PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené osobitný charakter v URL



magmf
09-05-10, 23:05
Mám niekoľko adries URL, ktoré sa zobrazujú podivné znaky sa napríklad



by mala byť



Ako môžem tento problém vyriešiť?

vBET
10-05-10, 21:07
Ukážte mi prosím URL na stránku, na ktorej môžem vidieť podivné URL generované. Tiež prosím PM ma nejaké podrobnosti testovací účet, pretože som vidieť vaše chránená.

magmf
10-05-10, 21:11
vbet,

aby vám jednoduchý spôsob, ako pochopiť ... stačí spustiť svoje webové stránky s ruskou

under-linux.org/ru /

Budete mať možnosť vidieť adresy URL, ktoré hovorím ... do vašich forum To nie je pravda ...

vBET
10-05-10, 21:18
Áno, chápem to. Máme prvý čas taký problém. Prosím:
- Ak je vaša fórum je v UTF-8 sa uistite, že kódovanie je malá.
- Uistite sa, že umožní, aby sa anglické znaky v URL.

Už žiadne ďalšie rady - ak to nefunguje, prosím podrobnosti hodín prístup správcu CP, FTP a vBSEO CP - budem kontrolovať a opraviť na mieste.

magmf
10-05-10, 21:20
My forum je v ISO-8859-1 existuje nejaký spôsob, ako vyriešiť túto v inom ako utf-8 forum?

vBET
11-05-10, 20:07
My forum je v ISO-8859-1 existuje nejaký spôsob, ako vyriešiť túto v inom ako utf-8 forum?

Samozrejme! vBET nie je plne podporuje utf-8 fórum:) náznak bol s 'IF':)

A čo s nastavením vBSEO pre chov? To je dôležitou súčasťou integrácie vBSEO:


(Povinné) set voľba generálneho Nastavenie-> Náhradné znakov-> "Nahradiť Non-anglickej znaky v URL?" "Držať Non-anglickej znaky v URL"


Je to ako má byť?

A opäť - ak je to v poriadku, potom sa prosím PM ma prístupové údaje a uvidím, a opraviť na mieste.

magmf
11-05-10, 21:49
je udržiavať non-anglické znaky v URL

magmf
11-05-10, 22:29
VBet, som čítal vBSEO forum a myslím, že tento problém súvisí s UTF-8 kompatibilné, takže asi musím zmeniť moje forum na UTF-8.

Dám vám vedieť, po prepočte.

Vďaka,

vBET
12-05-10, 17:54
Vy nemusíte prevádzať fóra na UTF-8. Nie, pretože vBET. Podporujeme nie je utf fóra a väčšina našich klientov má také. Zašlite mi prosím prístupové údaje a ja vám skontrolovať, čo sa tam deje.

magmf
12-05-10, 18:00
vBET,

Nemôžem vám prístup do systému ... ale môžete mi ukázať jeden ISO-8859-1 Forum, že URL pre ruské nie sú zakódované Ak mi jeden bod, môžem potvrdiť, že je to bez súvislosti s UTF-8 kódovanie ..

Tiež som vás videl diskutovať o tom na vBSEO forum
http://www.vbseo.com/f9/utf-8-thank-you-your-help-31270/

To je dôvod, prečo som si, že to súvisí

vBET
12-05-10, 18:15
Odkaz, ktorý ste dali, nie našej diskusii.

Pýtali ste sa na forum príklad. Tu je jeden z mojich nie UTF-8 fóra (pracujúci pod vB3.8): nie je utf-8 fóra podporované vBET (http://www.forum.simple-nlp.pl/)

Nemôžem dať našim klientom URL - možno to niekto dať si k vám, alebo si nájdete niekoľko klientov, adresy URL už zverejnené na forum (môžete skontrolovať easilly pôvodnej kódovanie v html výstupu na vedomie, preložené stránke).

Tiež sme testovacie forum v vB4.0 nie je v UTF-8, ale nemôžem dať URL na našich testovacích prípadov (obmedzené VB a vBSEO licencie). To je dôvod, prečo som si istý, že to nie je niečo, čo vás donúti zmeniť kódovanie ... Chápem vaše bezpečnostné problémy - máte testovacie inštancie s rovnakým správaním, alebo môže vytvoriť kópiu a dať nám prístup, že? Nemôžem si pomôcť, viac sa - Táto otázka je uvedené prvýkrát. To je tiež dôvod, prečo si myslím, že je nejaký problém s konfiguráciou.

magmf
13-05-10, 05:36
Ja používam vBSEO 3,5 GOLD a vBulletin 4,3 testovacie prostredie je použitie tejto verzie?

vBET
13-05-10, 18:10
Naše aktuálne (v tejto chvíli), testovacie prostredie pre vBET4.x:
- VB: 4.0.3 (nakladateľstvo Suite)
- Kódovanie: ISO-8859-1
- VBET: 4.2.2
- VBSEO: 3.5.0 RC2

magmf
15-05-10, 22:14
Hej vbet Pohol som forum po konverzii do UTF-8:) Vďaka za pomoc

vBET
20-05-10, 17:16
Skvelé počuť:) Ale konverzie nebola potrebná - vBET podporuje utf8 nie je fórum v 100%, ale chápem, že ste nebol schopný nám zistiť, čo sa deje na vašom serveri.

Mimochodom - na utf-8 fórum sa bude pracovať rýchlejšie, pretože nebude žiadna konverzie medzi kódovanie na každom preklade:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1