PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Google je e-mailom mi (404) mäkké chyby?



mario06
10-09-10, 15:56
V mojom webmaster stránok Idem asi 2 správ mesačne z Google uvádza, že sa nachádzame (404) mäkké chyby, čo znamená v jednoduchých slov, ktoré sú nájdenie duplicitných URL (vbet translatated URL) Vzhľadom na rýchlo rastúce a indexovanie. Čo by som mal urobiť pre zastavenie táto varovanie? V podstate v mojom Webmaster Tools som len 2 skutočné (404) sa založí a 102 sa zakladá kvôli mojej robots.txt.

Cache-sada do 15 dní
Guestcache-off

basketmen
11-09-10, 11:51
Čo by som mal urobiť pre zastavenie táto varovanie?

Verím, že stačí 301 presmerovanie starých URL (zmena URL, ktoré už nepracuje), na nové URL (URL stránky, ktorá už funguje) s htaccess, stačí hľadať v okolí fóra, ktoré ten, ktorý budete potrebovať v skutočnosti

mario06
12-09-10, 09:39
Len som sa celkom 2 404 reálnych chýb, Google mi hovorí, že mám stovky mäkké (404) chyby, ale keď kliknem na ne pracujú, tak to má niečo spoločné s prekladal adresy URL, ako písali mi povedal mi, že indexovanie rastie príliš rýchlo, ale duplikáty ...

Každopádne, čo môžem pridať do môjho htcaccess na "hide" to od Google, ako sa hnevať.

basketmen
12-09-10, 10:17
Len som sa celkom 2 404 reálnych chýb, Google mi hovorí, že mám stovky mäkké (404) chyby, ale keď kliknem na ne pracujú, tak to má niečo spoločné s prekladal adresy URL, ako písali mi povedal mi, že indexovanie rastie príliš rýchlo, ale duplikáty ...

Každopádne, čo môžem pridať do môjho htcaccess na "hide" to od Google, ako sa hnevať.
hehe Myslím, že môj posledný príspevok hore už odpovedal, že je možné presmerovanie 301 s htaccess, alebo možno som slečne porozumieť, ak môžete dať napríklad Čo vyzerá ako starý url (url zmenil, že už nefunguje, sa chyba 404 dnes) novú adresu URL (Adresa URL stránky, ktorá už funguje)

vBET
12-09-10, 14:23
Dobrý deň. Uveďte, prosím, ďalšie podrobnosti. Ako tomu rozumiem Webmaster Tools vám povie, že máte len 2 skutočné 404 chýb, ale napriek tomu Google e-maily o veľa chýb 404. Ale to sú naozaj funguje ... Som trochu zmätený tu;)

Priložte prosím plné Google obsah e-mailov a niektoré z týchto 404 odkazov.

mario06
15-09-10, 07:40
Nemôžem poslať "pracovné" Soft chýb 404 odkazov už preto, že som vyprázdnil vBET tabuľky, teraz som sa dostať mäkké chýb 404 už Idem správnu odpoveď 404 Not Found. Takže v tomto bode vBET je na Škorpiónovi, rád by som vám pripomenul, že Google nemá rád mäkké chyby a oni si potrestať svojou nízkou Page Rank a AdSense, pokiaľ to ide na dosť dlho.

S pozdravom

vBET
15-09-10, 14:56
Ospravedlňujeme sa, ale v tejto chvíli nemám presne pochopiť, čo problém je. Opíšte to viac, inými slovami. Nemáte mäkké chýb 404 enymore, stačí opraviť 404 - uveďte príklady stránok, ktoré nefunguje. Koľko chýb ako ty existuje? Písal si, ako že máte len 2 404 ťažké chyby. Máme stále problém tu?

kamilkurczak
07-10-10, 13:55
Žiadna odpoveď - vyriešený. Ak nie - prosím napíšte sem a ja sa otvorí toto vlákno znova.
Vďaka

mario06
13-01-11, 07:00
Musel obrátiť maximálne 15 dní vyrovnávacej pamäte až 5 dní tento problém prekonať.

kamilkurczak
13-01-11, 11:06
Takže teraz to rieši, nie?

mario06
18-01-11, 10:34
Áno, som vyriešil tento problém, ale na vlastnú päsť, a nie z pomoci.
Môžete zavrieť túto tému.
S pozdravom

kamilkurczak
18-01-11, 11:34
ok vďaka za potvrdenie

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1