PDA

Zobraziť plnú verziu: Mobile Device štýl cvičenia, a iný štýl používaný iným užívateľom



basketmen
11-09-10, 16:23
Jedná sa vlastne o iný štýl, ktorý používa iný používateľ, takže ak štýl uložený v vbet celý súbor Cache pre hostí (napr. zelený štýl), a ďalšie užívateľské otvorené fórum s rôznym štýlom ako predvolené (napr. Blue Style), druhý užívateľ bude ešte stále prvej osobe štýlom uložené v štýle (zelený štýl, nie Blue Style)






Tam je jeden z najpopulárnejších MO vb.org Mobile priradenie zariadenia Style (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=130983)

jeho autodetekcia ak používateľ pomocou mobilného telefónu (nie PC) pre použitie Mobile Super svetlá koža / style (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=151186), a to s použitím predvolených


to nie je práca, pretože použitie vbet celý súbor Cache pre hostí, pretože štýl, ktorý uložené v súboroch používajú predvolený štýl, takže používateľ pomocou mobilného telefónu otvorení štýlu uložených v súboroch taky, to je zvyčajne predvolený štýl (pre PC štýl)



mod, ktorý zase funguje, keď som vypnúť vbet celý súbor Cache pre hostí, odstrániť CHACE a chmod 755 opäť vbet_guestcache zložky



Som stále snaží si, že mod (alebo iný štýl, použitý iný užívateľ) funguje, ale plná CHACE prácu taky, tak snad aby uložené súbory CHACE štýlom tiež používa len užívateľ s rovnakým štýlom




Ak ešte nie je ťažké pochopiť, dajte mi prosím vedieť, budem sa snažiť, aby sa jasnejšie

vBET
12-09-10, 13:47
Upozorňujeme, že v poslednom vydaní vBET appropriatelly pracuje s diffetenr štýlmi aind Host Cache. Hosť Cache dodá štýl ID meno súboru mravca, ktorý je, ako umožní návštevníkom meniť štýly, aj keď hostí Cache je zapnutá.

Takže najprv skontrolujte, máte poslednú verziu vBET nainštalovaný.

Ak áno, potom sa uistite, že vaše plugin bude fungovať ešte pred vBET určuje, ktoré hostí Cache súbor by mal byť použitý. To je všetko, čo je potrebné - vaše mod mení štýl a id Thich zmena musí byť vykonaná pred vBET kontroly,. vBET používa styleid určiť Host Cache súbor v háku global_start

basketmen
12-09-10, 15:30
Ahoj Michał

- i checked in admincp --> Product --> Je vbet 3.3.6 tak jeho posledný



- Tu je niekoľko príkladov v vbetchace, je to už obsiahnuté v štýle ID?
_showthread_php_t_8458210.html
_showthread_php_t_8808510.html
_showthread_php_t_8811110.zip
_showthread_php_t_1989110.zip



- Michal môžete mi povedať, ktorý presne plugin, ktoré vytvárajú a prečítajte si celý súbor CHACE, napíšem podmienečný kód pre tento mod v pluginu vylúčiť niektoré štýl s využitím úplné CHACE súboru. Napríklad, ak používateľ pomocou štýlu id č.1 on / ona s použitím úplné CHACE, ale ak používate štýl ID č 2 on / ona nepoužívate plnú CHACE

vBET
12-09-10, 19:56
Hosť vyrovnávacia pamäť kódov je obsiahnutý v súbore / includes / vbenterprisetranslator_finctions_guestcache.php a funkcií vbet_getGuestCacheFile určuje názov súboru vyrovnávacej pamäte. Ako vidíte - style ID sa používa na koniec názvu súboru a ich čítať

$vbulletin->userinfo['styleid']

Celý súbor medzipamäte prečítať vBET v Hook global_start a písané v Hook global_complete alebo global_shutdown.

basketmen
14-09-10, 13:47
Ok som už tento mod pracovné alebo iné štýly, ktoré chcete vylúčiť vbet, neviem, keď ostatní ľudia tento problém, ale ak áno, môžete pomocou tohto riešenia príliš



Go to admincp --> Plugins & Products --> Plugin Manageru

Hľadať Tento 3 pluginy
vB Enterprise Prekladateľ
Napíšte hostí vyrovnávacej
vB Enterprise Prekladateľ - Vlajky




otvorené a zábal sa uspokojiť s týmto kódom, ak podmienené


if (STYLEID! = 10)
{
/ / Kód, obsah
}



Zmena 10 s vlastným číslom štýl, ID, ktoré chcete vylúčiť z používania vbet a nevyužíva celú CHACE, napríklad tento štýl: Mobil Super svetlá koža / style (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t = 151186), ktoré z mobilného zariadenia štýl úlohy (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=130983), ako aj teraz používať


Nb. To know what is your style id number, go to phpmyadmin --> go to Table : Style --> Môžete vidieť číslo styleid stĺpci

mario06
15-09-10, 08:03
Len som unistalled mobilné zariadenia štýl, stratil som o ** deň, príjem, ale nemám čas hrať sa, a nebudem platiť chlap 10 **** za hodinu pri tom.

To je dôvod, prečo si kúpiť "hotové" výrobky, nechcem byť beta tester pre každého.

Vaše odvádza dobrú prácu pri zdieľaní a ďakujem za to.

Na zdravie kamarát ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1