PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Biele stránky pri moderovaní.

Taurus
03-11-10, 12:25
OK, len som našiel niečo. Nie som si 100% istý, ale možno vy môžete vyskúšať.

Mal som 3 z mojich Moderátori si sťažujú na sťahovanie príspevkov a získanie biele stránky. Časť z toho bola stanovená s pevným Kamil je na moje predchádzajúce vlákno. Ale na normálne bez preložených strán pokračovali stále biele stránky. Jediné, čo tieto 3 Moderátori mali spoločné bola skutočnosť, že ich predvolený jazyk nebol nastavený. Potom, čo som to už viac biele stránky.

kamilkurczak
03-11-10, 15:01
Vďaka za info. Budem testovať:)

mateuszr
18-11-10, 16:10
Ste si istí, že písať o moderátori? Ako som sa snažil, bol som ešte presmerovaný na UserCP ako moderátor / SuperModerator kým som nastaviť predvolený jazyk

Edit: Žiadna odpoveď. Vyriešil teraz.
Dôvod: nie je problém reprodukovať kvôli požiadavke na nastavenie predvoleného jazyka každého užívateľa.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99