PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Wiki v podadresári problémy

Smaug
06-10-10, 04:44
OK, mám wiki v podadresári www.xxxxxxx.com / wiki, fóra mi v www.xxxxxxx.com / forums.

Ja som sa snaží integrovať preklad do MediaWiki, ktorý zdieľa moje prihlasovacie informácie súčasnej dobe sa na fóre.

Vidím nasledujúce DB chyba pri testovaní:

Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:16 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:17 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxx.com/wiki/?vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi

Nejakú predstavu, kam sa pozrieť? Prečítal som všetky návrhy, ktoré ste dali ostatným o tom, ako integrovať. Problém je, že ja proste nemám potuchy, ktoré riešenie, ktoré potrebujem.

Ďakujem

kamilkurczak
06-10-10, 09:40
Jedná sa o kompletné chybové hlásenie? Ak tomu tak nie je, vložte tu kompletné jeden.

Môžete tiež optimalizovať DB tabuľky. na to stačí ísť do admincp-> maintence-> opravy / optimalizovať stolíky-> Pokladnica all-> a kliknite na pokračovať

Smaug
06-10-10, 14:46
Jedná sa o kompletné chybové hlásenie? Ak tomu tak nie je, vložte tu kompletné jeden.

Môžete tiež optimalizovať DB tabuľky. na to stačí ísť do admincp-> maintence-> opravy / optimalizovať stolíky-> Pokladnica all-> a kliknite na pokračovať

Nehovorí tabuľke je poškodený ... hovorí neplatné SQL. S najväčšou pravdepodobnosťou kvôli niečo v neporiadku s prepisuje na wiki pod dir alebo neúplné integrácie s wiki.

Som si istý, že som niečo chýba, a hľadať kroky, potrebujem pre svoju integráciu.

Začínam žiadne chyby na tomto fóre sám.

Smaug
07-10-10, 00:07
Haló? To nemôže byť tak ťažké pre vás diagnostikovať.

vBET
07-10-10, 08:04
Pravdou je, že je ťažké určiť - nie je žiadne číslo chyby ani chybové správy. To je dôvod, prečo Kamil opýtať, to je plný chýb komunikácie alebo tam bolo niečo odstrániť odtiaľ.

Bez chybe sme slepí tu ... Nájdete viac informácií o tom, na príklad v protokoloch?

vBET
07-10-10, 08:29
Tiež - ako som pochopil, že sa stane len pre wiki. Pre bežné stránky nie sú. Používate prefix tabuľky?

Smaug
07-10-10, 15:55
Tiež - ako som pochopil, že sa stane len pre wiki. Pre bežné stránky nie sú. Používate prefix tabuľky?

Neplatný SQL je chyba.

To je to, čo prišlo v e-maile, nemám číslo chyby.

Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxxxxxxxx.com/wiki/vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=&vbet_outside=true&vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi
MySQL Version :

Wiki tabuľky všetky začínajú na "mw_", všetci ostatní na mieste, bez predvoľby. Ja pozri vyššie, kde sa hovorí "mimo = true" dvakrát. Pozriem sa na prepisovanie.

Viem, že moje implementácie bolo celkom veľa hádať, aké pokyny na použitie pre integráciu wiki. To, čo chcem vedieť, čo vaše príspevky sa ma týka. Má MediaWiki používať globálny kompletný? Ja naozaj neviem, ako by som byť schopný povedať, že?

Ďakujeme vám za váš čas

Smaug
08-10-10, 21:29
26 hodín rána **********

Je nejaký poplatok je možné zaplatiť za prioritné odpovede?

Ďakujem

vBET
09-10-10, 18:04
Veľmi ľúto oneskorenie. Neberieme platby za prioritu odpovede. My Booth (ja a Kamil), kde na fóre vo štvrtok a piatok - jednoducho nemôže prísť na to, kto sa postará o tomto probléme. Pridám nejakú otázku, aby viac svetla, Kamil napriek tomu, že som tento prípad ... Prepáčte. Budeme to nabudúce. Tiež dúfam, že budú radi vedieť, že začneme hľadať ďalších zamestnancov pre starostlivosť o zákazníkov (tento víkend a budúci týždeň sa objaví reklama):)

Budete vedieť, že integrovaný mod global_complete používa preto, že stránky nebudú preložené. Spojenie s prácou kód jazyka Wil, ale stránka nie je preložená. Ak sa niečo také stane, potom sa prosím obráťte na pokyny k mods, ktoré nepodporuje global_complete. To sa môže stať len u mods, ktoré tvoria jeho vlastnej strany a úplne ignorujú vBulletin architektúry.

O vydanie MySQL - sme ešte slepí. Myslel som, že by to mohlo byť prefix problém, ale nepoužívate pre vBulletin. Bez dodatočných informácií o probléme nie sme schopní povedať, čo to je. Kontaktujte prosím s podporou MySQL a opýtajte sa, prečo správy nemajú číslo chyby, ani popis chyby. I - ste skontrolovať MySQL záznamy? Možno, že tam bude viac o ňom.

Smaug
10-10-10, 01:54
Budete vedieť, že integrovaný mod global_complete používa preto, že stránky nebudú preložené. Spojenie s prácou kód jazyka Wil, ale stránka nie je preložená. Ak sa niečo také stane, potom sa prosím obráťte na pokyny k mods, ktoré nepodporuje global_complete. To sa môže stať len u mods, ktoré tvoria jeho vlastnej strany a úplne ignorujú vBulletin architektúry.

OK, to nie je mod pre vBulletin, MediaWiki je samostatný. Len odkaz na môj fór sa tento mod z vb.org:
MediaWiki / vBulletin Single Sign-On - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=213102)

Pretože som pomocou tohto módu na "most" užívateľské relácie, stále som premýšľal, či globálne dokončenie je v prevádzke, a tak stále nejasnosti o tom, ktorá implementácia je správna.

O vydanie MySQL - sme ešte slepí. Myslel som, že by to mohlo byť prefix problém, ale nepoužívate pre vBulletin. Bez dodatočných informácií o probléme nie sme schopní povedať, čo to je. Kontaktujte prosím s podporou MySQL a opýtajte sa, prečo správy nemajú číslo chyby, ani popis chyby. I - ste skontrolovať MySQL záznamy? Možno, že tam bude viac o ňom.

Nie je tam žiadna chyba zaznamenaná v mysql, som len overenie otvorením protokol chýb, ktoré je uvedené v my.cnf.

Je to neplatný príkaz.

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_fr help, vbenterprisetranslator_cache_short_fr cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

Vybrať zlyháva. Do týchto tabuliek a polí vyzerať správna pre vás? Kde je ten výber je volaná?

Ďakujeme vám za vašu pomoc

vBET
10-10-10, 21:45
SQL dotaz sám je v poriadku - ako ste písal, že sa pracuje na vBulletin.

Pridali ste Dôležité informácie - MediaWiki nie vBulletin mod. Takže vBET nepodporujú. Ak je MediaWiki nie vB mod potom definitívne nie používať žiadne hák VB - ste napísal si, že je to samostatná aplikácia. vBET i vBulletin Enterprise Tlmočník - prekladáme vBulletin.

Takže dôvod tejto chyby je, že vBulletin nie je inicializovaný - nie je použitý vôbec ...

Ja som tento problém označenie za splnené, pretože vieme, že dôvod, prečo teraz a vieme, že to nie je vBET rozsahu vôbec - vBET nie je ochotný prekladať stránky nesúvisiace s vBulletin.

Smaug
10-10-10, 21:54
SQL dotaz sám je v poriadku - ako ste písal, že sa pracuje na vBulletin.

Pridali ste Dôležité informácie - MediaWiki nie vBulletin mod. Takže vBET nepodporujú. Ak je MediaWiki nie vB mod potom definitívne nie používať žiadne hák VB - ste napísal si, že je to samostatná aplikácia. vBET i vBulletin Enterprise Tlmočník - prekladáme vBulletin.

Takže dôvod tejto chyby je, že vBulletin nie je inicializovaný - nie je použitý vôbec ...

Ja som tento problém označenie za splnené, pretože vieme, že dôvod, prečo teraz a vieme, že to nie je vBET rozsahu vôbec - vBET nie je ochotný prekladať stránky nesúvisiace s vBulletin.

Tak ako iní prekladajú MediaWiki tu? Nedáva žiadny zmysel, prečo sa môžu, a ja nie. Sú spustené mostom ako ja.

Otázka by bolo nesprávne, pretože som sa nemusí robiť správne.

vBET
10-10-10, 22:01
Vezmite prosím na vedomie, že neviem MediaWiki produkt. Moja posledná odpoveď na základný popis - že je to samostatná aplikácia. Zmeniť stav vysvetliť a pozrieť znova:)

vBET
10-10-10, 22:18
Ako vidím, že MediaViki nie je samostatná aplikácia - to je integrovaný s vBulletin a stránky sú generované vBulletin. Môžete si to overiť sami - tu je adresa.

Ako vidím na fórum MediaWiki nie je integrovaná - stránka nie je vytvorené phpBB. To je rozdiel.

Takže najprv integrovať MeidaWiki s vBulletin. A keď sa stránky budú generované vBulletin (rovnaké záhlavie, zápätie, apod), potom možno integrovať s vBET.

Smaug
10-10-10, 22:27
Ako vidím, že MediaViki nie je samostatná aplikácia - to je integrovaný s vBulletin a stránky sú generované vBulletin. Môžete si to overiť sami - tu je adresa.

Ako vidím na fórum MediaWiki nie je integrovaná - stránka nie je vytvorené phpBB. To je rozdiel.

Takže najprv integrovať MeidaWiki s vBulletin. A keď sa stránky budú generované vBulletin (rovnaké záhlavie, zápätie, apod), potom možno integrovať s vBET.

Referenčný prípravok je podobný tomu, čo mi beží. Som spojený s forum ako dva produkty zdieľajú prihlasovacie informácie medzi nimi.

Hovoríte, že musím zahrnúť hlavičky a päty, aby vaše správanie mod pre mňa, ako na inú osobu?

vBET
11-10-10, 09:44
Nie, to nie je prípad, vrátane zápätia alebo záhlavie. To je prípad integrácie wiki stránky, ktoré majú byť generované motorom vBulletin.

Rovnako ako som napísal - náš klient, ktorý využíva vBET idú prekladať wiki stránok používa to, aby naozaj vBulletin preložiť stránku, ktorá ukazuje wiki stránkach (asi - to je to, ako to vidím ja). To je dôvod, prečo vBET pracuje tam. Ako to vidím ja na svojej stránke Fórum wiki nie je generovaný motorom vBulletin.

Obráťte sa na užívateľov, ktorí už to urobil a opýtať sa ho na integráciu informácií medzi vBulletin a MediaWiki. To je odvolával sa na rovnaký mod, ale to neznamená, že niektoré ďalšie úlohy, nebolo vykonané. Ako som písal Výsledky sa líšia medzi vaše fórum, takže mám podozrenie, že niečo bolo robené tu (môže byť aj tento mod problém s konfiguráciou, alebo len prístup k problému - zlé URL).

Smaug
11-10-10, 18:41
Nie, to nie je prípad, vrátane zápätia alebo záhlavie. To je prípad integrácie wiki stránky, ktoré majú byť generované motorom vBulletin.

Chyba v tomto vyhlásení je, že stránky MediaWiki nikdy nemali na vBulletin. vBmediawiki je most pre single sign-on medzi fórum a wiki. Chápem, že sa jedná o iný mod, ako som pomocou, pretože nemôžem spustiť vbmediawiki, ako som na 3.8.x, a to mod je pre VB4.

Rovnako ako som napísal - náš klient, ktorý využíva vBET idú prekladať wiki stránok používa to, aby naozaj vBulletin preložiť stránku, ktorá ukazuje wiki stránkach (asi - to je to, ako to vidím ja). To je dôvod, prečo vBET pracuje tam. Ako to vidím ja na svojej stránke Fórum wiki nie je generovaný motorom vBulletin.

Ako som už spomenul, ani jeho technicky. Hoci je tesnejšia integrácia s jeho kože mod.

Obráťte sa na užívateľov, ktorí už to urobil a opýtať sa ho na integráciu informácií medzi vBulletin a MediaWiki. To je odvolával sa na rovnaký mod, ale to neznamená, že niektoré ďalšie úlohy, nebolo vykonané. Ako som písal Výsledky sa líšia medzi vaše fórum, takže mám podozrenie, že niečo bolo robené tu (môže byť aj tento mod problém s konfiguráciou, alebo len prístup k problému - zlé URL).

Vážim si vášho času. Jeho integrácia s inú verziu phpBB.

Odpovedzte, prosím, toto. Ako zistím, či môj mod / bridge je prostredníctvom global_complete? Myslím, že sa budem snažiť, aby to fungovalo na vlastnú päsť, či môžem dostať túto otázku odpovedal.

Nemohol som použiť PhotoPost pokyny z tohto webu?

Ďakujem

vBET
13-10-10, 10:31
Áno - je možné, že na jeho forum je v prevádzke z dôvodu rôznych verzií. Ako som písal predtým neviem, údaje o jeho integráciu medzi vBulletin nad MediaWiki. To vyzerá, že je vytvorený vBulletin, napriek tomu to môže byť rozloženie integrácie, ako ste napísal. Možno, že najnovšia verzia MediaWiki mod robí ďalšie veci, potrebné Forum Autor šialený ďalšie úsilie. Vedeli ste sa ho spýtal? Skontrolovali ste, či popis najnovšie mod integráciu MediaWiki? Vidím, že vlajky v päty - to vyzerá, že päta je generovaná VB mechanizmom šablóny, nie len napevno.

Ako skontrolovať to háčik global_complete je používaný. Je to veľmi jednoduché. Ak ste vykonali prvú časť integrácie správne - to znamená forum bude uznávať spojení s kódom jazyka (napr. / pl /...) - potom, ak je podporovaný global_complete stránka bude prekladať v poriadku. Ak to nie je podporovaný, potom stránka nie je preložené, a môžete vidieť, že na strane, ktorá by mala byť preložený odkazy pod vlajkami bude mať "vbet_flag" súčasťou URL.

Smaug
21-10-10, 16:34
Áno - je možné, že na jeho forum je v prevádzke z dôvodu rôznych verzií. Ako som písal predtým neviem, údaje o jeho integráciu medzi vBulletin nad MediaWiki. To vyzerá, že je vytvorený vBulletin, napriek tomu to môže byť rozloženie integrácie, ako ste napísal. Možno, že najnovšia verzia MediaWiki mod robí ďalšie veci, potrebné Forum Autor šialený ďalšie úsilie. Vedeli ste sa ho spýtal? Skontrolovali ste, či popis najnovšie mod integráciu MediaWiki? Vidím, že vlajky v päty - to vyzerá, že päta je generovaná VB mechanizmom šablóny, nie len napevno.

Ako skontrolovať to háčik global_complete je používaný. Je to veľmi jednoduché. Ak ste vykonali prvú časť integrácie správne - to znamená forum bude uznávať spojení s kódom jazyka (napr. / pl /...) - potom, ak je podporovaný global_complete stránka bude prekladať v poriadku. Ak to nie je podporovaný, potom stránka nie je preložené, a môžete vidieť, že na strane, ktorá by mala byť preložený odkazy pod vlajkami bude mať "vbet_flag" súčasťou URL.

Prosím zabiť to, som to vzdala.

Vďaka

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.9.2