PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Žiadne Traslation



xfofo_ksax
12-06-10, 09:13
Žiadne Traslation

http://img815.imageshack.us/img815/4372/capture11v.png

kamilkurczak
13-06-10, 13:00
Dobrý deň,

skúste toto riešenie http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

Fórum jazyku možnosť máte v admincp -> vBET-> Hlavné

xfofo_ksax
14-06-10, 08:08
1. Vy ste to ladom návod na inštaláciu. Je potrebné nakonfigurovať Forum jazyku možnosť. Stačí nastaviť mod >>>>>>>> som
2. Nastavíte zlý preklad Google API kľúč - nastavte na zodpovedajúcu hodnotu, alebo ich odstrániť (neodporúča - stačí nastaviť správne) >>>>>>>> Mám ju a nastavte ju
3. Z nejakého dôvodu ste bol zablokovaný Google>>> Google indexovať moje stránky, ale ako mám vedieť, že moje stránky je zablokovaný

kamilkurczak
14-06-10, 11:37
Indexovanie nemá nič spoločného s prekladom.

Pravdepodobne ste bol blokovaný Google.

Prosím, googletest.php súbor a dať ho na svoj server:
Tu máte kompletné riešenie (s kódom)
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728

xfofo_ksax
14-06-10, 14:05
Výsledok je

Spustenie prekladateľské skúšky
Výsledok testu:
Skúšobná Chyba: Nie URL set!

kamilkurczak
15-06-10, 09:31
Dobrý deň,
To nie je chyba vBET, je to chyba kučier.
je potrebné nájsť riešenie na Google "Nie url nastavenia zvlnenia error".

xfofo_ksax
15-06-10, 23:17
Ja naozaj neviem
Ale čo by som rád vedel,
Tento problém vychádza z nastavenia servera? alebo nejaký kde?

vBET
15-06-10, 23:55
Ako môžete vidieť chybové z knižnice CURL - takže budete musieť hľadať odpoveď CURL oblasti. Prosím, uistite sa, že ste testovali pomocou príslušného kódu - že neexistuje žiadny ďalší znak dal omylom (ako Enter pred uložením). Tento test kód je k dispozícii aj v balení vBET / do-not-upload/tools/googletest.php.

Vezmite prosím na vedomie, že Vám tu vBET podporu. Ak je problém sa netýka vBET nemáme z ďalšieho vyšetrovania, inak by sme riešenie problémov všetkých detí. To nie je naša úloha. Práve teraz viete, kde existuje problém. Prosím, vyšetrovať to. Sme zodpovední iba za vBET kód a ak niečo zlyhá mimo neho sme jednoducho nemôže byť zodpovedný za to.

Urobil som malý Google hľadá pre svoje chybe sme našli 1 náznak o zlé statické mien - to je dôvod, prečo sa pýtam Vás, aby ste znovu kód vášho test. Nájdené žiadne ďalšie rady. Na záver, prosím, stačí kontaktovať vášho poskytovateľa hostingových služieb vyriešiť vaše problémy servera. Môže byť na úrovni konfigurácie servera môže byť chyba v knižnici CURL. Nemožno povedať.

Vedzte, že to nie je konečné riešenie, ale dúfam, že aspoň viete, kam ísť. Ako som napísal - nie je to vBET problém a to je mimo našu kontrolu. To je nejaký problém na serveri a dúfame, že sa s ňou zaobchádzať rýchlo - to nie si potom so svojím poskytovateľom hostingu podpora:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations