PDA

Zobraziť plnú verziu: Odmietnuté Iný pohľad



CThiessen
06-11-09, 14:26
Ahoj, ja som teraz prvý, pošta alebo v inom jazyku sa začalo. Nie všetci členovia Prečítajte si oznámenia a pochopili symboly. Rád by som preložených textov v inej reprezentácii. 1. Pôvodný druhá Preklad - s príznakmi môžu byť v konaní s možnosťou na to, či pôvodné, alebo len chcete vždy vidieť, keď stlačíte ikonu. Ďakujeme, že ste kresťan

vBET
06-11-09, 14:39
Veľkou novinkou je vBET je plne konfigurovateľný:) Takže všetko, čo musíte urobiť, je nájsť vo svojom správcu CP šablónu s názvom vbenterprisetranslator_inpost_translate a vykonať všetky zmeny, čo potrebujete:) Je to hrá ako príklad seba, tak to by malo byť jednoduché:)

dai-kun
07-11-09, 10:12
Páči sa mi tento nápad. Niekedy si ani neviem, v akom jazyku vlajka patrí.

Ďalšie poznámka, môžeme mať vbet šablóny zoskupené? Vďaka!

vBET
08-11-09, 01:43
Páči sa mi tento nápad. Niekedy si ani neviem, v akom jazyku vlajka patrí.

Ďalšie poznámka, môžeme mať vbet šablóny zoskupené? Vďaka!

Pod obraz ">" máte opis, z ktorého do ktorej. Odporúča sa nebude dať do surového textu - v takom prípade Google bude používať tento text indexovanie, a bude viditeľný v RSS - a to nie je miesto. Ide o to, čítať správy vo vašom jazyku. Je to naozaj dôležité, aj správ, ktoré to bolo napísané? Viete, že v niektorých iných klobúku vás. A vy môžete skontrolovať, ak nepoznáte vlajky Ak máte pocit, že je pre vás dôležité.

Ako už bolo popísané - môžete zmeniť šablónu, čo chcete, ale pamätajte, že napr niektoré RSS kanálov zobrazuje len 2 prvej vety textu. Je to naozaj dobré ukázať, že nejaký text zo šablóny, alebo je lepšie zobrazovať text príspevku? ...

Čo tým myslíte zoskupenia šablóny?

dai-kun
08-11-09, 03:07
Čo tým myslíte zoskupenia šablóny?
Vytvoriť plugin:

$ Len ['vbenterprisetranslator'] = $ vbphrase ['vbenterprisetranslator_menu'];

Zoskupenie do šablóny v šablónach upraviť, takže tam nie je príliš veľa uvedený skôr, než budete upravovať, ktorá potom ich rozšírenia.

vBET
08-11-09, 03:52
Žiadny problém - budú doplnené v ďalšej verzii:)

vBET
17-11-09, 13:26
Zdá sa, že tam môže byť trochu problém;) vBulletin umožňuje skupine šablóny len pre štýly. Tak, aby poskytla skupina šablón je nutné presunúť do samostatného súboru štýlu. Na záver pre vás to znamená ďalšie kroky k tomu počas inštalácie a aktualizácie produktu (štýly musí byť inštalované samostatne).

V tejto chvíli si myslíme, že robiť aktualizácie, tak jednoduché, ako je možné, že ešte dôležitejšie, pretože toto zoskupenie vec je len kozmetická zmena, ktorá nemá žiadny vplyv na fórum užívateľa.

Brurcilminula
20-11-09, 21:18
Nepodarilo sa nájsť vhodnú sekciu, tak som sa tu píše, ako sa stať moderátorom na fórum, ktoré je potrebné pre to?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1