PDA

Zobraziť plnú verziu: vbet Chyba sa Marco1 Skryť všetky



Miguel86
22-06-10, 19:25
Hi:
Mám testované na forum vBet 2.4.3 a MARCO1 Skryť všetky Hack v4.0

MARCO1 Skryť všetky Hack, čo robí, je skryť odkazy na hostí, meniť spojenie so správou, problém je, že správa je zapísaná 2 krát Ak vbet 2.4.3 je nainštalovaný.

MARCO1 Hidel všetky si môžete stiahnuť z internetovej stránky vbulletin.org.

Ak môže zamestnanec sa pozrieť? Myslím, že vbet je veľmi zaujímavé, ale s túto chybu ...

kamilkurczak
23-06-10, 11:04
Dobrý deň,

Môžete vložiť tu fórum URL. Ja by som si prial, aby tento problém. Prosím, napíšte mi, kde by som mohol nájsť tento problém (na forum). Kde som treba hľadať?

Je to otázka iba na preložené stránky alebo non-preložených strán taky?
Prosím, vypnite vBET svojim admincp a uistite sa, že tento problém je stále.

Teším sa na stretnutie s Vami.

Miguel86
23-06-10, 19:14
Áno, mám testované a je na web vbet je aktívny, ale bez preložených strán happends.
Happends vždy vbet je aktívny, môžete skontrolovať napríklad zadanie tu: laradiobbs .***/ normas-de-los-foros/5-normas-y-politicas-del-foro-la-radio-bbs.html

Je potrebné nahradiť *** s čistým, pretože nemôžem po webových stránkach, bez 15 príspevkov.

Teraz vbet je vypnúť a spojiť sa pre jednou správou: [Sólo Usuarios Registrados pueden ver los odkazy. HAZ kliknite para Registrar]

Ale je vbet je aktivovaná správa: [Sólo Usuarios Registrados pueden ver los odkazy. HAZ kliknite para Registrar [Sólo Usuarios Registrados pueden ver los odkazy. HAZ kliknite para Registrar]]

Ak potrebujete môžem znovu povoliť vbet ale ako MARCO1 Skryť všetky je bezplatný addon, môžete si ho stiahnuť z vbulletin.org a testovania na lokálnom počítači lepšie.

Vďaka.

kamilkurczak
28-06-10, 10:38
Mám jednu otázku teraz. Plese pokuse zakázať túto Marco a pokúsiť sa nájsť tento problém. Do mailu prosím napíšte tu je tento problém ešte?

Miguel86
05-07-10, 10:39
Ale keby som zakázať Marco správu, musíte byť zaregistrovaný pozri odkazy sa nezobrazí, pretože to správa s Markom Skryť všetko.

kamilkurczak
05-07-10, 12:10
Ale ak sa vBET turded z tejto možnosti pracuje normálne?
To je problém, atď Marco. Stačí napísať na tím podpory tohto produktu. :)

Miguel86
05-07-10, 18:31
Ak je vbet je zakázané dont happends, takže myslím, že je vbet problém: S

kamilkurczak
05-07-10, 19:21
Dobrý deň, Miguel,

Ja viem, ale vBET pracuje Goot príliš.

Jedná sa pravdepodobne o konflikt medzi dvoma pluginy (vBET a Marco), a to nie je vBET problém. Hľadanie konfliktu bude trvať veľmi dlho, pretože vBET majú veľké množstvo súborov a funkcií, a my nevieme, tento plugin (Marco pod.) Marco je menej plugin. Jeho pomoc bude jednoduchšie nájsť tohto konfliktu, tak prosím napíšte je.

Pokiaľ sa im nepodarí, potom sa budeme snažiť opraviť.

Ďakujem Vám.

vBET
05-07-10, 23:51
Ak je vbet je zakázané dont happends, takže myslím, že je vbet problém: S

Stavím sa, že keď je MARCO1 dissabled potom i dont stane, tak si myslím, že to je nejaký konflikt - Pelas ladom návrhy Kamilovi. Hľadanie konflikt je oveľa jednoduchšie pre autora menších mod a tiež je oveľa jednoduchšie vykonané zmeny tam.

Ako Kamil napísal - pokúsime sa vyriešiť konflikt, ak autor MARCO1 zlyhajú, ale najprv prosím, spýtajte sa ho na to:)

Miguel86
06-07-10, 01:27
Problém je v tom, že Marco dont odpovedať čo s tým spojené mod od 17. apríla.

Videl som mod mnohokrát a nemôžem vidieť problém.
Má vbet žiadne tipe z prepísanie všetkých URL stránky? Maeby to je ten dôvod.

vBET
07-07-10, 12:01
Áno - vBET prepisuje URL, aby preklad sledovanie.

Ak nemôžete kontakt s autorom druhého mod, budeme podporovať. Len prosím majte na pamäti, že naši zákazníci - užívatelia platenej verzie majú vždy prednosť. Dúfam, že si rozumeli, a že je to prijateľné, pretože sa dostať podporu zdarma rovnako.

Kamil sa bude zaoberať vo voľnom čase. Prosím PM ho prístupové údaje pre správcu CP a FTP. Ďalej upozorňujeme, že nebude môcť začať pracovať na tomto probléme tento týždeň.

Miguel86
07-07-10, 22:32
Poslal som prihlasovacie údaje k nemu.

Vďaka vopred za trpezlivosť vás.

Miguel86
13-07-10, 12:33
Nejaké novinky na túto problematiku?

kamilkurczak
13-07-10, 13:29
ok budem sa snažiť to napraviť teraz ..
Mám jednu prosbu. Môžeš exacly opísať miesto, kde by som mohol nájsť tento problém na svojich stránkach? čo mám robiť?

Ďalšou požiadavkou: Môžete zmeniť jazyk na admincp anglicky?

Ďalšie požiadavky: v akej časti fóra Dokážem napísať test príspevky?

Miguel86
13-07-10, 15:19
Neviem prečo, ale teraz happends problém dont: S To je najviac divné som videl v veľa času: S ľútosťou vám chyba, ak happends Inokedy som sa vás update.

kamilkurczak
13-07-10, 17:25
Bol som v admincp a ja som urobil niečo, ale neviem, prečo sa teraz pracuje .. veľký

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1