PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Sitemap problémy a znížiť počet výsledkov na adresu webu Google



haiduongbk
01-06-10, 08:54
Predtým použil som free verziu 2.3.10. Pre nie čítať pozorne návod som neurobil operácia pridať preklad do sitemap pre Monitoring Sitemap generátor ako návod tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vi/vbet-integration-other-plugins/98-sitemap-generator-integration.htmlTuy, a videl som čísla na sitemap na google vzrástol veľmi rýchlo. spolu s priestoru adries aktualizované výsledky na google výrazne zvýšilo. Nedávno zakúpili licenciu BB a nainštalovať ho. Ja som pridať sprievodca s Monitoring Sitemap generátor podľa pokynov vyššie. Vidím na sitemap index stránke (index URL) a žiadne výsledky na Google majú zmiernenia. Tak to nedokáže nie?-ďalší problém je, že v Google webmaster tools som tiež našiel stránky načítanie rýchlosť grafu meškal. graf. obchodné jasné miestnosti rýchlejšie, než v skutočnosti sú. ale cenovo to vážia viac stránok?

kamilkurczak
02-06-10, 16:40
na druhú otázku:

vbet nemá nič spoločného s dobou sťahovania súborov Sitemap.
prípadne ak ste sa integrovať do Sitemap - to môže byť dôvod.
Ak máte integrovať Mapa až teraz - Mapa je oveľa väčší, a sťahovanie je pomalší.

na prvú otázku, ja nechápem, čo presne je problém. Môžete mi to vysvetliť?

kamilkurczak
11-06-10, 08:59
Žiadna odpoveď. Aj zmena vlákno stav vyriešiť.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1