PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Forum bloky Zobrazuje lantittle =.. v URL odkaz?



Jesh
07-06-10, 15:22
Nie som si istý, ale ja som myslel, že toto bolo opravené? Forum bloky sa zobrazí ako:



"Moneta rasta , bet internete nieko nepavyko apie ja rasti , tai gal mazdaug kanors apie ja noreciau suzinot...
14 Hours Ago 11:39 PM
Padekit nustatyt..."

vBET
07-06-10, 18:21
Som si istý, že je stanoviť takú vec langtitle. Tiež jedna oprava nebola vydaná ešte (narýchlo popísané vo vlákne). Nie som si istý, to bolo rovnaký problém, alebo nie: Zmätený:

Vaša správa je zvláštne, pretože je otvorená a uzavretá langtitle lang BBCode - takže možno je to len niekto napísať, že z ruky a máme rozbité značky v posolstve, ktoré vyžaduje ručné opravu ...

Jesh
08-06-10, 17:24
Som si istý, že je stanoviť takú vec langtitle. Tiež jedna oprava nebola vydaná ešte (narýchlo popísané vo vlákne). Nie som si istý, to bolo rovnaký problém, alebo nie: Zmätený:

Vaša správa je zvláštne, pretože je otvorená a uzavretá langtitle lang BBCode - takže možno je to len niekto napísať, že z ruky a máme rozbité značky v posolstve, ktoré vyžaduje ručné opravu ...

Je to preto, že je, ako sa ukázalo, odkaz na bloku.

http://www.jesh.com/Capture.JPG

vBET
10-06-10, 22:51
Toto jeden bol vyriešený v poslednom vydaní. Akú verziu používate?

vBET
14-06-10, 23:12
Bez odpovede - za vyriešiť. Vezmite prosím na vedomie tu, ak nie:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1