PDA

Zobraziť plnú verziu: Nastavenie príznaky inej polohy



sKippah
04-05-10, 15:30
Dobrý deň. Pýtal som sa na túto otázku aj na vborg ale nedostal odpoveď, a tak som sa chcela spýtať tu zase, a dúfam, že trochu pomôže;) a žiadne plamene Odrou udrieť;))

No, ja by som chcel nastaviť vlajok na inej pozícii (pozri prílohu na vborg v Mods vb4.0 - vždy sa vyskytne chyba pri nahrávaní), ale neviete o tom, ako si to uvedomiť. Im opustil noob v kódovaní a potrebujú nejakú podporu. By bolo veľmi pekné, keby u mi mohol pomôcť s tým. oceňovať

vBET
05-05-10, 12:10
Dobrý deň. Radi Vám pomôžeme. Vezmite prosím na vedomie, že na iných fórach našich podpora je obmedzená.

Prosím, dajte nám chybové hlásenie, ktoré máte, a tiež obsah šablóny, ktoré ste zmenili, alebo len časť, ale časť sa zmení.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations