PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Tabuľka neexistuje chyba.

vbetter
28-04-12, 17:27
Majte dostávajú chyba e-maily s doleuvedené hlásenie.
Môžete, prosím pomôžte mi vyriešiť?
Já jsem na najnovšiu verziu vbet. 4.4.6.

Chyba databázy v vBulletin 4.1.3:

Neplatné SQL:
Vyberte cache.originaltext ako originaltext cache.translated ako preložené z vbenterprisetranslator_cache_medium_az potrebujete pomoc, vyrovnávacej pamäte vbenterprisetranslator_cache_medium_az kde help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. ” A cache.serie=help.serie;

MySQL chyba: Tabuľka "xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az" neexistuje
Číslo chyby: 1146
Žiadosť dátum: Sobota, apríl 28th 2012 @ 10: 22: 55 AM
Chyba dátum: Sobota, apríl 28th 2012 @ 10: 22: 55 AM
Skript: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Odkazujúce:
IP Adresa: xxxxxxxx
Užívateľské meno: Neregistrovaný
ClassName: vB_Database
Verzia MySQL:

r.dziadusz
30-04-12, 23:52
Ahoj
Pokúsi znova vytvoriť túto chybu, ale v medziobdobí mohli vás Pozrite sa prosím manuálne ak existuje tabuľka vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
A tiež prosím povedzte mi, keď - po čo sa stalo týchto chýb, začal apear?

vbetter
01-05-12, 01:39
Ahoj
Pokúsi znova vytvoriť túto chybu, ale v medziobdobí mohli vás Pozrite sa prosím manuálne ak existuje tabuľka vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
A tiež prosím povedzte mi, keď - po čo sa stalo týchto chýb, začal apear?

Moje webové stránky o. htaccess súboru bola zmenená vzdialene presmerovať na inú stránku. Zdá sa, že problémy začať tam. Podarilo sa opraviť všetko, ale po upgrade na najnovšiu verziu z Vbet a redid htaccess súboru som začal príjem chyby. Skutočne dostane tú istú správu na nasledujúce:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

Skontrolovať databázu a zdá sa, že vyššie uvedené tabuľky nie sú k dispozícii.

Ak budete potrebovať akékoľvek bližšie info odo mňa prosím dajte mi vedieť. Vďaka za pomoc, sa tešiť na opravu.

r.dziadusz
02-05-12, 10:19
Prosím políčko PM

m_jankowski
19-06-12, 22:46
Odpoveď tak potrebujem zatvorte tento vlákno, ak máte viac otázok s tento problém bude znovuotevřít to.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2beta gives automatic translations