PDA

Zobraziť plnú verziu: V Admin CP menu



hmspain
23-08-10, 22:03
Mám AME Add-on a vBET na mojom systéme a zistil, čo v administrácii CP, ktoré som si myslel, by ste mali zvážiť.

To znamená, že pridaním vBET nástroje položky do menu CP vBET.

Tu je to, čo som navrhuje:

1) Premenovať "vBET" menu "vBET CP".
2) Pridajte "Tools", podmenu "vBET CP" menu.
3) Presuňte "vBET Tools" položky "vBET CP" "Tools" menu.
4) Odstráňte "vBET Tools" menu.

vBET
24-08-10, 05:33
Musíme skontrolovať možnosť tejto žiadosti - nie sme si istí, teraz sa vBulletin podporuje štandardne (bez ďalších módov) 2 úrovne menu v správcu CP. V predvolenom nastavení všetky vBulletin ponuky majú len jeden stupeň a nikdy sme sa ho pokúšali používať iným spôsobom.

Vezmite prosím na vedomie, že väčšina užívateľov chcete mať k dispozícii menej možné kroky. Ďalšie úrovne menu sily, ďalšie kliknutí sa tam dostať. Tiež - existujú špeciálne pluginy vBulletin, ktorý vám umožní reorganizovať správu CP menu - tak to mohlo byť veľmi dobrým riešením pre vás - je možné usporiadať nielen vBET možnosti, ale aj tie ostatné.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations