PDA

Zobraziť plnú verziu: Nové VBET



hmspain
04-05-10, 17:14
VBET je revolučný, ale chvíľu trvá, než vidieť efekt :-).

Môj prvý sťažnosť vlajok v hornej časti! LOL som opustil príznaky ako reklama na VBET, a to vďaka Google za prekladateľské služby!

Nakoniec, dúfam, že moje Zahraniční užívatelia pochopí k tomu, že náš systém je vBulletin už iba v angličtine ...

Má niekto bol schopný dostať VBET prácu so sociálnymi skupinami, alebo blogovanie?

vBET
04-05-10, 20:55
Dobrý deň, vitajte na našom fóre:)

Je dobré dať na vedomie v uvítacej správe tomto fóre podporuje ďalšie jazyky a ľudia môžu WITE vo svojom vlastnom jazyku:)

O sociálnych skupín a blogov. vBET plne podporuje preklady sociálnych skupín a tiež ľudia, môže napísať, že v ich vlastnom jazyku. Blogovanie je podporovaný vo VB 4.x Publikovanie Suite, pre VB 3.x blogovanie bohužiaľ nie je na úrovni, viacjazyčné - nie je podporovaná písať v rôznych jazykoch, ale mala by byť preložený, rovnako ako ostatné časti fóra. A my ešte nie sú schopné plne podporovať ju vB3.x, pretože nie sme schopní si kúpiť licenciu pre vBulletin, alebo dokonca si to pre testovanie puroposes - Erotika pre blogovanie na 3.x je mŕtvy projekt a nie je podporovaná ešte.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1