PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Komentáre HTML zobrazí hlásené po užívateľské meno



moman
07-08-10, 12:58
Táto malá chyba nastane, keď je príspevok od užívateľa s užívateľským menom prekladal hlási moderátor a vyslaný na vlákno. HTML komentáre sú zobrazené, pretože sú prevedené do formátu HTML bezpečné znaky pred globálnou hák spustený.

Pred-
http://img39.imageshack.us/img39/7610/screenshot4ij.png

Po-
http://img833.imageshack.us/img833/1936/screenshot5r.png

Fix-
V functions_vbenterprisetranslator_hooks.php nájdete:

if (strpos($output,'')) {
$ Output = & str_replace (array ('',
''),'', $ Output);

Nahradiť:

if (strpos($output,'') | | Strpos ($ výstup ,'<!-- vBET_ENTA ->')) {
$ Output = & str_replace (array ('',
'','<!-- VBET_SNTA - >','<!-- vBET_ENTA ->'),'', $ output);

Tam je asi múdrejší opravu, ktorá by umožnila tieto pripomienky budú použité napríklad v "kóde" BBCode, ale to nie je problémom v mojom prípade.

kamilkurczak
09-08-10, 09:41
Ok. Takže musím reprodukovať chyba na mojej fórum. Ako to mám urobiť? To môže byť, je v rozpore s iným mods? Si môžete overiť, že (zistil konflikt).
Budem sa snažiť potvrdiť. Ukážem to riešenie Michal.
Vďaka

moman
09-08-10, 10:13
Ak urobíte post v inom jazyku, než je predvolený fóra, potom mená sú uložené snta a Klienta značiek okolo nich v databáze. Jednoducho správy také miesto, a automaticky generované závit, prepojená užívateľské meno obsahovať aj poznámky.

kamilkurczak
10-08-10, 11:36
Nemôžem reprodukovať tento problém na svojej skúšobnej forum.

Samozrejme musím vedieť - môžu byť v rozpore. I by mal popisovať, ako nájsť konfliktu v predchádzajúcom príspevku, tak som sa to popísať.

Prosím, vypnite všetky ostatné mody jeden po druhom (vBET musí byť povolený), a pokúsiť sa nájsť tento problém znova. Ak jeden z tejto módy je zakázané a nie je možné tento problém fínt - sme v konflikte s touto mod.

Takže, prosím, skúste nájsť tento konflikt:)

moman
10-08-10, 11:46
To nemôžem, že na fóre mojich webových stránok práve teraz, pretože je to živé miesto, a to skúšobným mieste.

Tu je informácia, ktoré som vám môže poskytnúť:
1. SNTA Klienta a komentáre sú uložené v "postusername" pole "po" tabuľky v databáze.
2. Pri prijatí správy, vBulletin načíta užívateľské meno z tejto oblasti, a tak sú zobrazené komentáre.

Ak nemôžete nájsť chybu, bez obáv, to by mohlo byť konkrétne na mojich stránkach, aj keď pochybujem, že.

vBET
11-08-10, 18:25
Neexistuje žiadny stĺpec "postusername" v "post" tabuľky. Predpokladám, že tento stĺpec bol doplnený niektorými mod - v tomto prípade by to malo byť nejaké obavy, integrácie problém. Ale my nevieme, s ktorou mod.

Príspevok tabuľky majú stĺpca "Užívateľské meno" - ale žiadnu hodnotu s tagy NTA. Overil som si, že v našej databáze tento dotaz:

SELECT * FROM post where username like '%SNTA%'
A v našom fóre je mnoho správ napísaných v rôznych jazykoch.

Môžete určiť, ktoré z pridanej mods "postusername stĺpci na váš" príspevok "tabuľky. To by bolo užitočné zistiť, čo sa tam deje. V tejto chvíli sa presunu toto vlákno do sekcie riešenia problémov, a my sa ju presunúť do sekcie integrácie, kedy budeme vedieť, s ktorými sme sa integrovať mod tu.

moman
12-08-10, 11:49
Myslím, že som chcel meno. Budem vám poskytne screenshot skoro.

moman
12-08-10, 11:57
Bolo to naozaj pole Užívateľské meno.

Pozri napr tu:

Zaujímavé je, že nie všetky prekladal príspevky obsahujúce Klienta a SNTA značky okolo užívateľské meno.

http://img265.imageshack.us/img265/2383/97408180.gif

Mimochodom, mali by ste zvýšiť rozlíšenie obmedzenia pripojených obrázkov.

kamilkurczak
12-08-10, 12:35
OK, to je "užívateľské meno". Teraz je správna.

If you can't find the bug, no worries- it might be specific to my site, even though I doubt that.
OK, ale radi by sme, aby sa integrácia sprievodca s mod, ktorý spôsobuje túto chybu. (Ak je to problém spôsobený konfliktom).

Za druhé - Chceli by sme potvrdiť vaše riešenie pre našich členov.

moman
14-08-10, 19:31
Ste si istí, že je to spôsobené tým, konflikt, a proste sa nestane za určitých okolností? Bohužiaľ vám nemôžem robiť žiadne ďalšie testy na môj koniec. Iba 8 príspevkov v celej svojej databáze majú mená s komentármi NTA omotal okolo nich. Tiež si všimnite, že preklad je systém používaný značne na mojich stránkach-cache databáza môže rásť až 10 Gb +. To preto musí znamenať jednu dve veci: buď je chyba v minulosti existovala a teraz je pevná, a že chyba sa vyskytuje len veľmi zriedka.

Pýtal ste sa váš príspevok tabuľky v databáze na tomto webe?

kamilkurczak
17-08-10, 10:03
Áno, sme to skontroloval, a na našej testovacie forum (a na našom hlavným fórom vBET), všetko funguje dobre.

moman
17-08-10, 18:59
Ok, je pravdepodobné, že chyba je staré a bolo opravené, potom. Mám nový problém s PHP, ktorý som publikoval v tomto fóre, rovnako, keby ste mohli skontrolovať, že pre mňa.

kamilkurczak
19-08-10, 08:41
Ako vidím na fórum - to funguje teraz, vyriešiť

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1