PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené vBSEO vydania



Taurus
27-08-10, 17:58
No to je proste skvelá. Vzhľadom k tomu, vBSEO nepodporuje VBET nebudú mi podporu. Teraz sedím s otázkou o Permalinks len ukazovať na prvé 2 miesta. Naozaj dúfam, že vás môže pomôcť mi s tým.

kamilkurczak
29-08-10, 15:59
OK, Taurus Pokúsim sa vám pomôcť s týmto problémom.
môžem používať rovnaké prihlasovacie meno a heslo k svojmu admincp ako predtým?

kamilkurczak
30-08-10, 08:58
Dobrý deň,
Môžete mi to vysvetliť lepšie tento problém? preto, že keď pôjdem na túto stránku:
[Novinky] Mozilla spustiť automatické aktualizácie pre Firefox 4 - CreativX (http://creativx.net/forums/news/17093-mozilla-start-auto-updates-firefox-4-a.html)
a pokúsiť sa tu: # 9 je dať do súvislosti s permalink:
[Novinky] Mozilla spustiť automatické aktualizácie pre Firefox 4 - CreativX (http://creativx.net/forums/news/17093-mozilla-start-auto-updates-firefox-4-a.html # post111838)
Ak by som preložiť stránku do PL:
[Novinky] Mozilla, ABY rozpocząć automatyczne aktualizácia dla programu Firefox 4 - CreativX
a aby permalink Napríklad: # 4 - to ešte dať do súvislosti s permalink:
[Novinky] Mozilla, ABY rozpoczÄ ... A ‡ automatyczne aktualizácia dla programu Firefox 4 - CreativX

vBET a vBSEO sú povolené

Taurus
30-08-10, 12:22
Jediný spôsob, aby to fungovalo pre mňa zmeniť aktuálnu namiesto čísla Permalinks. Tak to je v podstate funguje.

kamilkurczak
30-08-10, 14:20
OK, takže som sa označiť túto tému za vyriešený

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1