PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Vypnutím niektorých funkcií

moman
09-12-09, 05:38
Povedzme, že som chcel zakázať príspevok / PM preklade funkcie, langtitle BBCode a lang BBCode. Aké pluginy mám vypnúť?

Tiež nechcem vBET komentáre v mojom príspevku obsahu, pokiaľ je to možné.

Vďaka za každú pomoc!

vBET
10-12-09, 22:15
V takomto prípade stačí použiť free verziu - to nemá taký výkon, ale je to stále rýchly a robil len preklady.

Ak chcete, nová funkcia v vBET 3.x, aby Lang a langtitle BBCode podporuje konfigurovateľné - prosím otvoriť nové vlákno v http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/

moman
11-12-09, 20:54
Potrebujem výkon ako moje forum je celkom veľký. Tiež som nevedel, že bezplatná verzia použitých výrobkov!

vBET
11-12-09, 23:07
Tak dlho, kým nemáte zatiaľ žiadne príspevky v ďalších správach potom BBCode Lang a langtitle sa nepoužívajú - takže nemajú žiadny vplyv na výkon.

Ďalej upozorňujeme, že v 3.x sme mnoho vylepšení výkonu a ďalšia verzia 3.3.0 bude plný výkon.

Máme celú sub-fórum o free verzii a oznámení máte nalepené niť, ktorá popisuje rozdiely medzi slobodnými a komerčnej verzie.

Ak ste už majiteľom vBET 3.x potom oslabenie na vBET 2.x vypne Lang a langtitle BBCode, ale tiež bude používať pomalší najhoršie DB štruktúry a kódu, bez mnohých vylepšení výkonu.

Odporúčame urobiť nejaké kroky ladenia výkonu. Tu nájdete niekoľko rád (pozri aj príspevky pod týmto viac tipov)
Výkon rady (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/140-cpu-usage-doubled.html # post479)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.9.99