PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené chyba v 4.2.3?



bhanuprasad1981
14-08-10, 18:47
Urobil som upgrade môjho vbet na najnovšiu verziu 4.2.3 na 4.0.6 s VB vBSEO 3.5.1pl1, problém je s footer reklama, kde jeho predstavenia Môj nadpis je instaed reklamy aj nejaké podivné slová, ako sú tieto: -


//0){location.replace('http://www.pdaapps.org/showthread.php?p='+cpostno);};} } if(typeof window.orig_onload == "function") window.orig_onload(); } //]]>

K tejto chybe dochádza len na preložené stránky, takže som dočasne vypnutá pätu inzerát, prosím, pomôžte mi: (

vBET
14-08-10, 22:55
Môžete mi prosím dať väčší výkon ..

Bolo by to jednoduchšie, keď ste práve hodín mi prístup údaje k FTP a správca CP + popísať, ako sa problém zopakovať (ako zapnúť päta ad), ale možno budem môcť pomôcť, bez toho, aby prístup, kedy budem mať viac dát.

Ďalej - to, čo je zodpovedný za pridávanie pätu reklamného kódu? Pretože ak je iná plugin, potom tu máme nejaké integráciu problém nie je chyba.

bhanuprasad1981
15-08-10, 19:50
ok dovoľte mi, aby som spresnenie

Používam najnovšiu verziu 4.0.6 vb, v VB4 je neoddeliteľnou súčasťou je reklamný manažér, ktorý je žalovať umiestnenie reklamy na mojich stránkach, otázkou je, vzniknuté v päte inzerát, ktorý je nahradený oblasti hlavičky a deje sa len v preklade stránok, ak chcete aj vám môže dať admin detaily

len pre info som pridávanie obrázkov z môjho päta: -

nie sú preložené stránky: -

Desi Pix | zdieľanie snímok a hosťovanie-Zdieľanie horúce témy Pix-non translated.GIF (http://www.desipix.info/show.php/2043_nontranslated.GIF.html)

preložené stránky: -

Desi Pix | zdieľanie snímok a hosťovanie-Zdieľanie horúce témy Pix-prekladal page.GIF (http://www.desipix.info/show.php/2044_translatedpage.GIF.html)


Prosím, nie je táto chyba sa neukázal v bode 4.2.2 s rovnakým mods


preložené stránky

vBET
16-08-10, 22:53
OK - vďaka za informácie. Budeme kontrolovať, čo sa zmenilo v prípade päty v kóde, a tiež pokúsiť sa problém reprodukovať. Vďaka za fotky - mohli by ste poslal surový HTML výstup - aspoň túto časť, ktorá nie je, ako má byť. I - Myslím, že pre Kamil by to mohlo byť veľmi užitočné, keby proste prístup servera, kde problém už existuje - ale on sa s Vami o tom sám:)

kamilkurczak
17-08-10, 18:22
Dobrý deň,

Teraz sa budem snažiť množiť a tento problém vyriešiť .. Vďaka za popis.

bhanuprasad1981
18-08-10, 19:59
všetky aktualizácie?

kamilkurczak
20-08-10, 19:46
Pridal som obrázok do päty miesto pre reklamu, ale je to stále len obraz bez špecifický kód, ako je Adsence atď
Mám jednu otázku: Pridali ste do tejto pätu konkrétnej kód, či len obrázok odkaz?
Môžete vložiť príklad tohto inzerátu kódu? Budem testovať.

Ak nie, môžete mi pm alebo vBET prístup k FTP a admincp, pretože nemôžem reprodukovať tento problém na našej testovacej forum. To vám pomôže sa.

kamilkurczak
23-08-10, 14:14
nejaké správy? Prosím, prečítajte si môj predchádzajúci príspevok. Vďaka.

bhanuprasad1981
23-08-10, 18:39
poslal hod do vbet okolo 12 hodiny vďaka:)

kamilkurczak
23-08-10, 20:56
Áno, ja viem. Bude stanovená.

kamilkurczak
24-08-10, 14:53
Keď som sa preložiť stránku vidím tento inzerát. je možné ju povoliť?

bhanuprasad1981
24-08-10, 15:09
V tejto chvíli sa ručne vložené reklamy v šablóne, po vložení auto proces, ktorý som spomenul v PM

kamilkurczak
24-08-10, 17:29
ok, teraz môžem reprodukovať to na vás fóre. Bude stanovená.

kamilkurczak
25-08-10, 14:51
Dobrý deň,
Naozaj potrebujem tento prístup

kamilkurczak
26-08-10, 13:36
Dobrý deň,

Všimnite si prosím, že: Ak vypnete vBSEO tento doplnok funguje dokonale a prekladateľskej práce perfektné. Takže vBET funguje normálne, ale vBSEO porušil tento inzerát.
Našiel som to: Ak vypnete plugin global_complete z vBSEO tohto inzerátu bude dobré, tak to háčik, je v konflikte.

Keď používam print_log, aby log vidím, že keď vBSEO je umožniť, aby moje prekladov mám $ výstup s týmto zlomené inzerát. Bez tejto plugin (global_complete) je dobrá práca.
A tak sme integráciu problém.

Všimol som si tiež, že používate vBSEO 351 PL1, ale ja používam verziu bez vBSEO 351 PL1, takže musím aktualizovať na verziu vBSEO PL1.

potom som sa potvrdiť.

kamilkurczak
26-08-10, 15:50
ehh, stále nemôžem reprodukovať na svoje skúšobné forum, tak som sa ešte potrebujú mať prístup k fóru. Vďaka.

Som vypol všetky inzeráty od admincp-> z reklamy-> Správca stále vidím tento inzerát na forum? Ako môžem zakázať? Máte tento inzerát do šablóny?

kamilkurczak
27-08-10, 15:01
vyriešený.
To je vBSEO problém, nie vBET. To je problém v global_complete hák vBSEO.
riešenia (už prebieha na fórum)
1. Prejsť na admincp-> Plugins a výrobky-> plugin manager
2. Hľadať global_complete hák vBSEO
3. nastaviť exekučného príkazu na 1001
4. uložiť

Skúšal som to a vBSEO odkazy prácu dobre a preklad tohto spojenia funguje taky dobrý.
Pamätajte si:
Po aktualizácii vBSEO Vždy by ste mali nastaviť exekúcie až 1001

Prosím, potvrďte.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1