PDA

Zobraziť plnú verziu: vBSEO integráciu

vBET
14-11-09, 14:34
vBET môžu byť integrované s vBSEO na podporu preklade SEO odkazy a tiež prekladať názvy vnútri odkazy na závity.

DÔLEŽITÉ: Ak používate vBET 4.x s vBSEO, budete musieť urobiť plnú integráciu - to znamená, že pred nastavením .htaccess pravidlá musíte urobiť všetky kroky, ktoré sú popísané v návode na montáž v vBSEO časti integrácie. Pre vBET 2.x užívateľov len aby .htaccess časť (2 súbory potrebné zmeny).

Ak chcete integrovať vBET s vBSEO upraviť súbor htaccess.:
TESNE pred všetky pravidlá sa vbseo.php dať len jeden z týchto dvoch typov pravidlá:

-KRÁTKE PRAVIDLÁ
Rýchlejšie a efektívnejšie, ale možno použiť len vtedy, ak nepoužívate prepojenia s 2-príznaky časť tj: yourforum.com/XY/

RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Ak vaše fórum používať podadresár URL, potom zmeniť 2 prvá pravidlá pridaním adresára fórum s vedie "/" len po presmerované =. Takže t. j. Ak vaše fórum je v adresári fórum potom bude mať redirected=/forum/index.php a Presmerované = / fórum /$ 2

-DLHÉ PRAVIDLÁ
Môžete použiť vždy

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Ak vaše fórum používať podadresár URL, potom zmeniť 2 prvá pravidlá pridaním adresára fórum s vedie "/" len po presmerované =. Takže t. j. Ak vaše fórum je v adresári fórum potom bude mať redirected=/forum/index.php a Presmerované = / fórum /$ 2

badawidollah
26-03-10, 16:18
I dont vidieť pravidlá na mojej vbseo.php

badawidollah
26-03-10, 16:20
<? Php
error_reporting (0);

include_once (. dirname (__FILE__) "/ vBSEO / includes / functions_vbseo.php ');
include_once (vBSEO_Storage:: cesta ("vbinc ')" / "VBSEO_VB_CONFIG ..);

vbseo_requested_url ();

$ Vbseo_fullurl = VBSEO_TOPREL. $ Vbseo_url_;
$ Vbseo_url_suggest ='';

switch ($ vbseo_url_)
{
case "vbseo.php":
exit;
break;

case "vbseo_sitemap.php":
case "vbseocp.php":
case "cron.php":
case "cron.html":

include $ vbseo_url_;

exit;
break;
}

/ / VBSEO - plná verzia Start \\ ************************************--
if (VBSEO_IN_PINGBACK & & ($ vbseo_url_ == 'vBSEO-xmlrpc /'))
{
if (! definované ("THIS_SCRIPT"))
@ Define ('THIS_SCRIPT', 'newreply');
patrí dirname (__FILE__). "/ Global." . VBSEO_VB_EXT;
vbseo_extra_inc ("Príspevok");
vbseo_xmlrpc_proc ();
exit;
}

if (VBSEO_REDIRECT_PRIV_EXTERNAL & & ($ vbseo_url_ == VBSEO_REDIRECT_URI))
{
Uredir $ = $ _GET ['redirect'];
/ / $ = Uredir urldecode ($ uredir);
$ Uredir = preg_replace ('#&(?![- z0-9 \\ #]+;)# si ',' & ', $ uredir);
$ Uredir = str_replace ('"', '"', $ uredir);
/ / $ Uredir = str_replace ('', '% 20', $ uredir);
if (preg_match ('# ^ https: \\ / \\ / #!, $ uredir) & & $ preg_match ('#["<>]#', uredir))
{
echo "<html> <head> <meta http-equiv="refresh" content="0;url=' $uredir'"> </ head> <body> </ body> </ html >..";
exit;
}
}

viac
Žiadne RewriteCond tam

vBET
26-03-10, 22:18
I dont vidieť pravidlá na mojej vbseo.php

Pravidlá sú v súbore. Htaccess. Inštrukcie nehovoria upravovať vbseo.php - hovorí upraviť haccess súbor a dať ďalší obsah, ako pravidlá, ktoré sa vbseo.php .. Choďte prosím do súboru htaccess a nájdete tam pravidlá pre vbseo.php:).

badawidollah
27-03-10, 06:48
my. httaccess v mojej forum root (v http://www.nusantaraku.org/forum/.httaccess

Musím sledovať pod týmto taky?

Teraz - v prípade vášho fóra použitie v URL adresára, zmeňte 2 Prvé pravidlá pridanie fórum adresár s poprednými '/' tesne po presmerovanie =. Takže teda, ak vaše fórum je vo fóre adresári potom budete mať presmerovaní = / forum / index.php a presmerovanie = / forum / $ 2

** Bez dodať, že je moje forum preložiť tiež (ale viac jazykov nepodporuje)

badawidollah
27-03-10, 08:01
Pravidlá sú v súbore. Htaccess. Inštrukcie nehovoria upravovať vbseo.php - hovorí upraviť haccess súbor a dať ďalší obsah, ako pravidlá, ktoré sa vbseo.php .. Choďte prosím do súboru htaccess a nájdete tam pravidlá pre vbseo.php:).

Existujú pravidlá pre vbseo.php?
Myslím, že mnoho nových užívateľov si myslí, že o vbseo.php v forut root
lepšie si povedal, že pravidlá pre vBSEO v. htaccess

badawidollah
27-03-10, 11:21
RewriteEngine On

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / forum / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | obrázky) /
$ RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteBase / forum /

RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml | ..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Mapa = $ 1 [L]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | obrázky) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

Ja používam vBSEO
a ja som s použitím vBSEO Mapa generátor 2,6

vBET
27-03-10, 14:34
Ja používam vBSEO
a ja som s použitím vBSEO Mapa generátor 2,6

Náš popis jasne hovorí, že pre nastavenie pravidiel tesne pred vBET pravidlá vbseo.php si dať príliš skoro. Prosím presunúť. Potrebujete ďalšiu pomoc v tejto problematike? :)

Napísala som ďalší popis o tom, aby viac pozornosti tesne pred časť;)

precylnet
25-04-10, 20:28
Ako je integrácia výuky vBSEO lighttpd +? Yours.

vBET
25-04-10, 20:37
Ako je integrácia výuky vBSEO lighttpd +? Yours.
Zašlite prosím svoj aktuálny pravidlo, lighttpd, bude posielať aktualizácia:)

precylnet
25-04-10, 20:48
Na začiatku to bol základný prepísanie lighttpd vBSEO vyzerá asi takto:

$HTTP["host"] == "DOMENA" {
server.document-root = "SCIEZKA DO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(sitemap.*\.(xml|txt)(\.gz)?)$" => "/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1",
"^(/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images|customavatars)/.*)$" => "$1",
"^(/favicon\.ico|/robots\.txt|.*clear\.gif)$" => "$1",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbseo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbseo.php"
)
}

Pozrel som sa tohto fóra a v súčasnej dobe CELÉ prepisuje vyzerá takto:

$HTTP["host"] == "SCIEZKA DO STRONY" {
server.document-root = "SCIEZKA DO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(sitemap.*\.(xml|txt)(\.gz)?)$" => "/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=$2",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php"
)
}

Nefunguje to samozrejme - zobrazí prázdna stránka pri vchode do indexu spotrebiteľských cien je forum.php vo zvyšku poľských krzaczy Vďaka :) vopred za podporu, S pozdravom.

vBET
25-04-10, 22:09
Aká je adresa do fóra? - Potrebujem vedieť, či fórum využíva podadresár v adrese, a to, čo

precylnet
25-04-10, 22:11
Dobrý deň,

Napísal cez hodín

S pozdravom

vBET
25-04-10, 22:32
Vidím, že chýba "/" na konci pravidiel. Použite tento:

$HTTP["host"] == "PATH TO FORUM" {
server.document-root = "PATH TO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php"
)
}

precylnet
25-04-10, 22:38
Bohužiaľ, s / bez - nefunguje rovnakým spôsobom sa chová. Možno, že tento kódex musí predchádzať vBSEO pravidlo?

vBET
26-04-10, 03:25
Bohužiaľ, s / bez - nefunguje rovnakým spôsobom sa chová. Možno, že tento kódex musí predchádzať vBSEO pravidlo?
Nie - zvyčajne Monitoring nemusí byť proti nemu. Už nemusíte - vBET presmeruje Monitoring zospodu. Prosím, trochu trpezlivosti - budeme skúmať sa tento prístup a to, čo sa deje v súbore vbenterprisetransaltor_seo.php (možná vec nejakého spomínaných). EDIT: Teraz vaša doska je preč, takže nemôžem úplne povedať, čo sa deje. Stránka sa správou preložený správne a druhá adresa ma poslal PM je zle (miesto forum.php by malo byť / forum /) - Novela tiež pracuje správne s prekladmi. Ste si istý, že je stále problém, alebo možno pravidlá sú správna?

precylnet
26-04-10, 20:31
Ahoj, mám problém pretrváva, informácie o LP. Yours.

vBET
26-04-10, 23:17
Ahoj, mám problém pretrváva, informácie o LP. Yours.

Ísť tam.

roymogg
27-04-10, 21:19
Mám free verziu na svojej skúšobnej vb3.8 fóra v poriadku a chcete kúpiť to pre VB4.02 hlavným fórom, kde je nainštalovaný vBSEO.

Jednou z otázok som si všimol, je nutné Úvodná aliaises nastavené na prázdne kým som v súčasnej dobe forum / index.php a forum / index.php? ako CMS je koreň domény a Forum je v adresári www-example-com/forum.

Je veľmi ľahké vyskrutkovať vBSEO a pluginy pád celého fóra, takže ...

Prečo sú aliaises prázdne? - Používate vBSEO tu a portál v koreňovom - aké sú vaše nastavenia?

na zdravie

roy

Sú presné inštrukcie integrácie tu, aby sme mohli byť pred sťahovať?

vBET
27-04-10, 21:52
Mám free verziu na svojej skúšobnej vb3.8 fóra v poriadku a chcete kúpiť to pre VB4.02 hlavným fórom, kde je nainštalovaný vBSEO.

Jednou z otázok som si všimol, je nutné Úvodná aliaises nastavené na prázdne kým som v súčasnej dobe forum / index.php a forum / index.php? ako CMS je koreň domény a Forum je v adresári www-example-com/forum.

Je veľmi ľahké vyskrutkovať vBSEO a pluginy pád celého fóra, takže ...

Prečo sú aliaises prázdne? - Používate vBSEO tu a portál v koreňovom - aké sú vaše nastavenia?

na zdravie

roy

Sú presné inštrukcie integrácie tu, aby sme mohli byť pred sťahovať?

Vezmite prosím na vedomie, že Úvodná aliasy sú nemusí byť už prázdne - to je, pretože pred niekoľkými verziách:)

Ak stále vidíte tieto informácie z akéhokoľvek miesta na forum - Prosím, dajte nám odkaz a my sa opraviť:)

roymogg
01-05-10, 18:31
Alliais domovskej stránke na prázdnu, je v pokynoch pre integráciu VBSO uvedené na vbulletin.org.

To bolo version243 myslím, že - je to návod už neplatí?

na zdravie

RoyMogg

text na vb.org

Mám SEO odkazy na preklad, ja používam vBSEO a hlavná stránka nie je prekladom - v čom je chyba?
Najprv sa uistite, že vaše htaccess pravidlá sú OK -. Predovšetkým pre fóra s podadresár v URL.
Po druhé, NEPOUŽÍVAJTE Definovať Úvodná alias funkcie z vBSEO (Uistite sa, že je prázdna).

vBET
01-05-10, 21:52
Alliais domovskej stránke na prázdnu, je v pokynoch pre integráciu VBSO uvedené na vbulletin.org.

To bolo version243 myslím, že - je to návod už neplatí?

na zdravie

RoyMogg

text na vb.org

Mám SEO odkazy na preklad, ja používam vBSEO a hlavná stránka nie je prekladom - v čom je chyba?
Najprv sa uistite, že vaše htaccess pravidlá sú OK -. Predovšetkým pre fóra s podadresár v URL.
Po druhé, NEPOUŽÍVAJTE Definovať Úvodná alias funkcie z vBSEO (Uistite sa, že je prázdna).

Áno - to nie je platný. Urobili sme zmeny, ktoré umožnia, aby si doma aliasy teraz. Idem tam teraz na odstránenie starých dát. Vďaka za ukazujúci, že pre nás:)

magmf
09-05-10, 13:50
a asi vBSEO odkazy na články a CMS blogu?

Je niečo, čo musíme zmeniť, aby to možné?

vBET
09-05-10, 20:01
a asi vBSEO odkazy na články a CMS blogu?

Je niečo, čo musíme zmeniť, aby to možné?

Tie sú v preklade vBET - viď integrácie pokyny readme.html v balení vBET:)

trevis
13-05-10, 23:05
Dobrý deň, viem, že hovoriť pridať pravidlá htacces pred vbseo.php pravidiel, ale pre mnoho ľudí to môže byť mätúce, pretože tam sú dva riadky s "vbseo.php". Tu je. Monitoring htaccess originál, môžete určiť presné líniu, že musíme pridať pravidlá htaccess vBET?

1 RewriteEngine On
2 RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
3 RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
4 RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
5 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
6 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
7 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
8 RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

trevis
14-05-10, 14:21
Prosím, môže niekto post kompletnú príklad jedného. "Htaccess", ktorý pracuje s vBET a vBSEO? Verím, že výška príspevkov (a strán) o tejto téme odôvodňuje príklad. [] S, Rafael.

vBET
15-05-10, 00:58
Dobrý deň, viem, že hovoriť pridať pravidlá htacces pred vbseo.php pravidiel, ale pre mnoho ľudí to môže byť mätúce, pretože tam sú dva riadky s "vbseo.php". Tu je. Monitoring htaccess originál, môžete určiť presné líniu, že musíme pridať pravidlá htaccess vBET?

1 RewriteEngine On
2 RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
3 RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
4 RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
5 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
6 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
7 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
8 RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

Je jasne popísaný pridať vBET pravidiel tesne pred všetky pravidlá vbseo.php tak "tesne predtým, než všetky pravidlá vbseo.php" znamená - pred prvým, ktorý je vbseo.php - nie skôr ani neskôr.

Neuvedomili sme si, že to môže byť mätúce. Ako podľa teba by sme mali popísať? - Radi sa nápad, ako zlepšiť svoj opis:)

vBET
15-05-10, 01:00
Prosím, môže niekto post kompletnú príklad jedného. "Htaccess", ktorý pracuje s vBET a vBSEO? Verím, že výška príspevkov (a strán) o tejto téme odôvodňuje príklad. [] S, Rafael.

Uveďte, prosím, svoje skutočné htaccess obsahu a URL fórum - my vám zašleme späť potrebné zmeny pravidiel:).

trevis
15-05-10, 01:06
Táto stránka je www [dot] Mandela [dot] org a moja "htaccess" Teraz je to.:

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^mandela\.org
RewriteRule ^(.*)$ http://www.mandela.org/$1 [R=permanent,L]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^.*$
RewriteRule ^404\.shtml$ "http\:\/\/www\.mandela\.org" [R=301,L]

#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

#vBulletin Standard Rules
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# Forum
RewriteRule ^threads/.* showthread.php [QSA]
RewriteRule ^forums/.* forumdisplay.php [QSA]
RewriteRule ^members/.* member.php [QSA]
RewriteRule ^blogs/.* blog.php [QSA]
ReWriteRule ^entries/.* entry.php [QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# MVC
RewriteRule ^(?:(.*?)(?:/|$))(.*|$)$ $1.php?r=$2 [QSA]

Som zdravotne postihnutých s vBSEO. Snažil som sa dať svoj rokovací pred všetkými vbseo.php, ale mal som dobré výsledky.

trevis
15-05-10, 01:09
Je jasne popísaný pridať vBET pravidiel tesne pred všetky pravidlá vbseo.php tak "tesne predtým, než všetky pravidlá vbseo.php" znamená - pred prvým, ktorý je vbseo.php - nie skôr ani neskôr.

Neuvedomili sme si, že to môže byť mätúce. Ako podľa teba by sme mali popísať? - Radi sa nápad, ako zlepšiť svoj opis:)
Napríklad čítanie vašich pokynov by som dal podrobnosti o jeho htaccess medzi čiarami 3 a 4, je to správne? Ak som si už vyskúšali a nefungoval: (

Jesh
21-05-10, 15:21
Tu je môj. Htaccess v koreňovom, s fórami v root (napr. nemám fóra v priečinku alebo tak niečo, len prepísať tak) Uistite sa, dlhé vlády nie je rozbité (EG vypnúť "Zalamovanie v Poznámkový blok).

RewriteEngine On
Options +FollowSymLinks

# Redirect coinforums.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?uscoininfo\.com
RewriteRule (.*) http://www.coinforums.com/ [R=301,L]
# End Redirect from CoinForums.com

# Redirect to WWW
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^coinforums.com [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.coinforums.com/$1 [L,R=301]
# End Redirect to WWW

# vbSEO Sitemap
RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
# END

# vBET
# RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/gallery/(.*)?$ /gallery/$2?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

# vBET End

# vBSEO Beg
#RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
#RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
#RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
# vBSEO End

VGF
21-05-10, 16:22
Tu je môj. Htaccess v koreňovom, s fórami v root (napr. nemám fóra v priečinku alebo tak niečo, len prepísať tak) Uistite sa, dlhé vlády nie je rozbité (EG vypnúť "Zalamovanie v Poznámkový blok).

Vyzerá to, že niečo, čo by som mohol skúsiť, ale to, čo je na tomto riadku pre?

RewriteRule / GALÉRIA / 2 dolár? Language = $ 1 [L, QSA]

Nemám / zložky Galéria u koreňa.

vBET
22-05-10, 23:23
Napríklad čítanie vašich pokynov by som dal podrobnosti o jeho htaccess medzi čiarami 3 a 4, je to správne? Ak som si už vyskúšali a nefungoval: (

Pokiaľ si spomínam problém už vyriešený PM - opravte ma, či sa mýlim:)

vBET
22-05-10, 23:25
Vyzerá to, že niečo, čo by som mohol skúsiť, ale to, čo je na tomto riadku pre?

Nemám / zložky Galéria u koreňa.

Je tam ešte nejaké veci? Pokiaľ si spomínam, že sme riešili PM, ale chcete si byť istí, že to je OK:)

Taurus
01-07-11, 13:41
Mám vážny problém tu. Prosím o pomoc.

Myslím, že by to mohlo mať niečo spoločné s mojím. Integráciou htaccess. Tu je moje, je to správne, alebo som niečo zle?

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^windows8theme\.org$
RewriteRule ^(.*)$ http://windows8theme.org/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

# MONTH
<FilesMatch "\.(flv|gif|jpg|jpeg|png|ico|swf)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000"
</FilesMatch>

# WEEK
<FilesMatch "\.(js|css|pdf|txt)$">
Header set Cache-Control "max-age=604800"
</FilesMatch>

# DAY
<FilesMatch "\.(html|htm)$">
Header set Cache-Control "max-age=43200"
</FilesMatch>

vBET
01-07-11, 20:43
To je zle. Prosím, dal vBET pravidlá pred vbseo.php pravidlo, ešte po pravidlo generátor mapa stránok. Takže inými slovami medzi pravidlami pre Sitemap generátor (na začiatku) a vbseo.php (na konci).

Mám vážny problém tu. Prosím o pomoc.

Myslím, že by to mohlo mať niečo spoločné s mojím. Integráciou htaccess. Tu je moje, je to správne, alebo som niečo zle?

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^windows8theme\.org$
RewriteRule ^(.*)$ http://windows8theme.org/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

# MONTH
<FilesMatch "\.(flv|gif|jpg|jpeg|png|ico|swf)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000"
</FilesMatch>

# WEEK
<FilesMatch "\.(js|css|pdf|txt)$">
Header set Cache-Control "max-age=604800"
</FilesMatch>

# DAY
<FilesMatch "\.(html|htm)$">
Header set Cache-Control "max-age=43200"
</FilesMatch>

mykkal
26-08-12, 20:40
Ahoj kluci,

Mám problémy s prekladateľ. Mám je inštalované a vložený přepisovací pravidlá v mojim htaccess, ale mám 404 chýb, keď sa snažím navštíviť preložené adresy url. Podadresár Môj fórum je v je "zamestnanosť". Môžu pomôcť vy? Tu je môj htaccess.

RewriteEngine On
RewriteRule ^[^/]+-f([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=forumdisplay.php&f=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-t([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=showthread.php&t=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-f([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=forumdisplay.php&f=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-t([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=showthread.php&t=$1&page=$3 [L]

#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|chat|cron)
RewriteRule ^(.*\.php(/.*)?)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !\.(jpg|gif)$
RewriteRule ^(archive/.*)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

php_flag magic_quotes_sybase 0
php_flag suhosin.cookie.encrypt Off
php_value suhosin.request.max_vars 2048
php_value suhosin.post.max_vars 2048
<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

mykkal
26-08-12, 22:12
Ahoj kluci,

problémy sa dostať vbet pracovať na mojej stránky mymodeltalk.com. Po pridaní všetko do súboru htcaccess ako vidíte nižšie, ale keď kliknete na preklad dostanem chybu 404. Máme naše fórum v podadresári pracovných miest. Akékoľvek nápady, čo by mal robiť?

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/$2 [L,QSA]

<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

Marcin Kalak
27-08-12, 14:27
Zadajte htaccess:

RewriteEngine On

#RewriteBase /
RewriteEngine On

<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

Príspevky by sa dobre preložiť a odkazy by mali pracovať, ale odkazy môžu prekladať. Potom budete chcieť zvážiť aktualizáciu a za vBSEO plnú integráciu vBET.

mykkal
28-08-12, 20:43
Ahoj, já nerozumím čo hovoríte? Čo myslíš tým plný VBSEO hội nhập tế s VBET?
Prečo to nefunguje teraz? Niečo nie je správne nakonfigurovaný? Sledoval som návod na inštaláciu.

Príspevky by sa dobre preložiť a odkazy by mali pracovať, ale odkazy môžu prekladať. Potom budete chcieť zvážiť aktualizáciu a za vBSEO plnú integráciu vBET.

Marcin Kalak
29-08-12, 11:08
Ak tento .htaccess nefunguje odporúčame inovovať na najnovšiu verziu programu vBSEO a vykonania plnú konfigurácia znova, ktorá je v vBET/do-not-upload/readme.html

marcostutu
27-09-14, 08:49
Ako pomocou monitoring s Nginx?

Marcin Kalak
04-10-14, 19:15
vBET pracuje s nginx a monitoring, príklady pravidiel nájdete v súbore:

do-not-upload/tools/redirecting-rules/nginx.txt

Fabiano
23-05-15, 23:41
Nie som schopný vykonávať postup krátky URL, môj .htaccess takhle:

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.mysite\.com
RewriteRule (.*) http://www.mysite.com/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)

Ak mám držať s dlho pravidiel môže robiť to prácu, ale chcem, funguje v najlepším spôsobom možné, že je s dvoma písmenami www.mysite/XY/forum.phpVocês môžete upraviť pre správny spôsob, ako prosím?

Marcin Kalak
25-05-15, 09:08
Ak nepoužívate odkazy s 2-príznaky časť tj: yourforum.com/XY/ potom skúste toto:

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

Fabiano
26-05-15, 01:56
Vďaka Marcin, teraz pracoval s touto. htaccessSugestão: zahŕňajú. htaccess pripravený v "Ostatné" v rámci zip. To by veľmi uľahčilo. ďakujem.

Marcin Kalak
26-05-15, 11:57
Som rád, že som mohol pomoct. Máme dať tipy a príklady v súbore do-not-upload/tools/redirecting-rules/.htaccess a do-not-upload/tools/redirecting-rules/short-redirecting-rules/.htaccess.

Fabiano
24-06-15, 00:56
Marcin, som si uvedomil, že niektoré jazyky nie sú presmerované. Odkaz je presmerovanie, ale keď kliknete na odkaz ide do domu. Čo môže byť? Môj htaccess je ako posledný príspevok:

RewriteEngine On

RewriteBase /

Príklad: http://www.xxxxxxx.com/iw/coroas-e-mulheres/2323/%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%94-%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%91%D7%94-%D7%90%D7%91%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%90-%D7%9C%D7%A2%D7%96%D7%90%D7%96%D7%9C.html

Marcin Kalak
24-06-15, 08:20
Prosím pošlite mi PM prístupové údaje na Admin CP, vBSEO CP a FTP. Idem sa pozrieť, čo sa tam deje :)

Marcin Kalak
25-06-15, 08:40
Musíte nastaviť možnosť AdminCP->vBSEO->Ovládací Panel->Všeobecné Nastavenia->Znak Výmenu->Nahradiť Non-anglické Znaky v Url? aby Non-anglické Znaky v Url.

yogasek
08-04-16, 17:51
Mám problém s fórom názov preložiť a znaky v url.

1. Vidím, že toto fórum majú tento istý problém môže vyriešiť?

Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/en/poczatkujacy/)
musí byť:
Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/en/begginer/)

2.
Keď som sa prihlásiť, non-anglické znaky funguje a poľské slová sú náhradné príklad: ±->.
Bohužiaľ hostia majú odstránené poľské slová tak, vbet majú zlé odkazy.
Ako to vyriešiť?

Po prihlásení:
Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/filtry-czastek-stalych/)

Hostia:
http://www.carcode.pl/filtry-cz-stek-sta-ych/

Marcin Kalak
09-04-16, 07:24
1. Preklad fórum meno nie je možné.
2. Skúste vymazať obsah priečinka vbet_guestcache/sk/.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.9.99