PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené spätný preklad príspevkov nefunguje

MOGmartin
15-09-10, 16:58
Dobrý deň,

Pridal som niekoľko príspevkov v španielčine, na mojom / es / preklad.

keď vidím tie príspevky v predvolenom (anglicky) v koreňovom adresári, zobrazí sa v španielčine.

PRÍKLAD: Veľká Británia subforum robí všetko, čo ruský (http://seoforums.org/feedback-suggestions/4419-uk-subforum-makes-everything-russian.html # post21608)

Tento príspevok bol pridaný v španielčine, na španielskom podriadeného, ale nie je preložené.

Musím mať jazykové nastavenia v Ovládacom paneli pred vBET bude prekladať späť, alebo by to fungovať len tým, že rozpozná, aká časť stránky, ktoré používate pri pridaní príspevku?

(Keď je treba, aby sme si ho nastaviť v Ovládacích paneloch, kde presne?)

vďaka

Martin.

MOGmartin
16-09-10, 09:25
Potrebujem pomoc na ASAP, ako práve teraz preklady prácu, ale nie je možné, aby ľudia interract v iných jazykoch.

(Dôvod, prečo som si kúpil komerčná verzia)

Vďaka vopred,

Martin

vBET
16-09-10, 15:54
Prosím prečítajte si tento článok a povedať si, čo potrebujete ďalšiu pomoc v tejto oblasti.

V prípade ukázal správy - nebolo označené ako písaný v inom jazyku. Teraz budete musieť upraviť a označiť ju lang BBCode. Prosím, prečítajte si článok nižšie - opisuje, ako to urobiť, a tiež ako zabezpečiť vBET rozpoznať jazyk automaticky (pre nové správy - existujúce musíte upraviť ručne a pridať lang BBcode).

MOGmartin
16-09-10, 16:26
Ďakujem za potvrdenie - užívateľ si môže zvoliť svojho predvoleného jazyka kdekoľvek po registrácii? Nemôžem nájsť v userCP atď

Ďakujeme za vašu pomoc

MOGmartin
17-09-10, 09:25
Ďakujem za potvrdenie - užívateľ si môže zvoliť svojho predvoleného jazyka kdekoľvek po registrácii? Nemôžem nájsť v userCP atď

Ďakujeme za vašu pomoc

Tiež si myslím, že by bolo lepšie, keby sa plugin rozpoznať jazyk Post a preložiť, prípadne preložiť, ak to poslal na preloženú verziu.

žiadnu šancu?

vBET
17-09-10, 10:51

Ďakujeme za vašu pomoc

Užívateľ si môže zvoliť svoj predvolený jazyk pri registrácii av užívateľskom CP. Tiež si môžete sily už existujúce užívateľom nastaviť predvolený jazyk - pozri vBET voľby v sekcii Rôzne:)

vBET
17-09-10, 10:53
Tiež si myslím, že by bolo lepšie, keby sa plugin rozpoznať jazyk Post a preložiť, prípadne preložiť, ak to poslal na preloženú verziu.

žiadnu šancu?

Už podporované. Dal som ti link na článok a uvidíte, že ste nečítal to;), stačí ísť na vBET voľby v sekcii Google nájdete túto konfiguráciu.

Potrebujete nejakú tú pomoc, alebo je problém vyriešený? :)

MOGmartin
17-09-10, 12:28
Myslím, že to mám Ive kamaráta, dostal posledné pochybnosti, ale im vysielanie, že v novej vlákno.

Ešte raz vďaka,

MOGmartin

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.2 you can enjoy automatic translations