PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Ako odstrániť vbet kód jazyka

norku
05-10-11, 10:41
I odinstalování vbet, ale nebolo odstránené kód jazyka [lang = x], etc I don't want to have to go through hundreds of pages to remove them manually so did I miss a step? Can the code be removed without having to go through every single thread/post?

r.dziadusz
05-10-11, 12:33
Pravé teraz odinštalovanie vBET nebude čistý BBcode, prosím Všimnite si, že stránky v cudzom jazyku zostane v tomto jazyku, takže ste stratili užívateľov po odstránení BB, okrem toho to bude veľmi ťažké čítať nepreložené miesta preto - možno, že lepším riešením je odstrániť tieto príspevky vôbec.
Ale ak chcete len odstrániť "[lang = x" atď Ja si kód za vás robot čistič do konca týždňa

norku
05-10-11, 12:42
Čo potrebujem čistenie URL adresy ... URL pre vlákna, ktoré boli zverejnené od niekoho, kto sa cudzí jazyk nastaviť vo svojom profile stále ukazujú [langtitle x =] [/ langtitle] Ako môžem opraviť?

Mám zbaviť [lang = x], [/lang], [notranslate] etc by using vb censoring. I desperately need help with the urls though...

Here's one: .xxxxx.com/forum/f23/[ langtitle=fr]insigne-vrai-ou-faux-[-langtitle]-5565/

How do I get the rubbish out and turn it into:

http://www.xxxxx.com/forum/f23/Dinsigne-vrai-ou-faux-5565/

norku
05-10-11, 13:46
Je nám ľúto, ale musím oživiť tento ...

Tiež presmerovanie teraz nadbytočné väzby v indexe Google, aby cudzí jazyk stránky na môj blog?

vBET
05-10-11, 13:59
Ako napísal Radek - Pripravíme pre vás robot (PHP skript), ktorý odstráni všetky Lang, langtitle a notranslate BBCode. To bude vykonané, a ak vám v tomto týždni.

Ak máte langtitle v URL to znamená, že je zahrnutý do langtitle Názov témy. Stačí zmeniť názov vlákna a odstrániť ju. V miestach, ktoré sú dôležité a nemôže sa dočkať, prosím len zmeniť ručne. V ostatných miestach, počkajte na scenár.

norku
05-10-11, 14:05
Dobrý deň,

Prečo Nechcem vás varovať ľudí že vbet bb code nie je odstránená keď odinštalujete? Prečo už nemáte nástroj ak viete, že sa to stane? Oceňuji pomoc, ale docela rád by úplne odinštalovať a nebude čakať týždeň zatiaľ čo Google indexuje nesprávne URL...

A čo pre presmerovanie / da, / de, / etc es vlákna, ktoré Google už indexované?

vBET
06-10-11, 02:24
Dobrý deň,

Odpoveď pre stánok vaša otázka je - pretože to bolo naozaj nezvyčajné odinštalovať vBET, keď je to naozaj potrebné a použité. Sme mal požiadať o takýto nástroj raz pred, ale používateľ rozhodol zostať s vBET a práve naladený primerane.

Tiež môžeme to urobiť v kóde odinštalovať - odinštalovať nemožno potenciálne škodlivé. Čo budete potrebovať bude vyžadovať zálohu databázy v prípade akýchkoľvek problémov.

Prosím všimnite, že ak ste vypli vBET potom Google bude index nesprávne adresy URL, pretože tieto nie sú zobrazené.

Pre už indexované - stačí vytvoriť presmerovanie pravidiel, ktoré presmeruje všetky požiadavky späť na pôvodné. Pomocou tohto (prosím vyskúšať tie):

#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Pridajte vaše fórum adresár existuje. Ak budete mať problémy len nám vaše vBET pravidlá a pošleme vám späť zmenený. Alebo inými slovami - to sú 2 prvý vBET pravidlá, kde by odstránenie vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1 & Presmerované =

norku
06-10-11, 09:51
Přepisovací pravidlá nefungujú. Vždy, keď sa nazýva staré stránky vbet vytvára 404.

Mám vb inštalované v /forum

. Htaccess je v public_html

RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Nejaké novinky o odstránenie kódu BB nástroj?

vBET
06-10-11, 11:37
Forum adresára pridal nesprávnom mieste, použite tento:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,QSA]
#just comment to see whole 2nd rule

Ale to predpokladám, že nie sú v public_html len vo fóre adresári. Najlepší spôsob, ako je - stačí použiť pravidlá, ste mali predtým a pozmeniť. Ak nemáte žiadny, potom budeme musieť nájsť správny. Pomocou tohto v forum adresári ako prvý. Ak chcete používať v hlavnom adresári, skontrolujte najprv bez ďalších / forum

norku
06-10-11, 13:18
Všetko pracoval pokuty s htaccess v / keď mal vbet nainštalovaný. Áno, som sa pokúsil moje staré pravidlá prvý, ale sú ignorované. Nemôžete dostať vaše pravidlá pracovať v buď /forum alebo /. Mohli len opustiť veci, ako sú a sledujte Google pilótovacie 404 po 404 do Webmaster Tools, ale by najradšej čisté redirect.

Chceš sa pozrieť? Môžem vám pm admin / FTP prístup.

norku
06-10-11, 14:34
Stále tu

norku
06-10-11, 16:20
a stále tu. Nie ste tu, keď napriek PM viac ako dve hodiny, keď ste určite boli tu viac. Budem zarobiť nejaké čaj. Môžu počkať

norku
06-10-11, 19:39
a späť. Všetky novinky?

vBET
06-10-11, 21:25
Všetko pracoval pokuty s htaccess v / keď mal vbet nainštalovaný. Áno, som sa pokúsil moje staré pravidlá prvý, ale sú ignorované. Nemôžete dostať vaše pravidlá pracovať v buď /forum alebo /. Mohli len opustiť veci, ako sú a sledujte Google pilótovacie 404 po 404 do Webmaster Tools, ale by najradšej čisté redirect.

Chceš sa pozrieť? Môžem vám pm admin / FTP prístup.

Ukážte mi vaše o. htaccess pred vBET bol odstránený. Tiež prosím nie je SPAM - to nemá zmysel. Prosím všimnite si, že PM správy sú súkromné správy - tie sú dlhšej čakacej doby na hodnotenie Ak nebolo požadované a môže čakať dlhšie, ak je jeden z našich zamestnancov nevyskytujúcich zaneprázdnený. Kým výzva na odoslanie údajov programu access prosím napíšte na fóre, tak všetci naši pracovníci vám môže pomôcť. Kontaktné informácie nie sú potrebné tu - len prosím pošlite vaše úplné o. htaccess pred vBET bol odstránený.

PS.
Som pracujúci teraz o opravách v novej verzii BETA - Radek bol tu a nemohol vám pomôcť, pretože môžete odosielať informácie mi prostredníctvom PP. Pokiaľ bude Sorry ste museli čakať.

norku
07-10-11, 09:05
Spam? Ste boli na fóre pred, počas a po bod, kde som poslal tento PM. Poslal som to po čakaní značnú dobu času na odpoveď na vlákno. Ak nemôžete byť obťažovalo presunutím sami preč za pár sekúnd, aby odpoveď na otázku, potom ste mohli aspoň nepotvrdia príjem PM. STE spôsobila problém jsem zažíva. Vbet doesnt práce ako inzerovanej (Áno, mimo vašu kontrolu viem) a všetko čo chcem sa dostať z môjho fórum rýchlo. Ale nedá sa odinštalovať len ako každé iné Vb doplnku. Ach nie, pretože Vbet opustí jeho BB kód splattered celý miesto.

Nikde na vašich stránkach existuje úplný opis ako odstrániť Vbet. No kde si povedať nás, že BB kód sa neodstránia keď sme odinštalujte a že budeme musieť čakať na dní pre nástroj odstrániť. Tento nástroj by mal byť súčasťou nainštalovať balík, ale ste jasne Nechcem like hovoriť o tom. Namiesto toho dostanem neuveriteľne arogantné Odpoveď Ak ste účinne povedal, že ste nikdy zvažovala možnosť, že ktokoľvek by chcel odinštalovanie Vbet?

Takže teraz majú tisíce indexované odkazy, ktoré sú teraz všetky produkujú 404s a pár sto miest obsahujúce BB kód a já JSEM problém?

Pokiaľ ide o presmerovaní čo si chcú vedieť? Mám vb balík inštalovaný na /forum, ako som povedal, ste opakovane. Na získanie Vbet práca s Vb inštalované na /forum len jednu skupinu presmerovaní budú pracovať a viem, že ste vedieť, že. I ponúkanej ste ftp a admin prístup, aby ste sa pozrieť sami, ale ty zjavne nemajú rovnaké množstvo času ako ste mal, keď som bol ešte zákazník....

Tu je htaccess pred odstránením vbet. To bolo umiestnené v public_html a pracoval dokonale (mám vb inštalované na /forum)

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.xxxx\.com$|^cdn\.xxxx\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
#vbet translator rules end

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

vBET
07-10-11, 12:35
Upozorňujeme, že opakovania správy je považované za SPAM - na každom fóre viem. Nie chcete diskutovať o definíciu SPAM - len prosím opakovať. Chápem, že ak vaša správa čakal niekoľko dní, pretože sme chýbať niektoré, ako - to by dokonca ocenili pripomínať, ale 3 krát rovnaký deň...

Vaše o. htaccess by mal vyzerať takto:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www.xxxx.com$|^cdn.xxxx.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*.(xml|txt)(.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4.0[678] no-gzip
BrowserMatch bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index.php$ / [L,R=301]

Tiež moju ospravedlnenie - zabudol som povedať o 301 redirect pred. Je nastavený tam hned. Skontrolujte a povedať, je to OK (nie som si istý pravidlá vyžadujú / pred fórum alebo možná plnú URL, ale to je niečo check na fóre). Ak nie, bude používať váš prístup údaje odoslať včera a nastavte ho priamo na mieste.

PS.
Radek je testovanie práve teraz skript odstránenie vBET BBCodes - by mali byť dostupné čoskoro.

r.dziadusz
07-10-11, 14:46
Dobrý deň,
Poznámka!
Toto je beta verziu tohto skriptu!

1. Prosím vytvoriť súbor a uložte ho ako "clearBB.php"
2. Do neho dať kód nižšie a uložte ho
3. Nahrať na váš server, fórum koreň
4. Vykonajte zálohovanie databázy
5. Vypnúť vaše fórum
6. Prihláste ako admin
7. V prehliadači, dať url s určenia vaše "clearBB.php"
8. Stlačte "jasné" tlačidlo

<?php echo "<input type=\"hidden\" name=\"securitytoken\" value=\"" . $vbulletin->userinfo['securitytoken'] . "\" />\n";?>

<p style="text-align: center">
Use this program to remove all bbcode tags (from posts, and urls) added by vBET </br>
To use this script, please log into your forum in other tab
</br>This script has big influence on your
database and changes are permanent - <b>can not be undone</b> therefore:
</br>
make sure you did the <b>backup of your database!</b> and remember to <b>turn
off your forum</b> during using this script!</p>

<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"><input type="submit"
value="clear" style="width: 70%; margin-left: 15%" /></form>

<?php

function &basic_clear($pagetext, $what_to_clear) {
if ((strpos($pagetext, $what_to_clear)) === 0 ){
$i = 0;
} else {
$i = 1;
}
$message_tab = explode($what_to_clear, $pagetext);
for ($i;$i<count($message_tab); $i++){
if ($message_tab[$i][2] == ']')
$message_tab[$i]=substr($message_tab[$i],3);
}
$new_message = implode('',$message_tab);
return $new_message;
}

function update_pagetext(&$new_message, $message_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET pagetext = '".addslashes($new_message)."'
WHERE postid = " .$message_id
);
}

function update_tittle(&$new_tittle, $tittle_id) {
global $vbulletin;

UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE postid = " .$tittle_id
);
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "thread
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE firstpostid = " .$tittle_id
);
}

require_once('./global.php');
$charset = vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset');

if ($_REQUEST['do'] == 'execute') {

$result = $vbulletin->db->query_read("SELECT * FROM ".TABLE_PREFIX."post WHERE pagetext LIKE '%, 'lang')) !== FALSE) || ((strpos($message['pagetext'], '')) !== FALSE)){
$new_message = $message['pagetext'];
$to_remove = array("[notranslate]", "");
$new_message = str_replace ($ to_remove,'',$ new_message);
Ak ((strpos ($ message ["pagetext"] "[lang ="))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[lang =");
}
update_pagetext ($new_message,$ message [postid]);
}
/ / koniec bloku jasných post

//Block pre obsadzovanie URL a vlákno tituly
Ak ((strpos ($message [názov], "langtitle"))! == FALSE) {
$new_message_title = $správa ["názov"];
$to_remove_title = pole ("[langtitle = zh-CN]",'','');
$new_message_title = str_replace ($ to_remove_title,'',$ new_message_title);
Ak ((strpos ($ new_message_title, ”);
}

// end of block for clearing urls and threads titles
}
}
?>

Ak chcete len "jasné" URL prosím rezané časti kódexu hraničí s:

//block for clearing urls and thread titles <--> / / koniec bloku pre zúčtovanie URL a témy tituly
Ako v prehľadávači zadajte určenia na to a stlačiť tlačidlo "Vymazať"

norku
07-10-11, 18:13
Díky moc. Já si dáme vám vedieť, ak mám žiadne problémy, ale informácie sa zdá byť dosť jasné.

norku
07-10-11, 18:30
o. htaccess nefunguje. Nemá presmerovať a pridá domov, public_html a užívateľ/etc na url. Odstránené.

Prečo existujú dva boxy v post 17 vyššie? Jsem hádat, že rubriky 1 je skript, jeden a že rámček 2 je skript dve. Je dôležité, ktoré je spustený prvý?

r.dziadusz
07-10-11, 22:05
Ther je len jeden skript - prvá
Druhé pole je odstrániť, ak ste onlu chcete vymazať bbcode z adresy URL

norku
08-10-11, 11:20
vďaka. Mi to pri pokuse spustiť:

"vaše podanie nepodarilo spracovať pretože token zabezpečenia bol chýba.

Ak k tomu došlo neočakávane, prosím, informovať správcu a opísať opatrenia vykonali ste predtým, ako ste dostali túto chybu".

Snažil som sa skript pomocou predvoleného pokožku a tiež s pluginy vypnuté config.php. Stále nefunguje.

vBET
08-10-11, 12:09
Skúste najprv na prihlásenie vo vašom fórum, a potom otvorte skript v rovnakom prehliadač. Prosím, povedzte to pomohlo.

norku
08-10-11, 12:33
:) Som bol prihlásený. Tiež otvoriť skript v rovnakom okne.

Edit: smajlík neznamená, že problém šiel preč. Nemôžete spustiť skript.

Ďalej upravovať: Prečítajte si príspevok 19. Htaccess zaúčtovaní nefunguje.

Poslal som vám ftp a admincp prístup pred niekoľkými dňami ako ste požadované.

Jeden viac upraviť práve sa vyhnúť neodvratný otázku a ušetriť nejaký čas, tu je príklad odkaz v súčasnosti do indexu Google:
http://www.xxxx.com/forum/No/F72/Just-an príklad-726 /

Je to výsledok redirect pri použití vaše htaccess v post 16:
http://www.xxxx.com/Home/XX/public_html/Forum/F72/Just-an-example-726/

Čo je potrebné na úpravu vášho pravidiel na odstránenie domov/xx/public_html /?

vBET
08-10-11, 23:44
Bol som na vašom serveri a o. htaccess problém je vyriešený. Ako som písal som nebol istý urobiť budete potrebovať / na začiatku presmerovanie adresa alebo nie - bolo nevyhnutné. Je to OK teraz - prosím skontrolovať a potvrdiť.

Radek vám pomôže s váš skript problém - on bude práca pondelok. Promiň bude trvať viac času, ale Radek bolo vytvorenie a testovanie skript - on bude najlepšie osobu o pomoc. Ak je naozaj niečo, čo nemôžem čakať, až pondelok dajte mi prosím vedieť a bude tráviť nedeľu času skontrolovať to. Dúfam, že nie je to naozaj tak naliehavé.

norku
09-10-11, 13:19
veľký. ďakujem. Presmerovanie funguje dokonale.

Skript nie je taká naliehavá, ale ak to môže byť preskúmané v pondelok, že by bolo výborné.

r.dziadusz
10-10-11, 08:39
Ospravedlňujeme sa, budete musieť čakať tak dlho
Som upravil kód v mojom predchádzajúcom zamestnaní (kliknite (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556))
Prosím, skúste použiť nový

vďaka. Mi to pri pokuse spustiť:

"vaše podanie nepodarilo spracovať pretože token zabezpečenia bol chýba.

Ak k tomu došlo neočakávane, prosím, informovať správcu a opísať opatrenia vykonali ste predtým, ako ste dostali túto chybu".

Snažil som sa skript pomocou predvoleného pokožku a tiež s pluginy vypnuté config.php. Stále nefunguje.

Áno, ale je dobre známy problém vbulletin, popisujúcu jsem to ne, ne teraz, ale teraz prosím použite tento nový kód ešte raz a skúste zmeniť názov súboru

EDIT
Prosím, povedzte mi ktorá verzia vbulletin používate?

norku
10-10-11, 11:11
Dobrý deň,

Pridá nový kód, premenovať súbor a pokúsil sa spustiť, ale som stále dostáva správy o token zabezpečenia. Som pomocou verzia vb suite 4.1.6

r.dziadusz
10-10-11, 21:46
Uviedol som niektoré vbulletin náznak, a aby tento kód rýchlejšie, skúste to teraz: kliknite (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556) a dajte mi vedieť, ak to pomôže

raymond
11-10-11, 04:26
Pozrel na kód a videl to.

< tvoria action="/forum/sk/clearBB.php?do=execute" metóda = "post" >< input type = "submit"
hodnota = "jasné" štýl = "šírka: 70%; rozpätie sprava doľava: 15% "/ >< / tvoria >

Skript bude možno musieť pomenovaná ako clearBB.php?

raymond
11-10-11, 04:49
Pracoval pre mňa.
I skopírovali kód vložený textový editor a uložte ho ako clearBB.php
Nahrať clearBB.php v koreni vbulletin fórum.
Prihlásený ako admin, zatvorte správnej rady a spustite clearBB.php z mojej webového prehľadávača.
Kliknite na tlačidlo Vymazať.

Voila, všetky značky jazyka bol vymazaný.

Vďaka monitoring, všetky tie mŕtve odkazy sú natrvalo presmerovaný na pôvodné vlákno :)

r.dziadusz
11-10-11, 06:08
Pozrel na kód a videl to.

< tvoria action="/forum/sk/clearBB.php?do=execute" metóda = "post" >< input type = "submit"
hodnota = "jasné" štýl = "šírka: 70%; rozpätie sprava doľava: 15% "/ >< / tvoria >

Skript bude možno musieť pomenovaná ako clearBB.php?

Áno, ste boli pravé, ale problém s chýbajúcim tokenu, je asi iné riadok je tento kód - jeden, ktorý vám dáva právo vykonávať súboru.
Zvážiť tento problém vyriešiť, alebo máte akékoľvek otázky

norku
11-10-11, 10:20
Raymond Vďaka. Ktoré stanovuje tokenu chyba pre mňa.

To nie je "riešiť" aj keď r.dziadusz...

Problém po spustení skriptu: všetky predchádzajúce apostrofy (a úvodzovky) sú teraz v Ascii Html ": & # 039 & quot; Akékoľvek myšlienky na to, ako to spravit? (Majú vbseo a snažil funkciu náhradný znak - nefunguje. Som tiež přestavěn post cache po spustení skriptu BB - neměnil nič). Boli ovplyvnené len apostrofy a úvodzovky, ktoré tam boli pred bol spustený skript (nových pracovných miest, ktoré ich obsahujú bude zobrazenie normálne) som "cheatů" čiastočné opraviť pomocou vb cenzúry, ale já bych skôr nie.

Tiež & je zobrazené všade ako & amp;

Problém 2: z nejakého dôvodu som sa tento kód BB na niektorých miestach: [Lang = x], [lang = x] atď ako zmeniť váš skript (clearBB.php) zabiť tých, príliš?

r.dziadusz
11-10-11, 12:18
Prepáč ste označili ho ako vyriešený, mám to, že pracovať pre oboch z vás
Bude skúmať, prečo ste si & # 039, prosím, povedzte mi čo charset používate (popisujú, ako to urobiť, nájdete ho v readme.html súbore)
O druhý problém je appeard pretože používatelia pridať "lang" kód vykona╗
Ak chcete odstrániť ii použije môj skript pre prvý prípad [Lang = x]
prosím nájsť tieto riadky:

Ak ((strpos ($ message ["pagetext"] "[lang ="))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[lang =");
}

a uviesť presne po ju:

Ak ((strpos ($ message ["pagetext"] "[Lang ="))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[Lang =");
}

-to nebol testovaný je len rýchlu opravu
ale v druhom prípade [lang = x] tento bbcode nefunguje a je to zložitejšie, aj to môže ovplyvniť s niektorými viac problémov, pretože ste mi ukázať značku s dvoma medzery, ale neviem, ak tam boli tie, s tromi medzery atď, a pretože že môže mať nejaký text cutted, musím vymyslieť, ak je možné odstrániť tagy ako tomto bezpečne.

Upraviť
O & # 039 teamy pracujeme na ňom Plea Počkej chvilku

norku
11-10-11, 12:45
Ahoj a vďaka. Som začal nové vlákno na to tak mohol odstránite prosím?

Môj charset je ISO-8859-1

Ďakujeme aj za info o skript.

Tešíme sa na vypočutie od vás na Ascii html vec, ako by naozaj chcel dostať, že pevné.

r.dziadusz
11-10-11, 19:17
Ahoj My stále pracuje na tom, máme prekonať niektoré dočasné vbulletin problém v našom fóre testu, Ospravedlňujeme sa za meškanie, dostanete riešenie čo najskôr!

r.dziadusz
12-10-11, 11:09
Ahoj já vím, čo sa zdá byť problém, myslím, že používate predchádzajúcu verziu clearBB, tak ako som povedal bolo to beta verzia.
Na odstrániť & amp atď prosím obnoviť databázu zo zálohy tesne pred použitím robot a vytvoriť tento súbor znova presne tak, ako je descrption:CLICK (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556), pomocou aktuálny-(nie predchádzajúce, to by mohlo vytvoriť problém - promiň za to) verzia skriptu

norku
12-10-11, 15:04
A stratiť 2 dni imanie miest/závity na postihnutých fórum? Nemôžem urobiť...

r.dziadusz
12-10-11, 16:20
OK môžete vytvoriť pre vás iný skript, ktorý odstráni všetky to & # 039, & quot & amp
Je mi ľúto, že tento html kódy ASCII sa objaví, ale Upozorňujeme, že používate beta verziu tohto výrobku, budeme robiť čokoľvek, aby vám pomôžu

norku
12-10-11, 17:19
To by bolo vynikajúce. vďaka. Skript odstráni im dokonca aj vtedy, ak sú spojené na iné slová takhle: & quot;Munchen-Nordwest & quot;?

r.dziadusz
12-10-11, 17:31
Je tiež beta verzia

1. Prosím vytvoriť súbor a uložte ho ako "decode.php"
2. Do neho dať kód nižšie a uložte ho
3. Nahrať na váš server, fórum koreň
4. Vykonajte zálohovanie databázy
5. Vypnúť vaše fórum
6. Prihláste ako admin
7. V prehliadači, dať url s určenia vaše "clearBB.php"
8. Stlačte "jasné" tlačidlo
<? php echo "< input type = /" skryté / "názov = / „securitytoken / „hodnota = /" ". $vbulletin - > userinfo [securitytoken]. "/" / > / n ";?>

< p štýl = "text-align: center" >
Použiť tento program zmeniť ASCII html kód do "normálneho" príznaky
</br> tento skript má veľký vplyv na vaše
databáza a zmeny sú trvalé - <b> nie je možné vrátiť späť </b> preto:
</br>
Uistite sa, že ste <b> zálohovanie databázy! </b> a nezabudnite <b> zase
vypnúť vaše fórum </b> počas pomocou tohto skriptu! </p>

< tvoria action="/forum/sk/decode.php?do=execute" metóda = "post" >< input type = "submit"

<? Php

Funkcia update_pagetext (&$ new_message, $message_id) {
global $ vBulletin;

$vbulletin - > db - > query_write ("
AKTUALIZÁCIA ". TABLE_PREFIX. "post
SET pagetext = "".addslashes($new_message).""
KDE postid = ".$ message_id
);
}

Funkcia update_tittle (&$ new_tittle, $tittle_id) {
global $ vBulletin;

AKTUALIZÁCIA ". TABLE_PREFIX. "post
NASTAVIŤ názov = "".addslashes($new_tittle).""
KDE postid = ".$ tittle_id
);
AKTUALIZÁCIA ". TABLE_PREFIX. "vlákno
SETtitle = "".addslashes($new_tittle).""
KDE firstpostid = ".$ tittle_id
);
}

require_once ('/ global.php.');

Ak ($_REQUEST == "spustiť") {
$to_remove = pole ("& gt;", "& lt;", "& amp;", „"", "& quot;");

$vysledok = $vbulletin - > db - > query_read ("vyberte * od".TABLE_PREFIX. "zaúčtovať kde pagetext podobného"% & gt; %"alebo pagetext ako"% & lt; %"alebo pagetext ako"% & amp; %"alebo pagetext ako"% & # 039 %"alebo pagetext ako"% & quot; %"alebo názov podobného"% & amp; %"alebo názov ako"% & # 039 %"alebo titul ako"% & lt; %"alebo názov podobného"% & gt; %"alebo názov podobného"% & quot; %"");
zatiaľ čo ($ message = $db - > fetch_array($result)) {
$new_message = $správa ["pagetext"];
Ak ((strpos ($ message ["pagetext"] "& gt;"))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& gt;
}
Ak ((strpos ($ message ["pagetext"] "& lt;"))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& lt;
}
Ak ((strpos ($ message ["pagetext"], „& amp; "))! == FALSE) {
$new_message = str_replace („& amp;
}
Ak ((strpos ($ message ["pagetext"] "& # 039"))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& # 039", "„",$ new_message);
}
Ak ((strpos ($ message ["pagetext"] "& quot;"))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& quot;
}

update_pagetext($new_message,$Message['postid']);

$new_title = $správa ["názov"];
Ak ((strpos ($ message ["názov"], "& gt;"))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& gt;
}
Ak ((strpos ($ message ["názov"], "& lt;"))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& lt;
}
Ak ((strpos ($ message ["názov"], „& amp; "))! == FALSE) {
$new_title = str_replace („& amp;
}
Ak ((strpos ($ message ["názov"], "& # 039"))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& # 039", "„",$ new_title);
}
Ak ((strpos ($ message ["názov"], "& quot;"))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& quot;
}
update_tittle ($new_title, $message['postid']);
}
}
>

r.dziadusz
12-10-11, 17:36
Ospravedlňujem sa za štýl, ale ak som ju do [php] tag, &amp; changes into & etc.

norku
12-10-11, 17:53
Len pokúsil skript a to neznamená odstránenie ascii html ak je pripojený na slovo. Tu je príklad: tieto sú ohromujúce. I môže & amp; # 039; pomôcť s posúdením t...

By som vidieť výsledky obrazovky po spustiť skript?

norku
12-10-11, 18:49
Oh veľkú v určitej fáze odinštalovať http:// & quot /; xxxxxxxxxxxxxxxx & quot; bol pridaný zaťaženie vnútorných väzieb v miest.... Žiadny z nich teraz samozrejme pracovať. Nie je šťastný

r.dziadusz
13-10-11, 10:18
niektoré štádiu odinštalovanie
Kým používate druhý skript Áno? Tiež ak niečo pokazí len obnoviť databázu zo zálohy, počas použitím kódu môžete fórum by mal byť vypnutý, takže budete mať žiadne losts.
Tiež môžem esly chang druhý skript pre odobrať html kód, aj keď je to vo vnútri niektoré slová, Ospravedlňujeme sa za tento unonvinient

norku
13-10-11, 23:33
Dobrý deň,

Som spustiť všetky verzie skriptu na tej istej databázy (Áno, s fórum uzavreté podľa vašich pokynov).

Strávil som 8 hodín dnes prechádza stovky závity opravuje vnútorných väzieb a & quot atď. Som vážne nudiť teraz takže ak by ste mohli urobiť mi je skript, ktorý odstráni # 039; , & quot; , & amp; aj keď sú časti slov, ktoré by boli absolútne skvelý:)

Edit: Bude skript tiež opraviť interných odkazov ako jeden v post # 43 vyššie?

r.dziadusz
14-10-11, 08:45
Skript, ktorý teraz píšem vám bude meniť každých # 039; , & quot; , & amp; do "atď môžete tiež PM mi vlákno url s nefunkčné prepojenia sa zobrazí

r.dziadusz
14-10-11, 09:21
Kód aktualizácia: kliknutím (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-4.html#post10734)

norku
17-10-11, 14:00
Ahoj a vďaka za aktualizáciu. Běžel skript a dostal chybu folllowing. Vyzerá to, že jeden z parametrov snad byť zle?

Database error in vBulletin 4.1.6:

Invalid SQL:
SELECT * FROM post WHERE pagetext LIKE '%&gt;%' OR pagetext like '%&lt;%' OR pagetext like '%&amp;%' OR pagetext like '%'%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR title LIKE '%&lt;%' OR title LIKE '%&gt;%';

MySQL Error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR ti' at line 1
Error Number : 1064
Request Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Error Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Script : http://www.xxxx.com/forum/decode.php?do=execute
Referrer : http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php
IP Address : 79.194.232.35
Username : xxxx
Classname : vB_Database
MySQL Version : 5.0.92-community

r.dziadusz
17-10-11, 20:35
Môžete prosím ešte raz mi dať vaša chyba mesage bez vycházívají v ňom ľubovoľnú značku BBcode - keď urobíte niektoré html kód sa zmení do príznaky ie.: % & # 039; na % "% atď

norku
18-10-11, 12:11
Chyba databázy v vBulletin 4.1.6:
Tu to je:

Neplatné SQL:
Vyberte * od zaúčtovať kde pagetext ako "% > %" alebo pagetext ako "% < %" alebo pagetext ako "% & %" alebo pagetext ako "%" % "alebo pagetext ako" % "%" alebo názov ako "% & %" titul alebo rovnako ako "%" % "alebo titul ako" % < % "alebo hlavy ako" % > % ";

MySQL chyba: Máte chyba vo vašom syntaxe SQL; skontrolujte manuálna, ktorý zodpovedá vášho MySQL server verziu správnu syntax použiť blízko "%" alebo pagetext ako „% "%" alebo názov ako "% & %" titul alebo rovnako ako "%" % "alebo ti" na riadok 1
Číslo chyby: 1064
Žiadosť dátum: Pondelok, október 17th 2011 @ 01: 57: 46 hod
Chyba dátum: Pondelok, október 17th 2011 @ 01: 57: 46 hod
Skript: http://www.xxxxx.com/forum/decode.php?do=execute (http://www.hj-research.com/forum/decode.php?do=execute)
Referrera: http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php (http://www.hj-research.com/forum/clearBB.php)
Adresa IP: 79.194.232.35
Užívateľské meno: xxxx
ClassName: vB_Database
Verzia MySQL: 5.0.92 Spoločenstva

r.dziadusz
18-10-11, 12:29
Ahoj keď dáš môj kód do textu program na úpravu nejspíš zmení html ASCII kód do normálnej príznaky, a tak, aby sa ukázalo, problém. Prosím vložte ho ešte raz a uistite sa, že všetky ASCII kód nezmenil - pobyty spôsob, ako je v mojom post. Hlavne dávajte pozor na "% # 039; %" by nemalo stať ”

norku
18-10-11, 12:49
v poriadku. Uvidíme, že skúste.

norku
18-10-11, 13:09
Ako zabrániť že deje? Som sa pokúsil Notepad ++ tiež ale keď prilepím váš kód zmeniť symboly

r.dziadusz
18-10-11, 13:51
Ak vás prosím PM vaše patriacim podrobne na vaše ftp môžete umiestniť tento kód exatly, ako by mal byť, ak nechcete dať mi patriacim môžete skúsiť vykona╗ zmeniť symboly znova po sa stane takhle "

norku
18-10-11, 14:43
Běžel to mimochodom a zdá sa, že pracoval tento čas. :) Ju na "prevádzkovateľ chyba"

Vďaka moc za odkrvovacieho v tomto a dúfam, že vlákno bude užitočný pre kohokoľvek, kto má odinštalovať vbet z nejakého dôvodu.

Tip Ak chcete ktokoľvek odinštalovaním: nemusíte robiť, čo som urobil a jednoducho odinštalovať ako by ste normálne vbulletin mod. Určite požiadať kluci tady v vbet pred odinštalovaním. Je vám ušetriť veľa bolesti hlavy.

r.dziadusz
18-10-11, 19:20
Vitajte, ak máte akúkoľvek inú otázku v tomto vlákne prosím požiadať, iné otázky prosím otvoriť nové vlákno.
Ak je všetko v poriadku sa označí ho vyriešiť

schan
20-02-14, 20:37
Je to stále problém, alebo má tieto otázky boli vyriešené teraz? Je to stále osina v zadku odinštalovať vBET?

Vďaka.

Marcin Kalak
21-02-14, 13:11
Problém bol vyriešený.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.99