PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené CMS-preklady sa líšia, ak hosť a pri prihlásení



brubros
06-09-10, 05:00
Ja som vždy prihlásený do vBulletin ako správca. Ale pred pár dňami som testoval niečo a odhlásil sa ako správca a iba prezerať mojej webovej stránky ako neregistrovaný hosť. V CMS na titulnej stránke som si článok, ktorý začína BBCode [lang = pt] (portugalčina), ale keď sa pozriem na titulnej stránke ako neregistrovaný užívateľ súhrne javí ako filipínsky. Potom, keď som sa prihlásiť ako administrátor, súhrn na titulnej stránke sa objaví v angličtine ako by som očakával, preložené z portugalčiny. Veľmi zvláštne, že dva rôzne správanie na základe prihlásený stavu. Ak potrebujete ďalšie informácie, neváhajte zobrazenie mojej stránky, a ak potrebujete, neváhajte a prihláste sa pomocou prihlasovacieho informácie, ktoré som pred tým poskytli, pre vás pre najnovšiu aktualizáciu inštalácie. Ak si nemôžete nájsť prihlasovacie údaje som poskytol predtým, prosím, dajte mi vedieť a ja am tieto informácie pre vás. Vaša pomoc, ako vždy, je veľmi ocenil!

vBET
06-09-10, 07:48
S najväčšou pravdepodobnosťou ste sa obrátil na hosťa Cache a niekto editáciu správy. Takže si myslím, že dôvodom je:
1. Niekto napísal správu, pre ktoré Google našiel zlý jazyk.
2. To bolo už uložené vo vyrovnávacej pamäti hosťa
3. Niekto sa oprava správy (hang jazyk)
V takejto situácii môžete vidieť iný jazyk pre hostí (ktorí hached výsledok), a len pre prihlásených používateľov. Vezmite prosím na vedomie, že v takom prípade zmizne sám po vypršaní vyrovnávaciu pamäť (štandardne 1 hodina pre príslušné stránky).

Prosím, povedzte to problém zmizne (tak to bolo len vo vyrovnávacej pamäti výsledok), alebo by sme mali skúmať tento problém viac.

brubros
07-09-10, 14:17
Ďakujem. Vaše vysvetlenie javí presne popísať okolnosti chyby, pretože nesprávny preklad sa zdá, že zmizne problém, v priebehu času na jednotlivých článkoch. Aby ste sa vyhli tomuto problému, mám vypnúť cache? Pretože ja som ten jediný vytvorenie CMS článkov a jediná vytvorenie / zmena prístupu, táto chyba je zavedená Google?

vBET
07-09-10, 19:20
Google nie vždy nájde príslušný jazyk. Obvykle sa to dobre, ešte niekedy nie. Som si istý, že Google si je vedomý o tom.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations