PDA

Zobraziť plnú verziu: / Fórum pripojená k názvu domény cez miesto

myandy99
20-07-11, 21:11
vBSEO 3,6
vBulletin 3.6.8
vBET 2.3.x
vBSEO mapa stránok

Nainstaloval som free verziu pre test a ja som zistil, preklad funguje skvele!

Avšak, tam je hlavný problém v adresách:

Moje miesto je sociálna sieť (URL xxx.com) sa spojil s vBulletin v3.6.8 forum (URL xxx.com / fóra).

. VBET Po inštalácii a vykonal zmeny na fórum koreň htaccess, som narazil na problém - keď som si vybrať preklad, môžem sa vrátiť do xxx.com ako všetky xxx.com URL sa teraz stáva xxx.com / forums.

Napríklad URL xxx.com / index.php? Page = hudba sa stáva xxx.com / forum / index.php? Page = hudby, a preto sociálnych sietí časti webu je úplne rozbité, pretože všetky adresy URL sú presmerované na vBulletin fóra.

A forum URL, ktorý bol xxx.com / fóra, a to sa stáva xxx.com / Fórum / Forum.

Keby som vypnutý URL sledovanie, by vyššie uvedené problémy zmiznú, ale automatický preklad sa tiež zastaví, čo nie je to, čo chcem.

Aj put / fóra ako parameter fórum adresár vBET nastavenia, a ja som nasledoval pokyn k zmene. Htaccess pre užívateľov vBSEO.

Čo mi chýba?

vBET
20-07-11, 23:37
To môže byť spôsobené zlou konfiguráciu. Vezmite prosím na vedomie, že fórum adresár parameter by mal byť použitý iba vtedy, keď fórum využíva podadresár v URL, kedy je reálne podadresár (nie virtuálne - ako napríklad zo strany vBSEO). To je jasne popísané v opise parametrov.

Takže sa uistite, že máte toto právo. Prosím, čistenie Forum adresára parametrov a skontrolujte, či sa to pomôže.

myandy99
21-07-11, 02:51
My forum URL je xxx.com / fóra, a preto som pridal / forums v adresári vBET Forum nastavenia.

Odstránenie tohto nepomohlo. Po odstránení tohto URL forum, keď je vybraný preklade, sa xxx.com / sk / Fórum (sk je jazyk), v dôsledku nefunkčný odkaz.

Tu je môj htaccess v / forums koreňovom adresári.:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

# RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxx\.com
# RewriteRule (.*) http://www.xxx.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.xxx\.com$
RewriteRule ^(.*)$ http://xxx.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?)?)$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

vBET
21-07-11, 13:26
Ja vás pred zle, pretože tento popis:

Napríklad URL xxx.com / index.php? Page = hudba sa stáva xxx.com / forum / index.php? Page = hudby, a preto sociálnych sietí časti webu je úplne rozbité, pretože všetky adresy URL sú presmerované na vBulletin fóra.

Teraz už chápem. To je všetko v poriadku - len vBET free verzii nepodporujú preklady externý obsah - prekladá sa len forum. URL: xxx.com / index.php page = hudba je mimo forum tak to zlomí. vBET free verzia znamená jediné fórum obsah. Nič viac.

Plné verzie sa prekladá vBET obsah mimo fóra vytvorený s vBulletin - môžete vidieť na našom fóre. Pozri obsah tu:
http://www.vbenterprisetranslator.com/
alebo tu
http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php
a hrať sa s prekladom.

Ak si napriek tomu nerozumiem otázke - pošlite mi prosím presnú adresu URL stránky, ktorá robí problém.
Ak chápem správne - potom odpoveď znie: voľný vBET nepodporujú preklady obsah mimo fóra, platí One podporuje stránky mimo fórum vytvorené s motorom vBulletin.

PS.
Htaccess vo vašom pravidlá vBET v nesprávnom mieste. - Tie by mali byť tesne pred pravidlami vBSEO - žiadne ďalšie pravidlá by mala byť medzi vBET a vBSEO pravidlá.

myandy99
21-07-11, 15:05
Áno, moje pravidlá sú pravidlá, než vBSEO.

Budem kupovať komerčnú verziu. Musím odinštalovať a nainštalovať bezplatnú verziu komerčnej verzie?

vBET
21-07-11, 20:47
Áno - ak chcete nainštalovať komerčná verzia potom sa musíte najskôr odinštalovať verziu zadarmo - stačí odinštalovať správcu CP.

Ďalej upozorňujeme, že. Htaccess pravidlá zmení.

myandy99
11-08-11, 20:17
Ahoj, ja kúpil komerčnú verziu, odinštalovať a nainštalovať bezplatnú verziu komerčnej verzie 3.x Preklad funguje, ale mám úplne rovnaké problémy ako u free verzie.

Musel som vypnúť URL sledovacie URL inak sa xxx.com / Fórum / Forum, keď som navigáciu.

Okrem toho ďalší problém pretrváva. - Po vložení URL pravidiel pred vBSEO pravidiel v htaccess, je rozbitý vBSEO Mapa odkaz. Mám stránka nebola nájdená na môj Mapa stránok URL. Odstránenie všetkých vBET pravidlá by Mapa URL znovu pracovať, ale to rozhodne nie je riešenie.

Som niečo chýba?

vBET
11-08-11, 20:26
Ak chcete mať Mapa beží pravidlá pohybu vBET na vhodné miesto. Vy proste ladom návod - v návode máte jasne popísaný, aby vBET pravidiel tesne pred vbseo.php pravidiel a nastavenia pred Mapa pravidiel miesto. Tiež nezabudnite, že ste pravidlá pre platené verzie - bez nich má iné pravidlá. Odstránenie starých pravidiel a dať nové na vhodnom mieste + pridať forum adresár do prvej 2 pravidiel (ako je popísané v návode). Ak to bude stále nefunguje - pošlite celý zmenil obsah súboru htaccess ..

O / Fórum / fórum - Čo ste si pre správcov CP -> vBET -> Main -> Forum adresára?

myandy99
11-08-11, 21:14
Ok, vďaka. Som vyriešil Mapa nefunkčný odkaz problém. Ale .. / Fórum / Forum problém stále existuje. A, áno, som / Správa fóra na CP -> vBET -> Main -> Forum adresár. Bez nastavenia fóra v tejto oblasti prekladu by ani pracovať - to by viedlo k neexistujúci stránku.

myandy99
12-08-11, 00:45
Tu je môj súčasný htaccess v xxx.com / Fórum root.:

# Comment nasledujúci riadok (pridať "#" na začiatku)
# Vypnúť funkciu mod_rewrite.
# Poznámka: stále musíte vypnúť v hack
# Ovládací panel vBSEO zastaviť prepisovanie URL.
RewriteEngine On

# Niektoré servery vyžadujú RewriteBase smernice, ktoré majú byť
# Povoliť (odstrániť '#' na začiatku k aktivácii)
# Poznámka: Ak je povolené, je nutné zahrnúť cestu
# Do koreňovej zložky VB (tj RewriteBase / forum /)
# RewriteBase /

RewriteBase / forum /

RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www \\. Xxx \\. Com $
RewriteRule ^(.*)$ http://xxx.com/forums/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml | ..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Mapa = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | obrázky) /
$ RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

Ako vidíte, som musel odstrániť
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA] od. Htaccess, aby Mapa URL fungovať. Je to to, čo mám robiť? Nepamätám si čítam všade tam, kde inštrukcie, že musím mazať vBSEO pravidlá. Htacess súboru, aby Mapa URL pokračovať v práci. To by skrutku Mojou vBSEO?

vBET
13-08-11, 01:25
Dobrý deň. Si nepamätáte odstrániť vBSEO pravidlá našich pokynov, pretože to nie je v našich pokynov a budete vyzvaní k nikdy urobiť. Môžete sa pokyn na odstránenie starých pravidiel vBET (z free verziu), a aby nové pravidlá vBET (od plnej verzie) na vhodné miesto. Nemusíte odstrániť vbseo.php pravidiel. Ospravedlňujeme sa, ak moje predchádzajúce inštrukcie nebolo jasné.
Tiež odstránenie vBSEO pravidlá neublíži fórum, pretože vBET pravidlá sú pravidlá, než vBSEO a tie sú rovnaké pravidlá (len iný súbor), takže vBSEO pravidlá nie sú tak aktívne.

O / fórum / Fórum otázku:
1. Máte zlé prvé 2 vBET pravidlá - tu môžete nastaviť / forum miesto / SK - prosím opraviť
2. Ak stále nefunguje, prosím komentovať tento riadok v súbore htaccess.:

RewriteBase / forum /
3. Ak stále nefunguje - prosím PM ma prístupové údaje k svojmu správcu CP, CP vBSEO, FTP - budem skontrolovať na mieste.

myandy99
13-08-11, 18:52
Skúšal som si 1 a 2, ale stále rovnaký problém.

A som práve zistila, že preklad funguje iba na fóre domov, nie na jednotlivé kroky. Len PM'ed vám informácie, ktoré potrebujete. Vďaka

vBET
14-08-11, 12:08
Chystáte sa tam teraz.

vBET
14-08-11, 12:22
Mali ste zlý konfigurácia:
Forum hlavnou doménou - je to asi na použitie iba pri použití sub-domén nie je podadresárov
Link Type - sa nemení vBSEO

Tiež ste mali vypnúť preklad sledovania.

To je všetko nastavené správne a teraz sa zdá byť v poriadku:) Skontrolujte a potvrďte.

myandy99
14-08-11, 17:38
Bohužiaľ to nefunguje úplne - Fórum / Forum problém pretrváva. Napríklad potom, čo Prejsť na fórum a kliknite na preklad, je iné forum pridané odkazy / forums / v nich a zlomil všetky. Napríklad http://xxx.com/index.php?page=music sa teraz stáva http://xxx.com/forums/index.php?page=music. V tomto prípade dokonca stránku Domov sám nefunkčný - stáva sa http://xxx.com/forums/forums

A ako som povedal predtým, nad / Fórum / Forum problém zmizne len vtedy, ak vypnete URL sledovanie a to je dôvod, prečo som vypnutý URL sledovania.

vBET
14-08-11, 21:36
Vidím tie odkazy. Prosím, len aby tieto väzby absolútnu miesto relatívna. Takže nastavenie je plné URL http ... a tak ďalej. Tiež prosím, na vedomie, že vBET je schopný podporovať preklady pre vaše stránky mimo fórum, ak tieto sú generované pomocou vBulletin motora. Budete musieť integrovať ty. Pozri tu pre návod, ako pre podporu prekladu stránky mimo fórum: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1546

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.99