Takže teraz vydáva iba v ruke, sú nasledujúce:

1. Temp oprava Vbet poskytol nie je platný.
2. Vbet ani nie je funkčný. Chyby po všetkom

Chcem poďakovať všetkým zúčastneným, že mi pomohla partia. Teraz, keď môžem dostať chlapa som platil $ za svoj výrobok "dvakrát", aby mi pomôže, že som rád, táborník.

Som tak sklamaný s týmto vbet, jeho taký skvelý program, ale služba je len hrozný: (

Som veľmi nová a mala by byť podpora pre tieto šialené obavy. Nedávajte mi 3 stránok "Odkazy riešenie problému," alebo HTML kódovanie. To je ako hovoriť 3 mesiace starý baby uvariť večeru, tak sa to nestane. Nemám predstavu o žiadnej z týchto vecí.

vBET
04-05-10, 10:01
Chápem, že problémy na serveri, nie je nič dobrého, ale máte našu podporu a máte naša odpoveď rýchlo diagnostikovať. Viete, čo je zlé na URL nefunguje, a ako to napraviť. Takže prosím, urobiť. Máte všetko, čo potrebujete a dostal našu podporu v tejto problematike.

Pýtali ste sa raz - dostal odpoveď. Teraz vidíme, ďalšie správy, a na ňu odpovedať. Prosím, povedz, čo nechcete pochopiť, v našej inštrukcie. Htacces súboru a my vám vysvetlí vám to. Máte plnú podporu v našom fóre, ktoré je zadarmo s licenciou vBET. Akékoľvek zásahy na architektúre klient-server sme u vBET chybu, ktorá nemá riešenie, zatiaľ, alebo platené služby (inštalácia, update, integrácia). Nie je tam žiadna chyba - bolo vBET práce, ale niekto z vás neporiadok na serveri a odstrániť vBET pravidlá.
Vezmite prosím na vedomie, že nie sme bez upratovanie a nemáme ísť na architektúre klient-server zakaždým, keď niekto niečo rozbiť je. V tejto chvíli nemáme žiadny dôvod, aby vec, ktorá je vBET chyba, pretože som videl, že ste porušili pravidlá, ktoré ako vidím, došlo k zmene včera. Zistiť, kto je vinný a urobil z neho čisté. Ak chcete, aby sme vás prinútilo vBET inštalácia je to platená služba: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Máš okamžite diagnostiku a riešenie. To je to, čo obsahuje bezplatnú podporu prostredníctvom fóra. A pomôžeme vám s týmto problémom tak dlho, ako budete musieť riešiť. Ale ak chcete, inštalačné služby, ktorá je venovaná jedna budete musieť zaplatiť za to. Je normálne, ako v každom obchode. A ak ste frustrovaní, že ste sa platí v obchode, tak mi verry ľúto a dúfam, že sa budete cítiť lepšie veľmi rýchlo. Vaše problémy nie sú, pretože vBET. Máš okamžitú pomoc. Ak platí jedno - žiadny problém. Tie wan platí jeden zdarma - nevidím dôvod, prečo to v prípade, že niekto rozbil už pracuje inštalácie na forum.

Ak ste mali vBSEO aktualizované prosím plnú integráciu vBSEO podľa pokynov v readme.html od vBET balenia.

O ", ktorú ste uviedli niekoľko temp kódy" - ja stále nechápem, čo tým myslíš - prosím vysvetlite. O čom to je?

1. Čo fix píšeš o?
2. Áno, to nie je a nemalo by na aktuálnu konfiguráciu - ako som písal od začiatku máte zlé htaccess pravidlá .. Opravte to, ako bolo opísané v prvej odpoveď.

Tiež prosím spam na fóre. Toto je miesto pre váš problém. Veríme, že pomoc, alebo vám umožní vyriešiť problém rýchlo:) Ak máte nejaké otázky - prosím, spýtajte sa.

hotslot
04-05-10, 16:10
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations

Už som zaplatil za to! lol

Tento kód, ktorý ste nám dal narazil na fóre. To je súčasťou problému žiadny dôvod, prečo Nemáte fix.

hotslot
04-05-10, 18:54
Mám na ktoré sa vzťahuje toto fórum s pomocou vedenia. Stále nie je vyriešený.

vBET
04-05-10, 20:39
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations

Už som zaplatil za to! lol

Nie - ste si zaplatili za to. Ktorú ste zaplatili za jednu inštaláciu a jedna bola vykonaná inštalácia na serveri. vBET bežal a funkčný po tom. Tie už spotrebovanej našich služieb. Vy ste zaplatili za druhé inštalácie (alebo upgrade). Ak si kúpite topánky v obchode potom dostanete ty. Nemusíte sa vrátiť po chvíli a hovoria, že by vám ďalšie topánky, pretože ste už zaplatili za to. Dali sme vám, čo ste si zaplatili.

Tie aktuálnej situácie je, že niekto porušil svoje htaccess pravidlá. Dali sme si riešenie, čo je zahrnuté vo voľnom on-line pomoci. Ale ak chcete, aby sme sa znovu inštaláciu - budete musieť venovať znova. Rovnako ako keď prídete do obchodu znovu nákupu budete musieť znovu platí za to, čo si chcete vziať. Vezmite prosím na vedomie, že inštalácia služby, ktoré ste zaplatili pred (a ktoré už spotrebovaný), znamená to, že sme jedno zariadenie robiť vBET funkčné na forum. To ešte neznamená, že za celý život musíme vyriešiť všetky vaše problémy. Ako som napísal skôr, než sme kontrolu, čo sa deje na strane klienta, keď sa jedná o nejaký bug, alebo predpokladáme, že to je. Vo vašom prípade už sa diagnostikovať -. Zlé htaccess, a už si riešenie. Prosím, použite riešenie, ktoré sme vám dali, alebo kúpiť inštalácia / update službu, ak chcete, aby sme to pre vás. Budeme vás pri každom kroku, ak budete mať problémy. Len prosím, ktorý krok inštrukcií, ktoré nerozumiete:)

Tento kód, ktorý ste nám dal narazil na fóre. To je súčasťou problému žiadny dôvod, prečo Nemáte fix.

To nie je pravda - som skontrolovať váš súbor a nemáte Táto zmena je - máte pôvodný kód. Minulý posledný dátum zmeny vbenterprisetranslator_seo.php na serveri je od 22. apríla. Tak prosím, aby neboli nepravdivé údaje - to nám nepomôže ktorý vám pomôže.

Prosím ladom pokyny, ktoré sme vám dali vyriešiť problém, alebo kúpiť inštalácia / ugrade službu, ak chcete, aby sme to pre vás. Máte našu plnú podporu vo všetkých otázkach, budete musieť vyriešiť tento prípad. Stačí povedať, ktorý krok, ktorým nerozumiete a my Vám radi podporili:)

hotslot
04-05-10, 21:19
Pamätajte si, ja neviem, ako to urobiť. Povedali mi, budem tým, čo mi povedal.

hotslot
05-05-10, 02:06
Keď sme zaplatili za posledných inštaláciu ste nainštalovali pôvodný kód. Teraz, keď sme našli chyby v pôvodnej kód "vbenterprisetranslator_seo.php" Myslím, že by ste sa vrátiť a opraviť ju. Nie je nám

Upravovať.

Ok kamarát Vám pošlem ďalších 30 dolárov, jedinou podmienkou je, že som dont musieť platiť za to znovu a vám sľúbiť, aby sa plugin v admin CP, kde môžeme jednoducho automatické aktualizácie, keď prídu nové aktualizácie k dispozícii.

vBET
05-05-10, 12:41
Vezmite prosím na vedomie, že chyby v softvéri sú normálne veci. vBET má veľmi málo chýb, ktoré sú opravené veľmi rýchlo. Môžete vidieť na akýkoľvek softvér, ktorý chcete na celom svete a uvidíte, že sa opravovať chyby z verzie na verziu. VBET a má veľmi nízku chyby jednoducho vidieť tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/ - to je len 6 chýb i celé dejiny vBET4.x celej histórie - niektoré sú už opravené v posledných vydania. A všetky sú menšie. Nebol ani hlavné kritický vôbec. vBET je softvér s veľmi dobrou kvalitou.

Pre chybu by si popísať Dali sme rýchle riešenie, ktoré samozrejme budú zahrnuté v ďalšej verzii.

Nemôžeme vám sľúbiť žiadne v oblasti budúcich aktualizácií pre veľmi jednoduchého dôvodu - vBET záleží na VB. Nemôžeme zaručiť, čo BB bude robiť v budúcnosti. Tiež, ak používate iné mody (ako vBSEO) sme tiež žiadnu zodpovednosť a nemôže byť zodpovedný za svoj kód. Je to ako idete do obchodu a povedať:. "Budem kupovať túto obuv Ak mi sľúbiť, že všetky topánky, ktoré som sa vždy oblečenia od tejto značky sa mi padnú dobre a vyzerá dobre s akýmkoľvek iným oblečenie, ktoré som sa kedy opotrebenie a ja Tiež chceme, aby v prípade, ak niekto použije moje topánky a zlomil ju, potom opraviť si ho zadarmo na celý život. ". Nie som si istý, že si ani neuvedomuje, čo si žiadajú. Vezmite prosím na vedomie, že to jednoducho nemožné poskytnúť takú záruku.

BB nepodporuje niečo ako automatické aktualizácie - žiadny mod, ktorý vám dá, a tiež nie. Naozaj neviem, prečo ste nás požiadali o to.

Vezmite prosím na vedomie, že naším cieľom nie je, aby sa od našich klientov peniaze znovu a znovu, ale povzbudiť našich klientov k tomu aktualizácie sami, ktoré sú veľmi dobre popísané, a pre ktoré sme našim on-line podpora v prípade problémov. Len Pozrite sa na naše prvé odpoveď - Dali sme si riešenie. Neskrývame sa žiadne tajné vedomosti. Dávame našim zákazníkom všetky potrebné informácie, odpovedať na ich otázky a pomoc v prípade problémov. Tiež sme sa v našich silách, aby jeho inštalácia, upgrade a integráciu tak jednoduché, ako to je možné.

Inštalácia je triviálna vBET (vkladať + import produktov súboru).
Aktualizácia vyzerá rovnako ako inštalácia a len občas si požiadať o ďalšie kroky (vždy, pretože iné módy kód nie je náš).
Tvorba odkazov SEO práca je dobre popísaná a to jednoducho MUSIA obsiahnuť vydanie súboru htaccess -. Nie je iná cesta, pretože je na úrovni servera nie je vBET.
Integrácia je tak jednoduché, ako to umožňuje integrovaný mod. vBSEO nechce byť príjemné pre iné módy, a nemajú žiadne háčiky. Ich riešenie nás núti z 2 obrázkov úprava integráciu s vBET. A prosím, na vedomie, že hľadáme jednoduchšie riešenie - už zmenila niekoľkokrát integrácie pokyny, aby bol bezpečnejší pre forum.

Môžete bezpečia svoje peniaze, ak si len snažím ladom pokyny, a to sami. Naše inštalácia a aktualizácia služby sú pre ľudí, ktorí nechcú tráviť svoj vlastný čas na to a radšej zaplatí. Ak dávate prednosť zaplatiť, prečo to robíš tak veľký problém na to - je to vaše rozhodnutie o kúpe služby alebo ho sami majú presné inštrukcie, čo má robiť. Všetko, čo potrebujete, je na tomto fóre, a ak nie, budeme odpovedať na vaše otázky.

Ak si nechcete urobiť a chcú platenú službu, potom prosím len sa objednať a my vám poskytne naše služby na bežných pravidiel. Dostanete, čo ste si zaplatili.
Ďalej upozorňujeme, že môžeme nainštalovať si 4.2.2beta verziu, ktorá napravila chyby všimol, ale nebol prepustený napriek tomu. Takže budete mať žiadny problém v oblastiach, ktoré boli popísané skôr (môžete tiež jednoducho opraviť sami pomocou rýchlej opravy descried na tomto fóre).

hotslot
05-05-10, 15:47
OK, uistite sa, že sa to "opraviť" Spomenuli ste sa tiež tam, prosím.

by mal byť na ceste žiadne sec

vBET
05-05-10, 16:56
Dostali sme niekoľko objednávok dnes. Nikto z vášho e-mailovú adresu - prosím PM / email akom poradí je na vás. Môže byť reakciou na potvrdzovací e-mail, číslo objednávky, PayPal ID transakcie, čokoľvek, čo nám umožní overiť, že jeden z týchto príkazov je od Vás:)

hotslot
05-05-10, 18:02
Hodín odoslaných ....

vBET
05-05-10, 22:01
Hotovo. Ako som písal pred integráciou s vBSEO bolo potrebné znovu, pretože vBSEO aktualizácie a niekto rozbil pravidiel. Skontrolujte prosím fóra a dajte nám vedieť v prípade akéhokoľvek problému:)

hotslot
06-05-10, 18:00
My webmaster chyby násobí krát 10. Sme jačmeň uvedené na Google sa teraz dokonca aj problémy s Sitemap plaziť.

Zaplatil som viac ako 4000 dolárov dolárov za všetko, a to by sa nikdy nestalo. VBSEO a VB.org kódery povedali, že tento program .. Čo sa deje tu niekto je zodpovedný

vBET
06-05-10, 20:55
Čo webmaster chyby? Uveďte, prosím, príklady z nich. Nemôžem povedať, čo sa deje, keď nemám dosť informácií.

Tiež prosím, na vedomie, že nie sme zodpovední za ostatné - peniaze, píšete o nebolo trávi na vBET a zmieňovať sa o tom nemajú nič spoločného s hľadaním riešenia.
Ak je na strane vBET Radi Vám pomôžeme Vám - najprv určiť, a v tejto chvíli naozaj neviem, čo píšete o. Uveďte, prosím, príklady z vašich chýb, webmaster

hotslot
06-05-10, 21:25
Im nemôže pripojiť súbor vo formáte CSV priamo z aplikácie Google tu ..

To ide do detailu na čo je zle. Ak sa vám páči vám môžem dať Google Webmaster Tools Profil užívateľa prihlásiť atď

vBET
06-05-10, 23:26
OK - môžete mi pm prístupové údaje alebo poslať súbor e-mailom. Ale my nepotrebujeme všetky chyby, len príklady - ktoré môžu zahŕňať aj tu.

vBET
07-05-10, 15:20
Stále sa nič od teba ... Naozaj si nejaké skutočné Webmaster Tools chyby, alebo nie? Ak áno - uveďte prosím ty, takže budeme mať možnosť overiť, čo sa deje.

hotslot
07-05-10, 17:49
Som späť ľúto,

e-mailu zaslaného s prihlasovacie údaje.

vBET
07-05-10, 19:07
OK. Bol som tam, a to, čo som vám povedať, že neexistuje žiadna chybové hlásenie, ktorá bola vyrobená po vBET inštalácia bola stanovená na našom serveri. Väčšina z tých chýb bolo foung roboty Google v čase, keď ste mal zlomený. Htaccess na serveri, čo si môžete overiť sami podľa dátumu.

Vezmite prosím na vedomie, že Google vám dátum, kedy bola chyba nájdená a všetko, čo vidíte, je historická dáta - väčšina z nich už pracuje, čo sa dá jednoducho skontrolovať jednoduchým kliknutím na odkaz ukazuje Google. Byť konkrétnejší:
- HTTP chyby - to všetko sú len história, odkazy pracujú
- Sitemap - aj história, všetky odkazy fungujú a dáta ukazujú, že bolo zistené, keď crasched fórum
- Nesledoval - tie s vbet_lang vnútri by malo byť historické práve teraz - to bolo spôsobené tým, vBET chybu, ktorá je už opravená. Ak zistíte, nové takhle (to znamená s dátumom po update), dajte nám prosím vedieť. Vidím, že tam ešte je nejaký problém s odkazmi v 20% má - Postarám sa o tom dnes / zajtra.
- Not Found - to sú niektoré falošné odkazy, ktoré sú rozbité. To nemá nič spoločného s vBET, to sú len nejaké hlúpe spojenie s číslami v tom - ak ste sa ešte dostať, môžete zvážiť, kde sú k dispozícii na fórum. Súčasťou týchto vyzerá ako niekto, kto si s konfiguráciou vBSEO na serveri a hľadať na dáta môžem povedať, že je to veľmi pravdepodobné. Takže s najväčšou pravdepodobnosťou sa Google prechádzať vaše stránky, ak ste mali iné vBSEO konfigurácie vzory odkazy (to dôvod, prečo sú všetky tie / číslo / číslo-title odkazov). Nemôžem byť istí, že, ale som si istý, že to nemá nič spoločného s vBET - tie nie sú preložené odkazy.
- Nedostupný - len histórii, keď bolo prerušené fórum (3DR máj všade) - odkazy sú funkčné.

Za predpokladu, že: po aktualizácii, ktorú napísal, že počet chýb Webmaster nástrojov vzrástli 10-krát, ale nie je tam žiadna jediná chyba s dátumom po aktualizácii ...
Tiež niečo cez 95% chýb je história a odkazy pracujú tam. Len chyby v nesledoval sekcia bola spôsobená chyba vBET - väčšina by sa nemalo stať už nie. 1 číslo stále existuje a my sa postaráme o to.

Prosím, naučiť sa používať Webmaster Tools a udržať pozornosť, to, čo hľadáte on - niečo skutočného, alebo len história. To môže vám veľa bezpečných HART kúskov;) Len pri pohľade na dáta, ktorá zobrazuje chyba čas fórum zlomené a kliknutím na odkaz ku kontrole skutočného stavu, môžete overiť, že to nie je skutočná vec a už to bolo spôsobené zlou konfiguráciu vášho fóra (ktorá je už opravená).

Vezmite prosím na vedomie, že historické chyby zmizne čas od času v Webmaster Tools a ďalšie aktuálne ak sa objavia také existuje.

Máte nejaké otázky týkajúce sa aktuálneho stavu? Alebo potrebujete ďalšie vysvetlenie? :)

hotslot
07-05-10, 22:23
1 číslo stále existuje a my sa postaráme o to.

Ďakujem Vám za skvelú prácu. Kedy môžeme očakávať, že to treba urobiť?

vBET
08-05-10, 03:14
To sa vykonáva už.

To je odkaz, ktorý nepracoval predtým: http://www.hotslot.org/ga/tags/cleopatra 's%% 20gold 20slot.htm

Dôvodom bolo, že po presmerovanie URL prevzaté z "rediredted" parameter bol zmenený a nebol fit na to, čo sa očakáva od vBSEO. Vezmite prosím na vedomie, že som musel zmeniť spôsob, ako určiť skutočnú väzbu po presmerovanie - to je len 1 riadok kódu, ale významný. Teraz už iba znížiť kód jazyka z odkazu namiesto prepísať hodnotou z "presmerovať" parameter.

Urobil som skúšky na forum a zdá sa, pracuje dobre. Prosím, ešte sa niektoré testy s preloženými odkazy a sledovať Webmaster Tools chyby na chvíľu. V prípade akéhokoľvek problému, prosím len napíšte - budeme radi pomôžeme.

Aj v prípade našich zmena nebude mať žiadne neočakávané správanie, bude zahrnutá do budúcej verzii - ale pre to musíme pozrieť sa ostatné servery sa správajú rovnakým spôsobom v tejto oblasti.

hotslot
08-05-10, 18:55
Ďakujem Michal,

Máte nejaké odporúčania, ako môžem dostať späť svoje webové stránky vo vyhľadávačoch? Stále sa ale stratil obrovskú hodnotu výpadky. Čo vBSEO štruktúru odkazov používate?

S pozdravom

hotslot
08-05-10, 20:56
Sme stále zobrazuje veľa chýb, ktoré sú však stále platné.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

Všetky vbet prestavby časti médií sa vracia zlé.

Aj tam, kde sú tieto pochádzajú z?

hotslot.org/366023421

vBET
08-05-10, 22:02
Sme stále zobrazuje veľa chýb, ktoré sú však stále platné.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

Všetky vbet prestavby časti médií sa vracia zlé.

Aj tam, kde sú tieto pochádzajú z?

hotslot.org/366023421

Prvé 2: to nie je chyba vBET - tieto odkazy nefungujú v pôvodnom - nemôžu pracovať v preklade. Zistiť, kde na forum sú generované falošné odkazy na médiá a odstrániť tie.

Posledný z nich má čo do činenia s vBET - nie je tam žiadny kód jazyka. Vezmite prosím na vedomie, že sme vBET podpora - opýtajte sa nás len asi vBET súvisiace veci. Samozrejme, ak si nie ste istí - len sa spýtajte;)

hotslot
09-05-10, 18:55
Warning: require_once (/ home / content / h / o / t / hotslot / html / includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php) [function.require]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v / home / content / h / o / t / hotslot / html / vbenterprisetranslator_seo.php on line 55

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening vyžaduje '/ home / content / h / o / t / hotslot / html / includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php' (include_path ='.:/ usr/local/php5 / lib / php ') in / home / content / h / o / t / hotslot / html / vbenterprisetranslator_seo.php on line 55

Forum je opäť havaroval.

vBET
09-05-10, 19:49
Nemáte žiadne vBET súbory, ktoré by mali byť v adresári patrí. Niekto ju zmazali a zlomil si fórum.

Prosím, nahrať na FTP súbory z vBET balíčka. Tiež ak ste si odstrániť tie, a neviem, kto to bol, potom to bude múdre meniť heslá k FTP. Tieto súbory nezmizol mávnutím čarovného prútika ... Ak viete, kto to bol - tiež by bolo rozumné obmedziť jeho prístup ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.9.2