PDA

Zobraziť plnú verziu: nič sa starať ABT tohto e-mailu?



bhanuprasad1981
05-08-10, 20:57
Googlebot našiel mimoriadne vysoký počet adries URL na vašich stránkach: Pdaapps (http://www.pdaapps.org/)



Googlebot encountered problems while crawling your site http://www.pdaapps.org/.

Googlebot encountered extremely large numbers of links on your site. This may indicate a problem with your site's URL structure. Googlebot may unnecessarily be crawling a large number of distinct URLs that point to identical or similar content, or crawling parts of your site that are not intended to be crawled by Googlebot. As a result Googlebot may consume much more bandwidth than necessary, or may be unable to completely index all of the content on your site.

More information about this issue

Here's a list of sample URLs with potential problems. However, this list may not include all problematic URLs on your site.

vBET
06-08-10, 08:57
Vy ste nám celú správu. Uveďte, prosím, príklady z odkazov, ktoré Google ukazuje. Tiež - ak ste ešte neurobili, potom si prosím bloku irelevantné stránok robots.txt - Podrobnosti nájdete tu:


Vezmite prosím na vedomie, že po blokovanie týchto stránok začne miznúť z registra, ak už indexované.

bhanuprasad1981
06-08-10, 09:19
robots.txt je už v prevádzke, nie som si istý, ABT rady pre 4.2.3, ako som Nepoužívajte ju, mám 4.2.2 iba Iná vec je, ja používam iba 12 jazykoch nie všetci, screenshot správ Google: -

http://is.gd/e5E11

vBET
06-08-10, 09:35
Tí hľadajú OK adresy.

Pelas ladom niektoré z týchto adries URL a poviem Vidíte nejaké problémy na Stránky.

bhanuprasad1981
06-08-10, 09:39
Skontroloval som URL Náhodné všetci sú v poriadku, podobné poštu mám na inom mieste používania bezplatnej verzie.

vBET
06-08-10, 15:30
Vidím, že nemáte vBSEO integrované správne - odkazy nie sú preložené na fóre! Choďte prosím do readme.html v vBET balení a inštrukcie pre integráciu ladom vBSEO. To môže byť dôvod, prečo - pretože teraz máte veľa adries URL, ktoré vyzerá podobne - po preklade tie budú vyzerať inak. Vezmite prosím na vedomie, že bezplatná verzia nepodporujú URL prekladu.

Vezmite prosím na vedomie, že si nie som istý, je to je príčina. To je len odhad, pretože Google dal vôbec žiadne informácie, o čom to je. Takže možno Google začne rozpoznávať Podobná slová v URL, možno nie. Každopádne je lepšie pre SEO, aby odkazy preložené odporúčame integrovať vBET s vBSEO vhodne a využitie veľkej funkčnosti preklade odkazy:)

bhanuprasad1981
06-08-10, 18:40
Prosím, skontrolujte stránky Teraz som prerobil všetko znova, bol som v zhone, ako moje stránky dostali hacknut, pretože posledné chyby zabezpečenia vBSEO, možno počas alebo po aktualizácii mi niečo uniklo: (

vBET
07-08-10, 10:43
OK - dnes sú prepočítavaná odkazy:) Dúfajme, že pomôže s týmto posolstvom Google - definitívne pomôže s SEO. Ak ste mali predtým, než odkazy na preklady a stratiť, pretože vBSEO aktualizácie bez integrácie s vBET, potom to skutočne môže byť príčinou tejto správy -, pretože všetky odkazy, ktoré bolo preložené náhle niečo iné - takže Google to vnímali ako veľké množstvo úplne nových odkazy, ktoré sa objavia okamžite. Ale uvedomte si, že je to len špekulácie. Nemáme dostatok informácií od spoločnosti Google, o čom to je, to je isté.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1