PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Blogu je dvojnásobne odrážajú v režime draft



trevis
19-05-10, 03:08
Zakaždým, keď som znovu upraviť blogu v návrhovom režime, čo je nová značka je pridaný lang. Zakaždým, keď som musel odstrániť značky pre starý nástroj, ktorý rozpozná jazyk prekladu textu znovu a znovu vložte tag.

vBET
19-05-10, 16:02
Presunuté do sekcie chýb. Preveríme to a dať rýchle riešenie v prípade, že bude ľahké popísať:)

trevis
19-05-10, 16:05
Ok, ja som v zálohe. Ďakujem vám!

vBET
31-05-10, 20:38
Len som sa snažil sa problém reprodukovať. Neúspešne. Urobil som nový blog vstupu, ale neschválila ho len tak na náhľade. V náhľade to bolo s opaqued lang BBCode, čo sa očakáva. Keď som náhľad znovu to bolo v pohode na to má byť. Možno som sa snaží reprodukovať ho zle, alebo nie pochopiť danú problematiku. Myslel som si, že táto otázka je o pridanie lang BBCode, kedy je už pridaný. Ale vidím, že nič také správanie.

Vezmite prosím na vedomie, že ak píšete správu a chcete prezrieť bude opaqued Lang BBCode podľa zvoleného jazyka odhalenie stratégie. To je, ako to asi do práce. A ak ju odstrániť a uvidíte náhľad zase potom to bude zase Rozpoznať jazyk a pridať lang BBCode. To je ako má byť. Vzhľadom k tomu, náhľad robí rovnaké veci ako podanie, len withour jeho uloženie do databázy. Takže musíš vidieť presne to isté, ktoré budú vložené do databázy, keď odošlite ho.

Prosím, povedzte to problém existuje, a ja som bol kontrolu zle, alebo je to ako sme navrhli, že?

trevis
31-05-10, 20:52
Aj strieľať problém a podeliť sa s vami.

vBET
10-06-10, 16:10
Akákoľvek zmienka o tom, ako reprodukovať to?

vBET
14-06-10, 23:17
Žiadna odpoveď. Každopádne - sme našli niečo, čo by mohlo byť aj tento problém v oblasti vysielania. Už opravená - budú zahrnuté do budúcej verzii. Prosím, dajte nám vedieť, to bude vyzerať, že je to ďalší problém - budeme znova tento.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1