PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Kompresia Chyba!



Taurus
03-05-10, 10:59
Myslím, že všetko je správne, ale keď je táto, mi táto chyba na mojej domovskej stránke:

Chyba kódovania obsahu
Stránka, ktorú sa pokúšate zobraziť nedá zobraziť, pretože používa neplatný alebo nepodporovaný formu kompresie.
* Prosím, kontaktujte majitelia webových stránok, aby ich informoval o tomto probléme.

Môžete mi prosím pomôžte!

Taurus
03-05-10, 12:51
Tiež, dokonca so zdravotným postihnutím produktu, moje stránky portálu je teraz len prázdna stránka.

vBET
03-05-10, 13:36
Ak máte problém s vBET zdravotným postihnutím nie je vBET chyba.
Vezmite prosím na vedomie, že ak ste ufing vBSEO a zdravotne postihnutých vBET Admin CP potom vBET nie je zakázaný, ale - pretože tou je stále presmerovanie na vBET v htaccess a stále používať vbet funkcie v 2 zmenených súborov z vBSEO ..

Najprv musíme zistiť, to je vBET chyba. Uistite sa, že je úplne vBET dissabled. Ak áno a problém stále sa stane potom vBET nie je príčinou.

Používate vBSEO? Aký je stav, kedy je vBET kompletne zakázaný (v Admin CP + pravidlá + htaccess zrušiť zmeny vBSEO)?

Taurus
03-05-10, 13:42
Keď je úplne zakázané, ako je popísané vyššie tiež (I vrátil všetky zmeny), potom sa všetko vráti do normálu.
Áno, používam vBSEO. Keď som sa povoliť túto dostanem "kompresie" error a mojej stránke portálu je prázdna stránka.

vBET
03-05-10, 14:09
OK, takže - teraz sme si istí, že to súvisí s vBET. Vaša otázka nie je štandardné - a tak by som sa vás opýtať na iné mody, ktoré používate. Máte nejaký mod pre kompresiu?

Ďalší tip na prázdnu stránku - uistite sa, že ste nainštalovali PHP moduly: Curl a iconv (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8)

Prosím, informujte sa, ktorú ste použili preklad SEO odkazy? Pridali ste vBET pravidlá. Htaccess? Ak áno - aké je vaše forum URL? - Nepoužíva sub-adresára v URL (v tomto prípade pravidlá musia byť upravený, ako je popísané v návode)?

Prosím, kópie všetkých súborov, ktoré budete pri inštalácii zmeniť a integrácie, a nainštalovať celý výrobok znovu od žobranie. Uistite sa, že ste presne pokyny ladom. Ak chcete, aby sme sa z inštalácie si môžete zakúpiť inštalačné služby za $ 30: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Taurus
03-05-10, 14:12
O Ježišovi muž **********. budem platiť za inštaláciu teraz. Len chcem vedieť ako prvý, keď sa tak stane, prosím. Pre Nemôžem si dovoliť, aby sa môj portál prázdne. Ďakujem za vašu rýchlu reakciu. Vážim si toho.

vBET
03-05-10, 14:25
Prosím PM alebo podrobnosti prístup k pošte, takže budeme schopní urobiť z inštalácie.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1