PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Problém so štýlmi a vBET



Santori
15-08-10, 18:13
Dobrý deň: Ja som popísať svoje nastavenia. PhpBB-4.0.5 a mám nainštalovaná najnovšia verzia vBET. "Mám vBSEO beží, ale nie sú integrované s vBSEO vBET. Zmenil som súbory a vBSEO Mapa vBSEO forum a som zmizol. Tak som odišiel originály. "Nezmenil som sa. Htacess jeden. Vbeta Zdá sa, že funguje dobre, bez toho, aby bol integrovaný s vBSEO, corrígame, či sa mýlim, prosím. Môj problém:-Mám tri rôzne štýly, aby si po nich užívateľ vyberie usuario.El a všetko je v poriadku. -Mám niekoľko fór s predvoleným štýlom, takže keď zadáte dostane tento štýl. -S aktivovaným vbeta nebude fungovať. Nedarí sa mi spojiť fóra štýly. Prosím, povedzte mi, ako tento problém vyriešiť. Ďakujem mnohokrát.

Santori
16-08-10, 20:41
Prosím, potrebujem riešenie v tejto oblasti.

vBET
16-08-10, 22:34
Vezmite prosím na vedomie, že nemáte integrovať vBET s vBSEO, potom to bude fungovať, ale odkazy nebudú preložené. II je lepšie pre SEO integrovať a odkazy prekladal, a tak sme túto radu. Ak máte problémy s integráciou - prvý uistite sa, že sa všetko tak, ako je zobrazený. Potom otvorte nové vlákno sa hlásenie za to. Tiež prosím napíšte, ktoré vBSEO verziu používate.

O predvolené štýly pre fórum. Prvá - prosím, povedzte to tiež nefunguje, ak je telesne postihnutých hostí cache. 2. miesto - Opíšte prosím, ako si spárovanie predvolený štýl fóra? Je to pár nastavení vBuletn (kde) alebo sa vykonáva niektorá mod. Potrebujeme informácie, aby mohli reprodukovať problém a vyriešiť ho. Tiež potrebujeme vedieť, je to naozaj chyba, alebo nejaký problém integrácie.

Santori
17-08-10, 00:48
Dobrý deň:

Aj zmena: Slúži celý súbor Cache pre hostí (BETA!) č

Aj Nastaviť predvolené štýly vBulletin normálne funkcie. Žiadne mods.

Môžete vyskúšať: Prejsť na admincp-Forum a moderátorov.

Prijať všetky fóra a dal osobný štýl pre každého fóra.
Set Prepíšte voľby užívateľom: Ano

Ak zadáte do tohto fóra zmeny štýlu. Bez ohľadu na to, aký štýl sa používa v súčasnej dobe.

Nemá teraz, t práce.

Díky moc

Santori
18-08-10, 15:14
Dobrý deň, viac info: Nainstaloval som phpBB 4.0.6. Žiadne Nigun mod alebo vBSEO. Nedá sa pripojiť k ľubovoľnej štýl každého fóra vbeta

Santori
19-08-10, 10:32
Pozrite sa prosím na mňa je to normálne funkcie phpBB čo nie.

kamilkurczak
19-08-10, 11:00
máte na mysli. Fórum štýl voľbu pre užívateľom? Musím sa prihlásiť, alebo nie?

Santori
19-08-10, 13:47
Nie, to nie je nutné.


Si môžete prezrieť na mojich stránkach:

aquaterraria.com - Inicio (http://www.aquaterraria.com)

Táto stránka má tri hlavné štýly, užívatelia môžu zvoliť, že:

biely
Zelený
Hnedý

Ak pôjdete do fóra:

Dendrobates (http://www.aquaterraria.com/dendrobates)

Zmeny štýlu (farieb, hlavička ...). Tento štýl je len pre toto fórum a užívateľ si ho nezvolili.

Keď som aktívne VBER, nie práce.

kamilkurczak
20-08-10, 18:17
Máte vBET actived teraz? alebo nie? preto, že som na svojich stránkach, a tento štýl je workng len na hlavnej stránke.

Santori
20-08-10, 21:28
Samozrejme som nebol aktivovaný! Nemôžem zapnúť vBET do tohto chyba!

Santori
20-08-10, 21:50
Vysvetliť znova vidieť ak chápete. To je môj hlavný sitio:pagina: biela, zelená alebo hnedá. Užívateľ si môže zvoliť ktoré prefiera.aquaterraria.com (http://www.aquaterraria.com/forum.php) to je Forum: zelená. S rôznymi logo. Je to automatické. Používateľa nemôžete vybrať to. alebo zmeniť.Dendrobates (http://www.aquaterraria.com/dendrobates/) je bežným znakom Vbulletin. Keď aktívne BB, toto fórum vyzerá predvoleným štýlom pre všetky fóra. Vyzerá biely. Nie je zelená. Nemôžem dať BB pretože mám niekoľko fór s vlastné štýly a keď som dal svoj program vyzerá všetky rovnaké.

vBET
21-08-10, 16:56
OK - myslím, že už chápem otázku. Ale prosím, potvrďte (vBulletin je obrovský - som fóra pre rokov a stále ešte nepoužíva väčšinu z možností).

Pre subforum ktoré ste bod, ktorý ste si vybrali Predvolený štýl - to sa nedá zmeniť užívateľov a je nastavený na tomto fóre v predvolenom nastavení. Takže keď niekto platí, že sa automaticky prepne na tento štýl. A keď je niekto tam nebudú môcť prejsť štýl. Je to pravda?

Prosím, povedzte nám, kde môžeme nastaviť túto možnosť, aby sa nám podarí problém reprodukovať.

Tiež prosím, povedzte nám to prestane fungovať, keď je zakázané vBET Host Cache, povolená alebo na stánku prípadoch. Ak to funguje s hosťom vypnuté cache, potom prosím zapnite vBET a len vypnúť Host Cache, kým budeme tento problém vyriešiť.

Santori
21-08-10, 22:56
OK vďaka za reagovať.S cache povolené pre hostí: nefunguje.S hosťami cache vypnuté: nefunguje.Najlepším spôsobom, ako otestovať touto e:1. vytvoriť nový štýl zo štýlu defecto:2. v nový štýl zmeniť niečo ako farby útvaru alebo logo.3. Ustanoviť, že štýl nie je zvoliť pomocou usuarios.4. Prejdite na "Fórum & moderátorov": prejsť na: Admin fóra vybrať akékoľvek fórum a prejdite na možnosti štýlu. Voliť: Štýl pre toto fórum: dať nový štýl. Vyberte prepísať na štýl používateľa: Áno. Keď idete na tomto fóre zmeny štýlu. Myslím, že je to.

kamilkurczak
23-08-10, 14:27
Vďaka za tento opis, teraz môžem reprodukovať. Potvrdený a bude opravená.
Vďaka ešte raz. :)

Santori
24-08-10, 02:08
Nie je zač. Je to vzácna túto možnosť využiť. Som spokojný s produktom a dúfam, že to čoskoro nevyrieši. Zdravím!

vBET
24-08-10, 04:24
Riešené a budú zverejnené v ďalšej verzii. Pre rýchlu opravu, prosím:
1. Prejsť na správu CP -> Plugin Manager
2. Nájsť a upraviť plugin "VB Enterprise Tlmočník - Presmerovanie"
3. Nájdete tu:

$this->load_style();
4. Predložený:

$this->read_input_context();

Santori
24-08-10, 17:52
Vďaka! Práca dokonalý: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1