PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Vlastný profil pole



moman
20-05-10, 20:28
Ak máte zaškrtávacie pole profilu a pokúste sa zmeniť svoje hodnoty na preloženú verziu profile.php, do zmeny nedostanú uložené.

vBET
20-05-10, 21:50
Len testovaný na tomto fóre s "Reset" pole pre vlastný názov - to funguje tu.

Prosím vytvorte ma testovací účet na forum, PM detaily s popisom, ktorá oblasť je presne nefunguje, a od miesta, kde je toto pole (čo mod pridá).

Upravené:
Ospravedlňujeme sa - len poznamenal, že sa jedná o vlastný profil pole. Môžete si prosím PM detaily testovací účet na našom fóre vidieť?

moman
20-05-10, 22:10
AM poslal. :)

vBET
24-05-10, 20:16
Veľké vďaka:) vidieť a potvrdiť:)

Budeme reprodukovať na našom serveri a správne:) Aj vďaka za tip, ako sa množia:

Zvláštne oblastí sú postavené na vBulletin je "užívateľský profil terénu" kartu v admin paneli. Stačí pridať nové zaškrtávacie pole a mali by ste byť schopní reprodukovať. Ja by som si to predstaviť možno ľahko stanovená plugin, ktorý pridáva SNTA a Klienta po ďalšie formy kód pridaný na vBulletin.

vBET
10-06-10, 13:00
Opravené a budú zahrnuté do 3.3.4. Pre rýchlu opravu, prosím:
1. Prejsť na správu CP -> Plugins a výrobky -> Plugin Manager
2. Upraviť vBET plugin pre init_stratup hák (s názvom: "Inicializácia"
3. Hľadať:


foreach ($_POST as $key => $value) {
$_POST[$key] =& vbet_encodeToSafeUTF8($value);
}

4. Nahradiť:


foreach ($_POST as $key => $value) {
if (!is_array($value)) {
$_POST[$key] =& vbet_encodeToSafeUTF8($value);
}
}

5. Uloženie:)

moman
04-08-10, 18:53
Díky moc za rýchle riešenie!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1