PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Vďaka za vbet, ale všimol som si nejakého podivného problému s cmps_index stránky



symbianist
15-06-10, 14:28
Vďaka za vbet, ale všimol som si nejakého podivného problému s cmps_index stránke.
Mám cmps_index.php Pag premenovaný na bindex.php. Ale keď sa snažím kliknúť na trnalstor napríklad arabčina, to ukazuje rez ako odkaz


www.mywebsite.com / AR / b
, Ktorý je údajne treba


www.mywebsite.com / AR / bindex.php

A to je rovnaké pre všetky preklady. Čo mám robiť, aby túto chybu opraviť. Vďaka vopred.

vBET
15-06-10, 17:35
vBET rezy index.php z URL - to je dôvod, prečo ste túto otázku. Pre rýchlu opravu, prosím:
1. Upraviť súbor / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php
2. Hľadať:


if (false !== strpos($address, 'index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('index.php','',$address);
}

2. Nahradiť:


if (false !== strpos($address, '/index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('/index.php','/',$address);
}


Prosím, potvrďte to pomôže. Zaradíme ho do ďalšej verzii, takže budete mať pokoj na to v priebehu aktualizácie:)

symbianist
16-06-10, 10:25
Sa mýlim. Jedná sa o pôvodné index.php premenovaná na bindex.php a moje cmps_index.php byť index.php.
Môj tlmočník v index.php (pôvodne cmps_index.php) sa zdá byť v poriadku, ale bindex.php (pôvodne index.php) nefunguje.

A nemôžem nájsť tento kód v / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php


if (falešný! == strpos ($ adresa, "index.php") & & falošné === strpos ($ adresa "/ Archív / ')) {
$ Sídlo = str_replace ('index.php','',$ adresu);
}

To je to, čo mám v / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php

if ($ index = strpos ($ adresa, 'index.php')) {
$ Sídlo = str_replace ('index.php','',$ adresu);
}


Odpovedzte, prosím, čo najskôr.

vBET
16-06-10, 20:08
OK - Tento kód, ktorý si našiel, je jeden. Dal som si kód z verzie ešte nebola uvoľnená. Ale nepoužívajte ho - pretože problém je niečo iné, čo je popísané v prvom rade.

O skutočný problém. Prvá - Uistite sa, že to nie je hotový niektoré nastavenia vBSEO (napr. vlastné prepísať alebo tak niečo).

Keď budete mať istotu, že to nie je vBSEO, tak prosím PM fórum URL a prístupové údaje pre správcu CP, CP vBSEO a FTP - budeme musieť skontrolovať na mieste.

vBET
05-07-10, 07:41
Vzhľadom k tomu, že išiel do PM - potvrdenie môže vydať byť uzavretý?

vBET
07-08-10, 11:56
Žiadne potvrdenie - uzatvorenie problém. V prípade, že je stále aktívna odpovedzte sem a bude znovu otvorená.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1